Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[S] Fear The Walking Dead (2015 - teraz)

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 True Neguś979 19/04/2018 - 07:08

True Neguś
  • Gracz

Fear the Walking Dead – amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez AMC Studios, Circle of Confusion oraz Valhalla Entertainment. Serial jest spin-offem i jednocześnie prequelem serialu The Walking Dead.
jYDtvFL.jpg

Czołem!

Chciałbym podzielić się z wami spin-offem The Walking Dead.
Aktualnie emitowany jest czwarty sezon serialu. Moim zdaniem spin-off ten stoi kilka poziomów wyżej od serialu macierzystego i czwarty sezon zapowiada się świetnie. Dodatkowo postać Morgana została przeniesiona z TWD do FTWD, więc serial dzięki temu jest jeszcze ciekawszy. Jakie są wasze przemyślenia? :)

Edited by Neguś, 19/04/2018 - 09:28.

• Back to top
    • 2

#2 Sevos228 19/04/2018 - 07:31

Sevos
  • Gracz

Odskocznia dla tych, którym brakuje TWD :)

pomijam w ogóle fakt, że FTWD też robi się drętwy i z czasem pozbawiony sensu..

• Back to top
    • 0

#3 * Salatar139 19/04/2018 - 13:21

Salatar
  • Gracz

W pierwszym odcinku nowego sezonu 4, jest pokazany Morgan który sobie siedzi na złomowisku, Rick itd. Ogólnie postacie z tego serialu spotkają się z postaciami The Walking Dead.

A co do samego serialu początek strasznie nudny. Później akcja dopiero fajnie się rozkręca.

• Back to top
    • 0

#4 Wayner459 20/04/2018 - 13:55

Wayner
  • GameMaster SA-MP

Tylko The Walking Dead, nie podeszlo mi te Fear.

• Back to top
    • 0

#5 xMolly4 23/04/2018 - 20:54

xMolly
  • Gracz

Fajny serial, gorąco polecam

• Back to top
    • 0

#6 Sevos228 21/09/2018 - 23:07

Sevos
  • Gracz

W pierwszym odcinku nowego sezonu 4, jest pokazany Morgan który sobie siedzi na złomowisku, Rick itd. Ogólnie postacie z tego serialu spotkają się z postaciami The Walking Dead.

A co do samego serialu początek strasznie nudny. Później akcja dopiero fajnie się rozkręca.

Nieco jak połączenie Breaking Bad i Better Call Saul, gdzie powoli linia czasu zaczyna się zacierać :D Chyba całkiem sprytny sposób na pociągnięcie danego serialu dłużej pod innym tytułem.

Edited by Sevos, 21/09/2018 - 23:07.

• Back to top
    • 0

#7 Makelele183 26/09/2018 - 10:18

Makelele
  • Gracz

Ktoś wie gdzie może mógłbym to obejrzeć od sezonu 1? Zaciekawiło mnie, a jestem fanem TWD, więc myślę, że i to może się spodobać. 

• Back to top
    • 0

#8 Sevos228 03/10/2018 - 18:08

Sevos
  • Gracz

Ktoś wie gdzie może mógłbym to obejrzeć od sezonu 1? Zaciekawiło mnie, a jestem fanem TWD, więc myślę, że i to może się spodobać. 

Niegrzecznie zasugeruję Zatokę Piratów :see_no_evil:

• Back to top
    • 0

#9 * Salatar139 06/10/2018 - 07:54

Salatar
  • Gracz

Na ekinomaniak, wystarczy włączyć adblocka i oglądasz bez problemu elegancko. Bo bez adblocka to milion reklam wyskakuje.

• Back to top
    • 0

#10 * Grimm52 21/04/2019 - 13:04

Grimm
  • Gracz

Niedługo kolejny sezon, już go zapowiedziano. Choć nieco zawiodłem się na drugiej połowie poprzedniego, nie mogę się doczekać - klimat tego spinoffa może przywrócić mi hype na główną serię, której ostatni sezon nie przypadł mi do gustu.

• Back to top
    • 1

#11 Pan Simba 17 07/06/2019 - 22:20

Pan Simba
  • Gracz

generalnie to FTWD  mało oglądałem ale fajny serial można polecić

• Back to top
    • 0

#12 * Grimm52 08/06/2019 - 04:13

Grimm
  • Gracz
Z tego co się orientuję, to już nawet wystartował piąty sezon.
  • Back to top
    • 0

#13 * Salatar139 08/06/2019 - 10:34

Salatar
  • Gracz
Tak, już drugi odcinek piątego sezonu jest dostępny.
  • Back to top
    • 0

#14 True Neguś979 08/06/2019 - 11:01

True Neguś
  • Gracz
Dokładnie, piąty sezon jest teraz emitowany. Jest spora szansa, że jest to ostatni sezon, bo AMC ma w planach stworzyć drugi spin-off, który ma opowiadać o dwóch nastolatkach wychowujących się już w świecie po apokalipsie.

