Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Amaru Shoun

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Amaru_Wright0 10/02/2010 - 18:44

Amaru_Wright
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Amaru Shoun

Administrator/moduł nadający karę: Nie mam pojęcia, dowiedziałem się, że była na mnie skarga na forum.

Powód kary: Nie będę się tłumaczył. Dostałem Bana za
/q po wypadku z radiowozem bodajże akademii PD.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Jechałem moim admiralem, którego wkońcu zdobyłem po tym jak dwukrotnie mi znikał przez bugi ;) Więc tak sobie jadę, przejeżdżam przez zakręt wprowadzający w główną drogę (koło urzędu) ... i wtedy BUM radiowóz we mnie puknął. Z 1000hp zrobiło mi sie 0 i autko wybuchło. Odruchowo dałem /q - Przyznam się, miałem chwilę załamania, za co przepraszam. Już byłem wykończony problemami z autem i to mnie dobiło. Wiem popełniłem błąd, lecz wychodzę z założenia, że każdy człowiek się od nich uczy i sądzę, że takiego błędu już nigdy nie popełnię.
Sądzę, że moja postać jest lubiana IC i ooc iii nie najgorzej wychodzi mi gra :P

Okazuję 100% skruchy i proszę o danie mi drugiej szansy. Nie sprawiałem problemów, a na serwerze gram już troszkę...
  • Back to top
    • 0

Equilibrium 59 10/02/2010 - 18:49

Equilibrium
  • Świeżak
Hmm, Amaru to dobry gracz (jestem z nim w State Prison, więc wiem jak gra) myślę, że Unban mu się należy bo nic nie odwala, a że dał /q to jest odruchowa reakcja bo nikt nie chce stracić wozu.. Tak jak mówiłem Amaru: Nie odwala, nie Buguje, nie wyzywa, stara się utrzymać jak największa kulturę osobistą i graczy wokół niego, więc w 100% Unban się należy.
  • Back to top
    • 0

Aaron_Ryggs0 10/02/2010 - 20:02

Aaron_Ryggs
  • Świeżak
Od czasu do czasu, zdarzyło mi się zagrać z jego postacią w grze. Co się okazuje, na prawdę jest godnym graczem tego serwera, zawsze przekonuje mnie do poprawnej rozgrywki RP, nie cuduje, nie majaczy, nie czituje, nie bierze złego przed siebie, nie zgrywa cfaniaka. takiego Amaru jakiego poznałem w grze to wydaje mi się, że takim stopniem powinien grać cały serwer.
Co do jego problemów z autem, rzeczywiście bardzo ciężko to przeżywał. Nie którzy z Administracji, może i rzeczywiście już mają dość tej powagi, więc na przypadek emocjonalny można raczej przymknąć oko, no nie?

Proszę o UnBana dla Amaru, znajomość z taką osobą jak Amaru jest ciekawym doświadczeniem, dużo się od niego nauczyłem w świecie RP, choć znamy się niedługo i tylko poprzez grę.
  • Back to top
    • 0

skb5267 10/02/2010 - 20:21

skb
  • Gracz
Masz blokadę, a nie bana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic