Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[ZLECĘ] Wykonanie grafiki firmy OOC (logotyp, napisy / dostosowanie logotypu)

zlece wykonanie grafiki ooc pieniadze

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Spencer880 13/05/2018 - 23:03

Spencer
  • Gracz

Hej,

Nie było mnie tu troszkę i wracam do Was ze zleceniem :)

Poszukuję osoby chętnej do wykonania dla mnie grafiki biznesu - lecz tym razem OOC.

Zakładam działalność i w związku z tym potrzebuje logotypu, kilku napisów i nawiązania współpracy z kimś kto chciałby zarobić kilka złotówek. Gdy już dogadamy się co do ogólnego zarysu grafiki i koncepcji wizualnej, na pewno będę odzywał się co jakiś czas prosząc o edycję - a to zmiane palety barw, albo dostosowanie, albo nową grafikę. Słowem - szukam kogoś z kim przyjemnie będzie się współpracowało w tej materii, kto jest słowny, terminowy, rzetelny - i chciałby spróbować swoich sił.

Działalność to branża "craftu" i rękodzieła, obróbki drewna, metalu, betonu, wszelkich materiałów.

Jeżeli lubisz grafiki minimalistyczne, modernistyczne, estetyczne i skromne - daj mi znać. Odpowiem Ci wtedy z linkiem do pinteresta gdzie zapisane mam pin'y które wizualnie wyrażają to, o co mi chodzi :)

A jako że nie używam za bardzo net4game i rzadko tu wizytuje - rzuć mi na maila swoje prace, swoje oczekiwania finansowe, zostaw do siebie kontakt - a dogadamy się, Błagam tylko, nie wysyłajcie mi PW - bo zapewne będę miał problemy z jego odczytaniem :) Mail - to jest to.

chaczins@gmail.com

• Back to top
    • 1

#2 Spencer880 16/03/2019 - 01:31

Spencer
  • Gracz

Podbijam, nadal szukam.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic