Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock Pojazdów] Damian Nilson

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Damian.Sz0 10/02/2010 - 12:52

Damian.Sz
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: - Damian Nilson

Administrator/moduł nadający karę: - NumLock

Powód kary: - Non-rp jazda na rowerze

Wyjaśnienie wraz z dowodami: - Tak wiem, że zrobiłem źle. Już się przekonałem ze bez jakiego kolwiek pojazdu niczego nie zdołam zrobić. Jestem nowym graczem i nie wiedziałem kilku rzeczy np tego że nie można jechać po drodze. Dostałem od razu surową kare jaką jest blokada jazdy pojazdami, jeszcze jak bym dostał Aj to bym już wiedziałem ze tak nie mogę postępować a tu od razu blokada, po tym już w ogole zrozumiałem ze nie ma co igrać z losem. Proszę dajcie mi UB Blocka jazdy pojazdami bo bez tego nie da się daleko dojść. Bardzo zależy mi na grze na tym serwerze, wiec bardzo proszę dajcie mi UB obiecuje wam poprawę.
  • Back to top
    • 0

Karolina783113 10/02/2010 - 15:09

Karolina7831
  • Gracz
No ja jestem za, zeby mu dać to UB. WIdać ze koleś zrozumial o co chodzi a jeżeli jeszcze raz zrobi ten blad to blokada i po sprawie, bez mozliwosci UB.

No takie jest moje zdanie, ale Administratorzy zdecyduja co z tym zrobic
  • Back to top
    • 0

knive9319930 11/02/2010 - 14:52

knive931993
  • Świeżak
Według mnie też zrozumiał ale jeśli jest nowy i nie wiedział to tez jestem za UB a jak się nie poprawi to Blok dożywotni i po kłopocie.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 11/02/2010 - 14:56

Champion
  • Gracz
Ja nie jestem za tym by dac ci unblocka pojazdów . Jest na forum kilka poradników które o tym mówią . Powinienes je wczesniej przeczytac a dopiero potem wsiadac na rower i jechac zgodnie z regulaminem jaki panuje na serverze . Jak admini ci jednak blokade to poczytaj poradniki na ten temat i dopiero jedz po miescie normalnie .
  • Back to top
    • 0

gruby141817 11/02/2010 - 15:00

gruby1418
  • Gracz
hmm, (@UP) może i masz racje ... ale każdemu trzeba dać szansę. Myślę że unBlock a zamiast tego np Jakiś AJ-ocik.
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/02/2010 - 19:29

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-28997.html
http://h-rp.pl/thread-28424.html
Blokada postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic