Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan, UnBlock] Dudu, Coxsone Marley

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tuiq6 10/02/2010 - 19:11

Tuiq
  • Gracz
Piszę za ukaranego delikwenta ze względu na jego blokadę konta na forum.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Coxsone Marley - ogólnie całe globalne konto Dudu było zablokowane przez Quel'a.

Administrator/moduł nadający karę: Na Coxsone Marley dostałem Blocka na życzenie od Niwka, po AJ 250minut (które on też nadał) za zmiane koloru skóry bez administracji.

Powód kary: Na życzenie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc sprawa zaczeła się, gdy administracja usunąła Krystka i mój gang Grey Union Pact. Jak wiadomo, tworzyłem potęge tego gangu od początku San Fierro, a GUP został usunięty, można powiedzieć wpadłem w rozpacz. Nie miałem co robić, postanowiłem zmienić skóre IC za drobne pieniądze In Game. Wtedy administrator dostrzegł, że podczas rozmowy z przyjacielem mówiłem o zmianie skóry. Wlepił mi AJ 60 minut, potem, że dyskutowałem 250 minut. Oczywiście AJ się nalezał, i nie chce jej usuwać, chce tylko dostać unBlocka na globalne konto Dudu oraz na postać Coxsone Marley. Teraz pytanie: dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Uważam, że kara, którą poniosłem jest wystarczająca i chce wyrazić skruchę. Żałuję mojego bezmyślnego postępowania w natłoku negatywnych uczuć po usunięciu GUP. Postać oraz profil globalny jest dla mnie bardzo ważną rzeczą, dlatego proszę o UnBlocka postaci Coxsone Marley i UnBan profilu globalnego. Obiecuję, że nie popełnię drugi raz tego samego błędu, a przecież każdy zasługuje na drugą szanse prawda?

Edit@
"W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona."
Proszę nie nadawać mi ostrzeżenia bo "przyjaciel" nie ma 100% tylko bana.
  • Do góry
    • 0

#2 TawariszStalin907 10/02/2010 - 19:40

TawariszStalin
  • Świeżak
Moim zdaniem wyżej wymieniony gracz zasługuje na unbana, może wcześniej zn00bił jak ostatni idiota, ale teraz widać zmiany, miałem okazje ostatnio pograć w jego towarzystwie.
  • Do góry
    • 0

#3 Chris854 10/02/2010 - 20:41

Chris
  • Gracz
Tak, Dudu zasługuje na UnBana, grałem z nim, wiem jaki jest.
  • Do góry
    • 0

#4 NIE GRAM TU198 10/02/2010 - 21:27

NIE GRAM TU
  • Gracz
No cóż... znam Dudu, i wiem że potrafi grać RP jak dla mnie to porządny gracz, próbujący wszystko ogarniać (przykładem był GUP, jako praktycznie jeden z niewielu został i próbował to wszystko utrzymać przy życiu) może i postąpił dość nie ciekawie, ale cóż każdy popełnia błędy, a Dudu wciąż stara się swoje błędy naprawiać. Jestem za Un Banem.
  • Do góry
    • 0

#5 Cassid 3 10/02/2010 - 21:32

Cassid
  • Świeżak
Dudu? Niach, jak najbardziej zasługuje na unBana! Zwłaszcza, że to dobry gracz, których teraz HRP najwyraźniej potrzebuje...

Dudu znam nie od dziś, a powiedziec o nim mogę bardzo wiele, zwłaszcza tego dobrego - jestem za jego unBanem/unBlockiem!
  • Do góry
    • 0

#6 Siemionek6 10/02/2010 - 22:05

Siemionek
  • Gracz
Pamiętam Koksa z SF. Zasługuje na UnBana.
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 12/02/2010 - 01:28

skb
  • Gracz
Blokada z konta globalnego zdjęta, postać nie zostanie odblokowana.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych