Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * * * 2 votes

Tajemnicza

tajemnicza net4game

• This topic is locked This topic is locked
95 replies to this topic

#81 BoxerLBN176 05/08/2018 - 12:15

BoxerLBN
  • Gracz

A dziękuję, milusio.  :D

Cześć! Leci bardzo szybko.  >.< Nawet za szybko bym powiedziała. Tak poza tym to nie narzekam, nie ma to jak sobie trochę odpocząć. A tam?  :innocent:

To fakt! - U mnie czas również zleciał nieubłaganie szybko.  :scream:  :scream:  Regeneracja to podstawa dobrego życia. - Ja chętnie bym odpoczywał całymi tygodniami. - Szkoda że tak łatwo nie ma, ale nie narzekam. :D U mnie w porządku. I inaczej nie może być, co by się nie działo :) Ciągle tu wracam i wracam.. :P :evil: Good Day!!  :*

• Back to top
    • 0

#82 * Ertel228 06/08/2018 - 02:00

Ertel22
  • Gracz
Hej witam, jedną z najlepszych gmek na serverze, jak zdrówko? :)

Edited by Ertel22, 06/08/2018 - 02:00.

• Back to top
    • -3

#83 LukaMajLajf 38 09/08/2018 - 23:46

LukaMajLajf
  • Zbanowani
Witaj Liwko
  • Back to top
    • 1

#84 PoProstuZajec 71 10/08/2018 - 02:48

PoProstuZajec
  • Zbanowani

Co tam Livencja paruwencja?

uzZDhbH.png

Tego eowa ci wybacze, ale tego już nie!

Edited by PoProstuZajec, 10/08/2018 - 03:10.

• Back to top
    • 0

#85 Tajemniczaa641 11/08/2018 - 15:58

Tajemniczaa
  • Gracz

To fakt! - U mnie czas również zleciał nieubłaganie szybko.  :scream:  :scream:  Regeneracja to podstawa dobrego życia. - Ja chętnie bym odpoczywał całymi tygodniami. - Szkoda że tak łatwo nie ma, ale nie narzekam. :D U mnie w porządku. I inaczej nie może być, co by się nie działo :) Ciągle tu wracam i wracam.. :P :evil: Good Day!!  :*

O to ja mam tak samo! Ostatnio to naprawdę nic tylko leżeć i odpoczywać w te upały. A to bardzo dobrze, że wszystko w porządku - wróć i zostań na stałe. Miłego dnia.  :D

Hej witam, jedną z najlepszych gmek na serverze, jak zdrówko? :)

Hej! Zdrówko akurat bardzo dobrze, w końcu wakacje, niech by się tylko spróbowało popsuć.  :D A tam?  B)

Witaj Liwko

Witam, witam w moich skromnych progach, co tam słychać w tym wielkim świecie?  B)

Co tam Livencja paruwencja?

uzZDhbH.png

Tego eowa ci wybacze, ale tego już nie!

Pamiętam tego FanArta.  :P Cool, oj tam, pochwaliłam!  :innocent:

• Back to top
    • 1

#86 * Vernon2961 21/09/2018 - 23:44

Vernon
  • Gracz
Profil biologiczno-polski? Pierwszy raz o takim słyszę.
  • Back to top
    • 0

#87 Tajemniczaa641 24/09/2018 - 18:51

Tajemniczaa
  • Gracz

Profil biologiczno-polski? Pierwszy raz o takim słyszę.

Taak, jest takie coś. Trochę śmieszne połączenie, ale funkcjonuje. Pozdrawiam!  :D

PS: Aktualizacja wleciała do informacji.  ;)

• Back to top
    • 0

#88 Madness The Owner1034 24/09/2018 - 18:52

Madness The Owner
  • Gracz

Wiadomo. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Trzymaj się i powodzenia na studiach. :P

• Back to top
    • 0

#89 * Skino807 24/09/2018 - 19:12

Skino
  • Gracz

Jesteś naprawdę spoko osobą Liwka. Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym, zaglądaj czasami na stare śmieci!  :innocent:

• Back to top
    • 0

#90 Kasiek4391 24/09/2018 - 19:22

Kasiek
  • Zasłużony
:hug:
  • Back to top
    • 0

#91 * RainbowParadise618 24/09/2018 - 19:32

RainbowParadise
  • Gracz

Liwka, Liwka... 
Powiem Ci, że różnie było... Aczkolwiek nie da się Ci zarzucić, że nie jesteś pomocna, bez stronnicza i pozytywna osóbką. Tak jak rzadko piszę coś takiego to tutaj naprawdę łezka w oczku się kręci, że postanowiłaś zrezygnować ze swojej funkcji! Mam nadzieje, że jednak będziesz chociaż czasami gościła w naszych progach!  :> ^_^ :>

Edited by RainbowParadise, 24/09/2018 - 19:32.

• Back to top
    • 0

#92 Tajemniczaa641 24/09/2018 - 19:46

Tajemniczaa
  • Gracz

Wiadomo. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Trzymaj się i powodzenia na studiach. :P

Dokładnie, cały czas to powtarzam! Postaram się utrzymać na tej szalonej jeździe, dzięki. Pozdrawiam!  :D

Jesteś naprawdę spoko osobą Liwka. Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym, zaglądaj czasami na stare śmieci!  :innocent:

Jak się czyta komentarze to naprawdę łezka w oku się kręci. Na discordzie będę i na forum też zaglądnę od czasu do czasu więc w razie co to śmiało można do mnie pisać. Trzymaj się, trzymaj!  :fist:

:hug:

Dzięki za wszystko Kasiu, powodzenia!  :hug:

Liwka, Liwka... 
Powiem Ci, że różnie było... Aczkolwiek nie da się Ci zarzucić, że nie jesteś pomocna, bez stronnicza i pozytywna osóbką. Tak jak rzadko piszę coś takiego to tutaj naprawdę łezka w oczku się kręci, że postanowiłaś zrezygnować ze swojej funkcji! Mam nadzieje, że jednak będziesz chociaż czasami gościła w naszych progach!  :> ^_^ :>

Dziękuję! Czasami bywa różnie, ale w obecnym momencie rezygnacja wydaję mi się słuszną opcją. Materiału w liceum mam naprawdę dużo, do tego dojdzie jakaś choroba (jak w obecnym momencie  :foch:) i samo nadrabianie gwarantuje mi bardzo okrojony czas, a jednak chcąc coś osiągnąć trzeba się trochę poświęcić. Tak jak pisałam wyżej - na discordzie będę na 100 procent, może nie tyle co kiedyś, ale będę zaglądać.  :muscle:

• Back to top
    • 1

#93 Bartas329850 19/10/2018 - 16:05

Bartas329
  • Gracz

A ja powiem Ci tak... Każdy kiedyś wraca! :D :) 

• Back to top
    • 0

#94 Matisz1091 21/10/2018 - 11:55

Matisz
  • Gracz
Oj coś tam się kiedyś grywało, a zwięczeniem tej gry był podwójny ślub w takiej pięknej scenerii. Powodzenia! Odezwij się czasami.
  • Back to top
    • 0

#95 Tajemniczaa641 02/11/2018 - 14:20

Tajemniczaa
  • Gracz

A ja powiem Ci tak... Każdy kiedyś wraca! :D :)

Zgodzę się z Tobą, że każdy kiedyś gdzieś wracał. Tylko wystarczy sobie postawić pytanie, czy warto wrócić do czegoś co kradnie Ci mnóstwo czasu z rzeczywistości i w pewnym stopniu Ciebie ogranicza, a nie ma z tego profitów - właśnie...  :D Wiem, że wirtualny świat bardzo wciąga - szczególnie taki, który wymaga poświęcenia czasu, niezależnie od jego posiadania - więc siłą rzeczy wolę się w jego istnienie nie angażować. Choć faktycznie dał sporo frajdy.  ;)

Oj coś tam się kiedyś grywało, a zwięczeniem tej gry był podwójny ślub w takiej pięknej scenerii. Powodzenia! Odezwij się czasami.

Grywało, grywało. Przyznam, że ten scenariusz wyszedł nam świetnie. Dzięki, będę się odzywać od czasu do czasu.  :muscle:

• Back to top
    • 0

#96 Mercader92 01/05/2019 - 23:41

Mercader
  • Gracz

Wszystkiego dobrego 

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: tajemnicza, net4game

0 user(s) are reading this topic