Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Julia Groody

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MorfusJarson4 09/02/2010 - 20:25

MorfusJarson
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Julia Groody

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: "Brak respektu do mafii"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Jest to moja druga apelacja o UnBlock tej postaci. Wtedy dostałem Block za głupotę. Wjechałem podczas Eventu w głupie miejsce i nagle wleciało we mnie pełno graczy. Dostałem UnBlocka bez problemów i mam nadzieję, że tym razem nie spotka mnie nic innego.

Nie chcę rozpisywać się znowu i opisywać całej akcji, ponieważ mija się to z celem. Historię zna dobrze Konrad, któremu wyjaśniałem to. Trochę się na niego wkurzyłem ale już mi przeszło. Gdy rozmawiałem z nim zrozumiałem to co źle zrobiłem. Gdy teraz miałem opisywać całą akcję, po przemyśleniu tego na sucho doszedłem do wniosku, że z naszej strony(Farmy Nowaków) zaszło wielkie odwalanie i zagranie Non-RP. Za to także przepraszam osoby, które z nami zagrały tamtą akcję. Był wielki płacz OOC z mojej strony za co przepraszam. Przy ostatnim warnie widocznie się nie nauczyłem, ze nie wolno płakać OOC ale już więcej tego nie zrobię. Generalnie cała ta akcja wyszła zle z mojego powodu, a właściwie tego, że wyciągnąłem DE i próbowałem przestraszyć tych panów, którzy okazali się być z mafii, by nie bili mojej babci. Konrad wyjaśnił mi kilka rzeczy co zrobiłem nie tak i wziełem to do siebie. Jeszcze raz najmocniej przepraszam. Zawsze staram się ukazać, że to ja mam rację a inni się mylą, dlatego od razu nie napisałęm tej apelacji tylko pisałem i udowadniałem Konradowi moja tezę. Mam nadzieję, że termin ważności mojej postaci nie minął i jeszcze zdążę napisać to co potrzebuję. Nie jestem statsiarzem, lecz zależy mi na postaci Julia Groody z powodu świetnej paczki Farmy Nowaków. Gdyby nie rozmowa z Konradem pewnie założyłbym następną postać i nic nie nauczyłbym się. Dziękuję Ci Konrad i za sekundowe "AFKowanie" w grze by coś mi wytłumaczyć. Wybacz mi HempGru za dostanie (Jeżeli masz poniżej 15 lat NIE KLIKAJ) od Konrada,wybaczcie GameMasterze(ry?), że musieliście tracić czas na moją głupotę i wybaczcie gracze których nie zapamiętałem nicku z powodu mojego lamentu obecni podczas tej akcji, za to że nie mogliście grać dalej bo pisaliście skargę do Konrada.

Jestem w szczerej nadziei, że przyjmiecie przeprosiny a administrator, który będzie to sprawdzał z edytuje ten post i wstawi do nazwy tematu tag "Uznany".

[19:46:44] Konrad: Nie mamy na celu wybanowania wszystkich graczy, jednak jeśli ktoś zrozumiał swój błąd i szczerze obiecuje poprawę - nie będziemy mu stać na drodze.

Mam nadzieję, że to prawda ;)
Pozdrawiam MorfusJarson - ten zbuntowany.

//Edit: Proszę o nie wypowiadanie się osób nie związanych z tą akcją. Dziękuję.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 09/02/2010 - 20:59

Konrad
  • Gracz
Żeby nie było, że nie poniosłeś żadnych konsekwencji - napisz bujną charakterystykę i biografię Julii Groody.
Napisz, jak chcesz prowadzić jej postać, jaki ma charakter i plany na przyszłość.
  • Do góry
    • 0

#3 MorfusJarson4 09/02/2010 - 21:01

MorfusJarson
  • Gracz
Konrad - na kiedy ma to być?
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 09/02/2010 - 21:06

Konrad
  • Gracz
Na kiedy chcesz.
  • Do góry
    • 0

#5 MorfusJarson4 10/02/2010 - 14:23

MorfusJarson
  • Gracz
Julia Groody jest byłą zoną Toma Wiliama, ożeniła się z Johnem. Ta miłość nie zwiędnie. Maja razem bliźniaków. Julia razem z Johnem pracują w szpitalu gdzie się poznali.
Julia ma 29 lat i jest jeszcze atrakcyjna kobieta. Jej brązowe włosy nadają urody i świetnie pasują do jej piwnych oczu. Zwykle nosi włosy spięte w koka. Średniemu wzrostu towarzyszy seksowne wcięcie w tali i krągłe biodra, które zapewne onieśmieliły niejednego faceta.
Podczas rozmowy z Julia, możemy spostrzec miły i wrażliwy głos. Jest zaradna i spostrzegawcza. Zawsze była kulturalna w stosunku do obcych ludzi jak i znajomych. Jest tolerancyjna w stosunku do różnic w poglądach politycznych jak i rasowych. Pewna siebie stąpa po ziemi, trzeźwo patrząc na życie.
Julia osiągła w swoim dotychczasowym życiu bardzo dużo. Życie w Los Santos zaczynała w Barze u Sąsiada a teraz jest dawno po studiach medycznych i pracuje jako lekarz w szpitalu. Jest także prezesem Farmy Nowaków. W przyszłości oprócz wychowywania dzieci chce rozwijać farmę. Jest na etapie kończenia wszystkich spraw urzędowych, w tym wniosku na dotacje. Bardzo pomaga na farmie i wydaje jej się, że nigdy jej nie opuści. Swoje dzieci chce wychować na wsi dlatego często z nimi tam przebywa. Ciągle namawia Johna by przyjechał na farmę, lecz On twierdzi, że nie ma czasu na to.
Julia jest zmienną postacią a jej cele są ściśle zawarte co można wywnioskować czytając jej biografię. Warto wzorować się na zachowaniu Julia w stosunku do przegranych "wojen". Gdy upadnie zawsze powstanie jeszcze silniejsza co jest cenną cechą.

Dnia 6 października 1980 z łona Weroniki Lucky wyszła na świat jej córka, której na imię razem z mężem nadali Julia. Po porodzie nie było żadnych problemów tak jak podczas ciąży nie było problemów z płodem. Julia Bardzo dobrze się rozwijała i szybko rosła.
2 lata później z Los Santos przeprowadzili się do San Fierro. Mieszkali w małej willi blisko Bayside. W tym mieście Julia właśnie nauczyła się chodzić jak i mówić. Ojciec Julia, Mathew Lucky miał bardzo dobrze płatną prace więc byli zamożną rodziną. Zakupili wielką farmę gdzie wybudowali swój nowy dom. Ten okres a właściwie całe swe dzieciństwo, do osiemnastego roku życia Julia pamiętna najlepiej i bardzo kochała farmę niedaleko Bayside choć nigdy nie pracowała fizycznie na niej. Rodzicie Juli postanowili przeprowadzić się do miasta by Julia miała lepsze warunki do studiowania. Porzucili farmę i udali się do Las Venturas. Tam Julia studiowała medycynę i zdała ją na 4. Szukała stażu gdzieś blisko Baside, lecz było tylko w Los Santos - w mieście, w którym znalazła nowe życie, całkowicie odmiennie od dotychczasowego.
Przeprowadziła się na stancję razem z koleżanką Ashley Hanson. Rozeszły się pięć lat później kiedy to Julia poznała Toma Wiliama, a później ożeniła się z nim.
Tydzień przed ślubem, dla Julia stała się tragedia - jej rodzice wybierając dom na Mullholand jako prezent ślubny, zderzyli się z innym samochodem osobowym i w wyniku uderzenia o barierę, ta pękła i wpadli w przepaść z mostu. Dom nie został zakupiony a śmierć rodziców zmieniła stosunki Juli z Tomem. Mimo kilku kłótni pobrali się, lecz po roku związku zaczęli się kłócić a w wyniku tego rozwiedli się. Dla wygody życia Tom opuścił szpital i pokierował się w kierunku dziennikarstwa. Julia została w szpitalu i awansowała na stanowisko ratownika medycznego.
Do grupy ratowniczej został jej przydzielony John Groody, z którym zaczęła się spotykać a później złączyli swe serca na ślubnym kobiercu. Zanim pobrali się, Julia bardzo wahała się i co tydzień przedłużała ślub. Miała dwa powody. Pierwszym było to, że bała się czy znów nie wybrała źle i będzie musiała przechodzić przez proces sądowy jeszcze raz. Bała się także czy znów nikt nie zginie chcąc zajść na jej ślub.
Po pięciu przenoszeń terminu ślubu, zdecydowała się i 4 grudnia 2009, pobrała się z Johnem Groody. Byli szczęśliwi i zapragnęli dzieci. Po dziewięciu miesiącach wyczekiwań narodziło im się dwójka dzieci - bliźniaków. Była to dziewczynka Anna i chłopiec Matthew.
W tym samym czasie Julia zapragnęła wrócić do Bayside i wykupić swoją farmę, lecz nie mogła. Kontrakt ze szpitalem trwał jeszcze 3 lata więc postanowiła założyć farmę w Los Santos. Jadąc wraz z rodziną do Angel Pain, zobaczyła jakieś zabudowania w okolicach Flint Range. Coś ją tknęło i pojechała tam. John namawiał ją by zawróciła bo jeszcze się zakopią albo zniszczą Mesa z powodów wybojów na drodze. Mimo to Julia pojechała tam i ujrzała gromadę wieśniaków. Farma nie była za duża lecz zadbana. Od razu podeszło do nich pełno ludzi. Przywitali ich serdecznie i zaprosili do środka. W pięć minut Julia wiedziała o farmie wszystko, dowiedziała się także, że nie mają żadnych pojazdów przez co postanowiła założyć spółkę z Mieczysławem Nowakiem - założycielem rodzinnej farmy. Po tygodniu farma zyskała Waltona a już nie długo ciągnik do prac polowych. John namawiał Julie by tego nie robiła, lecz ona marzyła o takiej farmie. W końcu John się przełamał i pozwolił Juli robić co chce, lecz mówił, że nie chce mieć z tą farmą nic wspólnego. Jest rok 2010 a Julia jest szczęśliwa z farmy. Dzięki reklamy Julia farma zaczyna zarabiać czego wcześniej nie było, ponieważ wszystko wieśniaki robili i nic nie potrzebowali. Wszystko co potrzebowali było na polu albo w studni. Teraz robią to na większą skalę, zarabiając...

P.S
Nie jestem pisarzem, z polskiego w szkole mam mocne trzy. Uwagi proszę kierować na Skype: MorfusJarson
  • Do góry
    • 0

#6 Konrad1589 10/02/2010 - 14:46

Konrad
  • Gracz
Mam nadzieję, że zamierzasz prowadzić swoją postać według tego planu. Miłej gry.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych