Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Konto Globalne

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gilbert_Samson5 10/02/2010 - 17:25

Gilbert_Samson
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Gilbert Samson [konto globalne]

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Air Break

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam. chciałbym prosić o unbanicję mojej postaci o nazwie Gilbert_Samson , chociaż do tego stopnia, abym mógł założyć postać. Wiem, kara była słuszna, lecz przemyślałem sprawę i doszłem do wniosku, że już nigdy nie będę używał s0beita. Wiem w logach jest napisane, że na mojej drugiej postaci też używałem Air Break, tak to prawda, ale jak wspomniałem przemyślałem to. Poprawię się, jeśli dacie mi szanse.
  • Do góry
    • 0

#2 Beck's9 10/02/2010 - 17:33

Beck's
  • Gracz
No nie wiem... Z s0bka ciężko się wyrwać... Trzeba myśleć przed użyciem, a nie po... Ciekawe, czy jakbyś nie dostał bana, to czy też byś "to przemyślał"...
  • Do góry
    • 0

#3 WiicherS898 10/02/2010 - 17:33

WiicherS
  • Gracz
Powiedz mi dlaczego cheatowałeś, co z tego wywnioskowałeś? - widać że chciałbys tu wrócić jednak adminstracja może być sroge do ciebie, straciłeś zaufanie u Miśka oraz innych adminstratorów - nie rozumiem cheater'ów, czemu i co z tego mają jak czitują :|
  • Do góry
    • 0

#4 Gilbert_Samson5 10/02/2010 - 17:35

Gilbert_Samson
  • Świeżak
Powiem tak, na Nicole chciałem się szybciej gdzieś dostać skończyło się to fiaskiem, zatem na Gilbercie to był czysty przypadek, nie ten klawisz i pozamiatane.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych