Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Battlefield V

battlefield piąta seria

• Please log in to reply
2 replies to this topic

soplowatyv2 3 24/05/2018 - 07:48

soplowatyv2
  • Gracz

Ciekawi mnie, że dużą rolę odegrała kobieta w tym trailerze. Druga wojna światowa - jak pewnie można sie domyślić gra będzie uczyła o alianckich podbojach i niezwyciężonych bojownikach takich jak oni.

Edited by soplowatyv2, 24/05/2018 - 07:51.

• Back to top
    • 1

Lokalny Naver 167 24/05/2018 - 15:07

Lokalny Naver
  • Gracz
Dramat, coś poszło bardzo nie tak na linii BF1 -> BF5, całość wyglada jak napakowane battlefield heroes, animacje są zbyt kreskowkowe, na trailerze postacie bardziej przypominają te z overwatcha. Kolorki dziwnie podbite nie wiem dlaczego, całość jest cukierkowa i to strasznie odrzuca. No i ta laska z proteza ręki xDD
W sensie, nie zagłębiłem się aż tak bardzo w temat, ale wydaje mi się że kobiet dosyć sporo było w Radzieckiej Armii, nie Brytyjskiej (nie mówię o wywiadzie tylko regularnej armii walczącej na froncie)
  • Back to top
    • 0

Destroy 155 155 gyne 454 24/05/2018 - 22:28

Destroy 155 155 gyne
  • Gracz

Według mnie grę nie powinno oceniać się po trailerze ponieważ sama w sobie fabuła może być ciekawa i wciągnąć na te 6-8 godzin, przykładem jest Titanfall 2 (chyba tak się pisze) z góry była na przegranej pozycji przez pierwszą odsłonę a jednak grało się w nią strasznie przyjemnie. Gdybym miał drugi raz wydać pieniądze na ten tytuł to bym to zrobił. Kolory w BF'ach od 3 były strasznie dopompowane kontrastem i mocnymi kolorami i dużych różnic w tym nie odczujecie podczas gry. Pamiętajcie że trailer zawsze jest jeszcze poprawiany przed wypuszczeniem do internetu więc możliwe że człowiek który to montował przesadził jak cholera, co nie zmienia faktu że BF 5 nie zapowiada się ciekawie ale na sto procent kupie to tylko po to, by ocenić. Ewentualnie pożyczę konto z tą grą i ocenie czy jest warta do kupienia i pogrania w multi. Powoli każda gra jest niszczona przez poprawność polityczną, chociażby ten wielki spór w Kingdom Come Deliverance gdzie był spór o to że nie było żadnej czarnej postaci w grze (bo przecież jakby mogła być w tym wieku.) albo nawet w multi BF-1 gdzie jest czarna kobieta z swastyką po stronie niemieckiej (możliwość zagrania taką) Czas pokaże co z tego wyjdzie bo trailer to tylko 10% tego, co tak naprawdę doświadczymy. Ludzie i tak to kupią bo jest to znana i dość ceniona marka, która przebiła COD'a (COD w Polsce już ma ciężko ze względu na to że od czasów MW2 każda częśc jest mocno krytykowana w tym kraju). Dlatego mówię, ocenie wtedy gdy w dany tytuł zagram. Tyle mam do powiedzenia :>

A jeśli chodzi o kobiete z protezą to... nie mam zdania.

Dobra, już widzę dokładnie o co chodzi z tymi kolorami i trochę faktycznie xD Ale może to poprawią do czasu wypuszczenia gry jeszcze trochę zostało a firma zazwyczaj przyjmuje feedback od użytkowników (graczy) tego tytułu.

Edited by Destroy 155 155 gyne, 24/05/2018 - 22:35.

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: battlefield, piąta, seria

0 user(s) are reading this topic