Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Mistrzostwa Świata 2018

mundial2018 rosja2018 piłkanożna powołania kadra polska

• Please log in to reply
79 replies to this topic

#1 Sniki717 04/06/2018 - 17:56

Sniki7
  • Gracz

Polscy zawodnicy,którzy pojadą do Rosji na Mundial:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Juventus), Łukasz Fabiański (Swansea) oraz Bartosz Białkowski (Ipswich Town).

Obrońcy: Kamil Glik (Monaco), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Bartosz Bereszyński (Sampdoria), Thiago Cionek (SPAL), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) oraz Jan Bednarek (Southampton).

Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion), Piotr Zieliński (Napoli), Kamil Grosicki (Hull City), Karol Linetty (Sampdoria), Jakub Błaszczykowski (VFL Wolfsburg), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk) oraz Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad).

Napastnicy:  Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Dawid Kownacki, Łukasz Teodorczyk. 

Co sądzicie o powołaniach? Jaką formacją powinniśmy zagrać? Według mnie klasyczne 4-4-2, ale najlepiej zaufać trenerowi,  on podejmie najlepszą decyzję.

Edited by Sniki7, 04/06/2018 - 18:02.

• Back to top
    • 2

#2 Don Czyki636 04/06/2018 - 18:03

Don Czyki
  • Gracz

Ogólnie, kadra wygląda solidnie. Szkoda że Szymański nie załapał się, miejmy nadzieje że nie zmarnuje talentu i nie wyleci gdzieś za granice żeby grzać ławę. Zastanawia mnie czy Glik pojedzie... miejmy nadzieje. Kolejna sprawa, Peszko? XD Tak samo, gdzie jest Mierzejewski? Najlepszy piłkarz sezonu w Australii.. cóż, zobaczymy jak wyjdziemy na te najbliższe towarzyskie, jakie ustawienie składy itp. Czekam na mundial!

• Back to top
    • 0

#3 Fabi170 04/06/2018 - 18:29

Fabi
  • Gracz

Według mnie strasznie niedoceniony jest Mierzejewski, tak jak wyżej wspomniał najlepszy piłkarz w Australii w tym sezonie i nie jedzie na mundial. To nieźle, no i tutaj wspomniany Glik, nie wiem, czy trenerzy przed samym mundialem powinni tak ryzykować? No raczej nie, miejmy nadzieje że pojedzie bo jednak to jest nasza ściana, doświadczenie z Monaco robi swoje, mimo że mamy jeszcze Pazdana, który można powiedzieć że się marnuje w tej Legii, bo miał oferty zza granicy z klubów słabych w mocnych ligach, co mogło rozwinąć go tak jak na przykład Thiago Cionek, który gra, nieważne jak, ważne że się ogrywa w tych mocnych ligach. 

• Back to top
    • 0

#4 BielikSv7805 04/06/2018 - 18:29

BielikSv7
  • Gracz

*
POPULAR

Jak dla mnie Peszko znalazł się na liście tylko po to, aby budować tam atmosferę, bo grą raczej nie reprezentuje już nic w tym wieku :) 

• Back to top
    • 4

#5 DamianDC1369 04/06/2018 - 18:35

DamianDC1
  • Gracz

Ogólnie, kadra wygląda solidnie. Szkoda że Szymański nie załapał się, miejmy nadzieje że nie zmarnuje talentu i nie wyleci gdzieś za granice żeby grzać ławę. Zastanawia mnie czy Glik pojedzie... miejmy nadzieje. Kolejna sprawa, Peszko? XD Tak samo, gdzie jest Mierzejewski? Najlepszy piłkarz sezonu w Australii.. cóż, zobaczymy jak wyjdziemy na te najbliższe towarzyskie, jakie ustawienie składy itp. Czekam na mundial!

Który element wygląda solidnie? Kadra wygląda słabo, a biorąc pod uwagę występy ligowe w ubiegłym sezonie wręcz tragicznie.

• Back to top
    • 0

#6 oetaM -8 04/06/2018 - 18:38

oetaM
  • Gracz

Wszyscy plujecie na Peszkina. Gdybyście na bieżąco żyli z reprezentacją to byście wiedzieli, czemu tacy, a nie inni piłkarze się załapali.

Co do samego Mierzejewskiego.. Jak widzicie jest to liga Australijska, gdzie nie zauważyłem jeszcze jakiegokolwiek trenera z Europy, by się tam udał, ale co prawda to prawda. Po czasie się pokazał i w sumie myślę, że po Mistrzostwach Świata trener Nawałka pomyśli o nim i go ściągnie, ale jak dobrze wiem, ciężko będzie.

Jaka będzie taktyka na mecze, tego nawet nie przewiduje. Okaże się to na turnieju. Życzę chłopakom powodzenia!

Tymczasem do zobaczenia na meczu w Poznaniu i Warszawie. Kto będzie to niech się odezwie, może się zgadamy.

Który element wygląda solidnie? Kadra wygląda słabo, a biorąc pod uwagę występy ligowe w ubiegłym sezonie wręcz tragicznie.

Syndrom typowego polaka. :D

• Back to top
    • 0

#7 Sniki717 04/06/2018 - 19:55

Sniki7
  • Gracz

Jak dla mnie Peszko znalazł się na liście tylko po to, aby budować tam atmosferę, bo grą raczej nie reprezentuje już nic w tym wieku :)

Może i Peszko jedzie dla budowania atmosfery, ale piłkarsko dużo więcej wnieśli by np. Żurkowski albo Makuszewski.

Peszko jedzie do Rosji tylko względu na to, że wódka tania :> Żartuje oczywiście. No moim zdaniem skład mamy bardzo solidny, nie powinno być problemu z wyjściem przynajmniej z grupy, no ale zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że Kamil Glik będzie cały i zdrowy, oraz będzie w stanie wyjechać na Mundial. Troszkę szkoda, że Mączyński nie pojedzie, bo ma chłopak to coś i myślę, że wniósłby wiele dobrego, no ale cóż.

Wrazie czego mamy dobrego Bednarka, ale bez Glika to nie jest stabilna defensywa. Miejmy nadzieję,że wróci do zdrowia przed Mundialem

• Back to top
    • 0

#8 BielikSv7805 04/06/2018 - 19:55

BielikSv7
  • Gracz

*
POPULAR

Może i Peszko jedzie dla budowania atmosfery, ale piłkarsko dużo więcej wnieśli by np. Żurkowski albo Makuszewski.

Również jestem tego zdania. Peszko kończy swoją grę w reprezentacji po mundialu, więc to jego ostatki :D 

• Back to top
    • 4

#9 jopa 23 04/06/2018 - 19:57

jopa
  • Zbanowani

Peszko nie ma ani trochę wartości bojowej, nie wiem jakim cudem on się tam w ogóle znalazł. Atmosferę świetnie buduje Jędza, Krychowiak, Szczęsny, Ci którzy oglądają kanał Łączy nas Piłka na YouTubie, który prowadzi Wiśnia doskonale wiedzą o co mi chodzi. Co do Glika jestem przekonany, że zdąży na czas. Tak na marginesie jaki trener pozwala na takie zabawy na treningu przed takim ważnym turniejem? 

• Back to top
    • 0

#10 Sniki717 04/06/2018 - 20:08

Sniki7
  • Gracz

Oby Szymański nie popełnił błędu Kapustki, ale za granicę wyjechać musi. W Polskiej lidze to on się nie rozwinie, więc powinien uciekać jak najszybciej. Tylko do odpowiedniego klubu, a nie tak jak Kapustka.

Peszko nie ma ani trochę wartości bojowej, nie wiem jakim cudem on się tam w ogóle znalazł. Atmosferę świetnie buduje Jędza, Krychowiak, Szczęsny, Ci którzy oglądają kanał Łączy nas Piłka na YouTubie, który prowadzi Wiśnia doskonale wiedzą o co mi chodzi. Co do Glika jestem przekonany, że zdąży na czas. Tak na marginesie jaki trener pozwala na takie zabawy na treningu przed takim ważnym turniejem? 

Co do atmosfery to się zgadzam w 100%. Jerzy Engel dziś mówił, że piłkarze grają w tą siatkonogę codziennie, nawet po treningach. To poprawia technikę.Nie ma tam dużego ryzyka, bo to jest gra bez kontaktowa.I wydaje mi sie że bardziej ryzykowna jest zwykła gierka, bo tam masz kontakt z rywalem, więc miał rację. Też mi się wydaję, że zdąży. Jak nie na pierwszy mecz to na drugi. Trzeba trzymać kciuki o powrót do zdrowia.

Według mnie strasznie niedoceniony jest Mierzejewski, tak jak wyżej wspomniał najlepszy piłkarz w Australii w tym sezonie i nie jedzie na mundial. To nieźle, no i tutaj wspomniany Glik, nie wiem, czy trenerzy przed samym mundialem powinni tak ryzykować? No raczej nie, miejmy nadzieje że pojedzie bo jednak to jest nasza ściana, doświadczenie z Monaco robi swoje, mimo że mamy jeszcze Pazdana, który można powiedzieć że się marnuje w tej Legii, bo miał oferty zza granicy z klubów słabych w mocnych ligach, co mogło rozwinąć go tak jak na przykład Thiago Cionek, który gra, nieważne jak, ważne że się ogrywa w tych mocnych ligach. 

Oprócz Pazdana jest jeszcze Bednarek, który przez ostatnie miesiące dobrze spisywał się w Southampton.

Edited by Sniki7, 04/06/2018 - 20:11.

• Back to top
    • 0

#11 jopa 23 04/06/2018 - 20:09

jopa
  • Zbanowani

Oby Szymański nie popełnił błędu Kapustki, ale za granicę wyjechać musi. W Polskiej lidze to on się nie rozwinie, więc powinien uciekać jak najszybciej. Tylko do odpowiedniego klubu, a nie tak jak Kapustka.

Co do atmosfery to się zgadzam w 100%. Jerzy Engel dziś mówił, że piłkarze grają w tą siatkonogę codziennie, nawet po treningach. To poprawia technikę.Nie ma tam dużego ryzyka, bo to jest gra bez kontaktowa. Też mi się wydaję, że zdąży. Jak nie na pierwszy mecz to na drugi. Trzeba trzymać kciuki o powrót do zdrowia.

To fakt, ale kiedy robią przewrotki i inne fikołki to wtedy pojawiają się takie problemy jak teraz z Glikiem.

• Back to top
    • 0

#12 K i v u l i 17 04/06/2018 - 21:12

K i v u l i
  • Gracz

Kadra jest jak najbardziej prawidłowa. Według mnie powinni grać 4-4-2, ale Lewandowski powinien być takim wysuniętym, bo na tej pozycji radzi sobie najlepiej. Jak prawdziwy polaczek cebulaczek jestem za tym, że Polska dojdzie do przynajmniej półfinału, gdzie po drodze pokonają Niemcy po ofensywnym 1-0.

• Back to top
    • 0

#13 DamianDC1369 04/06/2018 - 22:30

DamianDC1
  • Gracz

Syndrom typowego polaka. :D

Oglądasz w ogóle jakąkolwiek piłkę czy po prostu piszesz byle pisać? Życzę im wszystkiego najlepszego, ale w porównaniu chociażby do EURO sprzed 2 lat, to teraz jesteśmy kompletnie rozbici. Trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie dostrzegać.

Kadra jest jak najbardziej prawidłowa. Według mnie powinni grać 4-4-2, ale Lewandowski powinien być takim wysuniętym, bo na tej pozycji radzi sobie najlepiej. Jak prawdziwy polaczek cebulaczek jestem za tym, że Polska dojdzie do przynajmniej półfinału, gdzie po drodze pokonają Niemcy po ofensywnym 1-0.

Pobudka.

Jerzy Engel dziś mówił, że piłkarze grają w tą siatkonogę codziennie, nawet po treningach. To poprawia technikę.Nie ma tam dużego ryzyka, bo to jest gra bez kontaktowa.

Gra się w każdym większym klubie, ale nie przewrotkami na tydzień przed najważniejszą imprezą na świecie. Parę dni temu widziałem jak Szczęsny robił to samo, to aż mi się włos zjeżył na głowie. No i stało się.

• Back to top
    • 0

#14 oetaM -8 05/06/2018 - 05:51

oetaM
  • Gracz

Oglądasz w ogóle jakąkolwiek piłkę czy po prostu piszesz byle pisać? Życzę im wszystkiego najlepszego, ale w porównaniu chociażby do EURO sprzed 2 lat, to teraz jesteśmy kompletnie rozbici. Trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie dostrzegać.

Czasy się zmieniają, kadra odmładza. W czym Ty widzisz jakiś problem? Mieliśmy mecze eliminacyjne, towarzyskie. Wszędzie można było zauważyć plusy i minusy. Jestem przekonany, że trener wiedział, co robi i będzie wszystko dobrze.

• Back to top
    • 0

#15 Madness The Owner1034 05/06/2018 - 08:28

Madness The Owner
  • Gracz
Będzie ciężko wyjść z grup. Kolumbia wiadomo zawodnicy dobrze techniczni, doświadczenie, każdy z każdym zgrany. Natomiast Senegal szybkie skrzydła mogą być kłopoty, a kto wie może Japonia czarny kon turnieju
  • Back to top
    • 0

#16 cwaniak skorpion3 05/06/2018 - 12:02

cwaniak skorpion
  • Gracz

liczę na chociaż ćwierćfinał 

• Back to top
    • 0

#17 DamianDC1369 05/06/2018 - 19:38

DamianDC1
  • Gracz

Czasy się zmieniają, kadra odmładza. W czym Ty widzisz jakiś problem? Mieliśmy mecze eliminacyjne, towarzyskie. Wszędzie można było zauważyć plusy i minusy. Jestem przekonany, że trener wiedział, co robi i będzie wszystko dobrze.

Gadasz jak polityk. Nie napisałeś w tym poście nic rzeczowego poza wiekiem zawodników. No to sprawdźmy:

Kadra na MŚ 2018:

Spoiler

Średnia wieku: 27.9 (z Glikiem), 27.7 (z Kamińskim)

Kadra na EURO 2016:

Spoiler

Średnia wieku: 27.2

Jeśli się nigdzie nie pie**olnąłem to kadra jest starsza o 6 miesięcy. To chyba raczej nie o polskiej kadrze mówisz. Więc jak to jest?

4Wgv3Rl.gif

Edited by DamianDC1, 05/06/2018 - 19:40.

• Back to top
    • 0

#18 Sniki717 06/06/2018 - 15:08

Sniki7
  • Gracz

CO DO KAMILA GLIKA

SĄ NIEOFICJALNE INFORMACJE, ŻE NIE ZAGRA NA MUNDIALU, ALE NA OFICJALNĄ DECYZJĘ MUSIMY POCZEKAĆ DO JUTRA
Nie ma szans, by Kamil Glik zagrał na mistrzostwach świat - powiedział Philippe Kuentz, lekarz AS Monaco w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

• Back to top
    • 0

#19 Sniki717 06/06/2018 - 21:18

Sniki7
  • Gracz

Będziemy najprawdopodobniej grać 4-4-2, bo bez Glika nie próbujemy formacji z trzema obrońcami. Przy 4-4-2 Bednarek z Pazdanem/Cionkiem w środku pewnie. 

• Back to top
    • 0

#20 iCASEYY -53 06/06/2018 - 21:41

iCASEYY
  • Gracz

Polacy czują się zbyt pewnie po Euro. Mówią sobie, doszli do ćwierćfinału, dadzą radę na mundialu. Wielkie gwiazdeczki... Glik - przewrotki na treningu, grając w siatkonogę... cudem będzie jak wyjdą z grupy, takie jest moje zdanie.

• Back to top
    • 0

#21 Sniki717 07/06/2018 - 14:22

Sniki7
  • Gracz

Polacy czują się zbyt pewnie po Euro. Mówią sobie, doszli do ćwierćfinału, dadzą radę na mundialu. Wielkie gwiazdeczki... Glik - przewrotki na treningu, grając w siatkonogę... cudem będzie jak wyjdą z grupy, takie jest moje zdanie.

Cudem? Mamy 2018 a nie 2013, gramy na zupełnie innym poziomie. Ćwierćfinał na Euro pokazał na jakim poziomie jesteśmy. Grałeś kiedyś w siatkonogę? Tam od zawsze się robiło przewrotki. 

• Back to top
    • 0

#22 iCASEYY -53 07/06/2018 - 14:28

iCASEYY
  • Gracz

Cudem? Mamy 2018 a nie 2013, gramy na zupełnie innym poziomie. Ćwierćfinał na Euro pokazał na jakim poziomie jesteśmy. Grałeś kiedyś w siatkonogę? Tam od zawsze się robiło przewrotki. 

Od kiedy w siatkonogę robi się przewrotki? 

• Back to top
    • 0

#23 Sniki717 07/06/2018 - 14:32

Sniki7
  • Gracz

Od kiedy w siatkonogę robi się przewrotki? 

2:12 - 3:43

• Back to top
    • 0

#24 iCASEYY -53 07/06/2018 - 14:36

iCASEYY
  • Gracz

2:12 - 3:43

Dobra, ale typ świruje jakąś przewrotkę wiedząc, że ma mundial przed sobą i może sobie zrobić krzywdę, przy okazji wszystkim polakom.

• Back to top
    • 0

#25 Sniki717 07/06/2018 - 18:55

Sniki7
  • Gracz

Kamil Glik nie musi przechodzić operacji poważnie uszkodzonego barku - poinformował serwis Weszlo.com. To oznacza, że pojawiła się iskierka nadziei jeśli chodzi o występ polskiego obrońcy na mistrzostwach świata, choć szansa wciąż jest niewielka. Można jednak przestać rozpatrywać tę kwestię w kategoriach cudu.

Glik w czwartek był w Nicei, gdzie po szczegółowych badaniach miał usłyszeć, iż obejdzie się bez operacji. Raczej nie ma szans, by zagrał od początku mistrzostw świata, ale w trakcie być może wznowiłby treningi i wskoczył do składu na któryś z późniejszych meczów.

Kluczowe mają być najbliższe dni, w których okaże się, jak Polak reaguje na lekarstwa i jak goi się feralne miejsce. 

Weszlo.com cytuje także samego Glika, który zdradził, iż w poniedziałek nie mógł w ogóle ruszać ręką, natomiast nastąpiła bardzo szybka poprawa i w czwartek robi to już w "miarę swobodnie". Najważniejszą konsultację medyczną ma odbyć w poniedziałek.

źródło:
https://sport.onet.p...rcc=ucs&utm_v=2

Edited by Sniki7, 07/06/2018 - 18:57.

• Back to top
    • 0

#26 Mawer 71 07/06/2018 - 20:58

Mawer
  • Gracz
Według mnie możemy mieć problemy z Senegalem,Mane i inni w miarę dobrzy zawodnicy. Senegal ma też bardzo szybkich zawodników jestem bardzo ciekawy a ty co myślisz o meczu z Senegalem?

Edited by Mawer, 08/06/2018 - 10:11.

• Back to top
    • 0

#27 Sniki717 08/06/2018 - 09:39

Sniki7
  • Gracz

Według mnie możemy mieć problemy z Senegalem,Sane i inni w miarę dobrzy zawodnicy. Senegal ma też bardzo szybkich zawodników jestem bardzo ciekawy a ty co myślisz o meczu z Senegalem?

Będzie ciężko, bardzo przyda nam się Kamil Glik w walce fizycznej w tym meczu.Grupa jest wyrównana, więc nikt z nikim nie będzie miał łatwo.

• Back to top
    • 0

#28 Brodziaty548 09/06/2018 - 11:58

Brodziaty
  • Gracz

Co sądzicie o wczorajszym sprawdzianie przed mundialem? Mi nadal nie podoba się syndrom drugiej połowy. Czyli tak jak podczas eliminacji, pierwsza połowa bez starty z ogniem a na drugą wchodzimy totalnie bez energii i oddajemy inicjatywę przeciwnikowi. Bednarek na plus, zbierał chyba wszystkie wrzutki w pole karne, nie zapominajmy że to on miałby zastąpić Glika więc presja duża i oczekiwania również.

• Back to top
    • 0

#29 Sniki717 09/06/2018 - 13:46

Sniki7
  • Gracz

Co sądzicie o wczorajszym sprawdzianie przed mundialem? Mi nadal nie podoba się syndrom drugiej połowy. Czyli tak jak podczas eliminacji, pierwsza połowa bez starty z ogniem a na drugą wchodzimy totalnie bez energii i oddajemy inicjatywę przeciwnikowi. Bednarek na plus, zbierał chyba wszystkie wrzutki w pole karne, nie zapominajmy że to on miałby zastąpić Glika więc presja duża i oczekiwania również.

W 1 połowie powinniśmy strzelić ze 4 bramki. Na plus oczywiście Bednarek, ale też Krycha, Lewy, Kuba i Grosik. Druga połowa to było pełno zmian, więc nie ma co oceniać. To tylko sparingi, poczekajmy do 19 czerwca.
Ps. Był ktoś oprócz mnie na tym meczu?

• Back to top
    • 0

#30 jopa 23 10/06/2018 - 15:30

jopa
  • Zbanowani

No szkoda tej drugiej połowy bo wygraliby to ze spokojem. Dobrze, że bez żadnej kontuzji 

• Back to top
    • 0

#31 Bubleczekzpw 200 10/06/2018 - 19:50

Bubleczekzpw
  • Zbanowani

A tam jak Polska będzie w finale łeb gole na Pazdana :D 

• Back to top
    • 0

#32 Brodziaty548 12/06/2018 - 11:49

Brodziaty
  • Gracz

Dziś sprawdzian z Litwą, jaki wynik obstawiacie?  :fist:   

• Back to top
    • 0

#33 Bhoper39 12/06/2018 - 14:03

Bhoper
  • Gracz

Dziś sprawdzian z Litwą, jaki wynik obstawiacie?  :fist:   

1:0 - Wygramy. ;)

• Back to top
    • 0

#34 Brodziaty548 12/06/2018 - 15:22

Brodziaty
  • Gracz

Oficjalnie, Glik jedzie na mundial! https://www.laczynas...rzostwa-swiata1

• Back to top
    • 0

#35 Sniki717 13/06/2018 - 22:03

Sniki7
  • Gracz

Oficjalnie, Glik jedzie na mundial! https://www.laczynas...rzostwa-swiata1

Ciekawe, czy wyrobi się na Senegal. Przydał by nam się bardzo, bo Senegalczycy mogą przeważać fizycznie. Z Jankiem Bednarkiem to Kamil może stworzyć jedną z lepszych defensyw na Mundialu. Po bokach jeszcze Ryba i Piszczu. Coś czuję, że możemy nieźle namieszać na tym Mundialu. hqdefault.jpg25656031_crop_518_461_dla-domu-dekoracje

• Back to top
    • 0

#36 DamianDC1369 14/06/2018 - 22:48

DamianDC1
  • Gracz

Bednarek na plus, a Pazdan odzyskał starą formę sprzed lat tj. tą kiedy był elektryczny i serce mi dygotało, kiedy tylko znajdował się w pobliżu piłki.

Módlmy się o zdrowie Glika, bo Mane, Falcao, James i Cuadrado będą wkręcać w ziemię nieco skuteczniej niż Nigeryjczycy czy pasterze z Litwy.

• Back to top
    • 0

#37 keszmejker hypebeast21 17/06/2018 - 00:35

keszmejker hypebeast
  • Gracz

Mam nadzieję, że uda nam się wyjść z grupy.

• Back to top
    • 0

#38 Sniki717 18/06/2018 - 22:00

Sniki7
  • Gracz

TO JUŻ JUTRO!!!

35509217_2009706945727523_69112333400245

• Back to top
    • 0

#39 Sniki717 19/06/2018 - 14:04

Sniki7
  • Gracz

35671662_2089185101091604_99630316851612

1H 56 MIN DO MECZU!!!

• Back to top
    • 0

#40 Wczesny11 21/06/2018 - 22:51

Wczesny
  • Gracz

Wątpię, że wyjdziemy z grupy. Kolumbia ma dobrą drużynę więc jak dla mnie będzie ciężko.

• Back to top
    • 1

Also tagged with one or more of these keywords: mundial2018, rosja2018, piłkanożna, powołania, kadra, polska

0 user(s) are reading this topic