Co by tu powiedzieć o Fear? Czwarty sezon zapowiadał się naprawdę ciekawe. Pierwszą połowę oglądało mi się świetnie, ale odcinek 8, w którym uśmiercono Madison położył wszystko. Ta postać miała jeszcze mnóstwo do zaoferowania. Byłem tak zniesmaczony, że nawet nie obejrzałem drugiej połowy czwartego sezonu. Gdy zapowiedziany został piąty sezon i ujawniony został słaby trailer wraz z tragicznym logiem promującym 4 sezon, to chyba postanowiłem, że dam sobie spokój z tym serialem.
  • Back to top
    • 1

#15 * Grimm52 08/06/2019 - 11:20

Grimm
  • Gracz

Pamiętam, jak zaczynałem przygodę z tym serialem. Ledwie ukończyłem ósmy sezon i byłem podniecony jak cholera, ale kiedy odpaliłem serial, zawiodłem się. Wszystko zmierzało ku stworzeniu grupy z mniejszości narodowej mieszanej z amerykańską rodziną - Salazarów, za którymi nie przepadałem i Travisa. Kolejne minuty pierwszych odcinków dawały mi do zrozumienia, że się zanudzę - z jakiegoś powodu pierwsze wrażenie prysło z pierwszymi scenami. Kolejne odcinki oglądałem tylko dla marki, a przynajmniej tak mi się zdawało, bo w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że nie napędza mnie nuda, tylko zaciekawienie. Cały sezon obejrzałem w przeciągu jednej nocy, położyłem się spać, poczekałem do wieczora i obejrzałem drugi sezon. Byłem strasznie podjarany tym serialem, do momentu śmierci Nicka. Początkowo myślałem, że to pusty ćpun, który będzie stanowił problem dla grupy i szybko zdechnie jak każda słaba postać, choć mogłem przewidzieć, że wyjdzie z nałogu i będzie pchał to wszystko do przodu na swój sposób. Dziwny filtr w czwartym sezonie i dołączenie Morgana do grupy, wichura przez kilka odcinków i ogólna nuda mnie totalnie zniechęciły. Obejrzałem serial do końca i myślałem, że za piątym sezonem się nie będę oglądać, ale teraz mam straszne parcie, żeby obejrzeć te dwa odcinki, a później kolejne.

• Back to top
    • 0

#16 True Neguś979 08/06/2019 - 15:54

True Neguś
  • Gracz

Pamiętam, jak zaczynałem przygodę z tym serialem. Ledwie ukończyłem ósmy sezon i byłem podniecony jak cholera, ale kiedy odpaliłem serial, zawiodłem się. Wszystko zmierzało ku stworzeniu grupy z mniejszości narodowej mieszanej z amerykańską rodziną - Salazarów, za którymi nie przepadałem i Travisa. Kolejne minuty pierwszych odcinków dawały mi do zrozumienia, że się zanudzę - z jakiegoś powodu pierwsze wrażenie prysło z pierwszymi scenami. Kolejne odcinki oglądałem tylko dla marki, a przynajmniej tak mi się zdawało, bo w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że nie napędza mnie nuda, tylko zaciekawienie. Cały sezon obejrzałem w przeciągu jednej nocy, położyłem się spać, poczekałem do wieczora i obejrzałem drugi sezon. Byłem strasznie podjarany tym serialem, do momentu śmierci Nicka. Początkowo myślałem, że to pusty ćpun, który będzie stanowił problem dla grupy i szybko zdechnie jak każda słaba postać, choć mogłem przewidzieć, że wyjdzie z nałogu i będzie pchał to wszystko do przodu na swój sposób. Dziwny filtr w czwartym sezonie i dołączenie Morgana do grupy, wichura przez kilka odcinków i ogólna nuda mnie totalnie zniechęciły. Obejrzałem serial do końca i myślałem, że za piątym sezonem się nie będę oglądać, ale teraz mam straszne parcie, żeby obejrzeć te dwa odcinki, a później kolejne.

Co do śmierci Nicka, to aktor po prostu chciał odejść z serialu. Wątpię żeby twórcy zdecydowali się na uśmiercenie dwóch tak ważnych postaci w połówce sezonu. Podobno przyjaźni się z aktorką grającą Madison, i jest możliwe, że chciał odejść po tym, gdy dowiedział się że Madison zostanie uśmiercona.
  • Back to top
    • 0

#17 * Grimm52 08/06/2019 - 16:05

Grimm
  • Gracz

Słyszałem o tym chyba. Mimo wszystko wielka szkoda, bo był on moją ulubioną postacią i nie wyobrażałem sobie dalszych losów głównych bohaterów. Szczerze Ci powiem, że słabo ogląda się serial, w którym z grupy głównych bohaterów zostają może dwie osoby. Tak czy siak, nie byłbym sobą, gdybym nie obejrzał do końca. Co do Twoich wątpliwości, bywały gorsze momenty, jak uśmiercenie rudego i kitajca na samym początku siódmego sezonu głównej serii. :)

Edited by Grimm, 08/06/2019 - 16:05.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic