Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [UnBlock] Tao_Kahama z przeprosinami.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 TytiX 5 03/07/2009 - 12:35

TytiX
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Tao Kahama
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Brook Carter
Powód uznany przez administratora: Dm :)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Opiszę po kolei - Criss (właściciel Aero Stunt Club) jeździł po mieście i autobusem z plakatem że kto chciałby dołączyć do ASC to ma wsiąść do autobusu - ja i paru innych graczy wsiedliśmy do niego. Zawiózł nas do lv, gdzie była zbiórka i tak dalej. Kiedy Criss podszedł do jakiegoś Franka i spytał jak się zwie to on coś tam burknął - po prostu zapyskował. Criss poszedł do wozu po mp5 i zagroził ( nie strzelał ). Criss stał 20 cm od frankiego z mp5 a frankie wyjął deagle i go.. zabił, nagle wszyscy się na niego rzucili w tym ja - dostał BW. Criss "zmartwychwstał" i kontynuowaliśmy spotaknie, po tem nie wiem jak do tego doszło, chyba zapyskowałem czy coś Criss zaczął we mnie strzelać z mp5 ( nie wiem chodziło chyba o jakieś zabójstwo ) nie mam do niego za złe za to ale uciekłem. Byłem tym tak zbulwersowany że pojechałem ledwo do Sf, do szpitala i przyjechałem już z mp5 pełnym nabojami. Postrzeliłem Crissa, miał BW - pan Jao widząc to zaczął we mnie strzelać ( w ogóle się nie dziwie ) i też dostałem BW. Po 3 minutach dostałem blocka za dm. Na końcu chciałem bardzo przeprosić Crissa i reszty bo mi po prostu odwaliło. Chciałem prosić też administrację o zdjęcie blokady konta ponieważ bardzo lubię ten serwer i mam chęć spędzania dalszej gry RP właśnie na nim. Jeszcze raz przepraszam za to zajście. Pozdrawiam, Tao
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak
  • Do góry
    • 0

#2 Alan566 03/07/2009 - 12:56

Alan
  • Gracz
Byłem naocznym świadkiem. Wszedłem dopiero na serwer, gdy już byliście na LV (rekrutacja, pytania, zbiórka itd).

Criss leżał na ziemi i miał BW. (Frankie mu dał - tego nie widziałem) W końcu było tak, że gdy BW mu się skończyło (bo żaden admin na /a nie chciał odpowiedzieć lub zdjąć mu BW spowodowane DM'em) dalej kontynuował rekrutacje. Coś tam gadamy, czy mieli już styczność z takimi maszynami itd. Wtedy podleciał Tao z MP5 (z dupy) i wrąbał cały magazynek Crissowi w plecy. Skończyło się to dla Criss'a BW. Tao zaczął uciekać najszybciej jak się da (nie pamiętam czy było BH, nie zwróciłem uwagi) do samochodu. Już go miał jechać do SF, aż tu jakiś inny rekrut wyjmuje Deagle i też cały magazynek w niego. Tao dostał BW. O ile wiem BW miał też Carl Binder - ale nie wiem kto mu je dał. Prawdopodobnie też Tao (jeśli się pomyliłem poprawić). Czekaliśmy aż BW im minie, bo żaden admin na /a nie odpowiadał. Wtedy zjawił się Brook i dał blocka Taemu za jego DM :*

Blocka zostawić, a wrazie jego ściągnięcia dać soooooolidne AJot. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 TytiX 5 03/07/2009 - 12:59

TytiX
  • Świeżak

Byłem naocznym świadkiem. Wszedłem dopiero na serwer, gdy już byliście na LV (rekrutacja, pytania, zbiórka itd).

Criss leżał na ziemi i miał BW. (Frankie mu dał - tego nie widziałem) W końcu było tak, że gdy BW mu się skończyło (bo żaden admin na /a nie chciał odpowiedzieć lub zdjąć mu BW spowodowane DM'em) dalej kontynuował rekrutacje. Coś tam gadamy, czy mieli już styczność z takimi maszynami itd. Wtedy podleciał Tao z MP5 (z dupy) i wrąbał cały magazynek Crissowi w plecy. Skończyło się to dla Criss'a BW. Tao zaczął uciekać najszybciej jak się da (nie pamiętam czy było BH, nie zwróciłem uwagi) do samochodu. Już go miał jechać do SF, aż tu jakiś inny rekrut wyjmuje Deagle i też cały magazynek w niego. Tao dostał BW. O ile wiem BW miał też Carl Binder - ale nie wiem kto mu je dał. Prawdopodobnie też Tao (jeśli się pomyliłem poprawić). Czekaliśmy aż BW im minie, bo żaden admin na /a nie odpowiadał. Wtedy zjawił się Brook i dał blocka Taemu za jego DM :*

Blocka zostawić, a wrazie jego ściągnięcia dać soooooolidne AJot. Pozdrawiam.

Było tak jak opisałeś tylko mp5 miałem już wcześnie wyciągnięte z auta i przyleciałem już z mp5 w ręku. Jestem za Ajotem :>
  • Do góry
    • 0

#4 Kone2596 03/07/2009 - 13:14

Kone
  • Gracz
hmm... Kiedy Criss napisał mi na /bo żeby go uratwoać wsiadłem w auto i pojechałem w stronę LV tam gdzie była zbiurka. Kiedy przyjechałem na miesce zobaczyłem kilku gości oraz Criss'a leżącego na ziemi z BW po kilku minutach BW jemu sie skończyło a on kontynułował rekrutację. Staliśmy wszyscy razem w żędzie a nagle ktoś (nie pamiętam nicku) zamruczał coś do mnie. Podszedłem do niego i powiedziałem (co ty do mnie mówiłeś?) A on że nic a dokłądnie słyszałem jego jąkanie sie OOC w IC. Nagle podchodzi do mnie Tao_Kagama i pyta (A chcesz BW?) A ja mówie (No dawaj zabijanie przed 21 jest karane wiesz?) A on jak gdyby nigdy nic wujmuje gnata z "dupy" i we mnie nawala ja sobie solidnie stoje i BW ale ja sie tym nie przejmowałem bo wiedziałem że jakiś Admin nas albo obserwuje albo poprostu powiem któremuś i już sobie nie pogra na serwerze. Oczwiście znam Criss'a to mój dobry kumpel , wyruszył za nim gdy Tao_Kahama zaczoł uciekać wszyscy na niego i oczwiście OOC w IC też z jego strony poleciało ( z Tao_Kahama).

Dzieki Adminowi (Brook Carter) wszyscy z rekrutacji wyszliśmy zadowoleni a teraz Tao niech cierpi za swój błąd że sie wtroncił proponuje zostawić tak jak jest. (Co sie stało to sie nie odstanie).

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 Majkel4251 03/07/2009 - 13:26

Majkel
  • Gracz

Criss poszedł do wozu po mp5 i zagroził ( nie strzelał ). Criss stał 20 cm od frankiego z mp5 a frankie wyjął deagle i go.. zabił, nagle wszyscy się na niego rzucili w tym ja - dostał BW. Criss "zmartwychwstał"

To raczej Criss powinien zostać ukarany :).
  • Do góry
    • 0

#6 Gapis 533 03/07/2009 - 13:54

Gapis
  • Gracz
Dajcie mu AJ na 2godziny, block to surowa kara. ręcze za niego, że potrafi grać RP, i nie gra tu od wczoraj.
  • Do góry
    • 0

#7 Paki0 03/07/2009 - 14:09

Paki
  • Świeżak
Block słuszny. Przez Ciebie dostałem dożywotniego AJota za DM na innej postaci.
  • Do góry
    • 0

#8 Tomuś0 03/07/2009 - 14:32

Tomuś
  • Gracz
Jeżeli to rzeczywiście ten Tao ( były administrator ZoneRP, czyli poprzednika h-RP ), to przez wzgląd na stare czasy można mu wybaczyć. Każdemu może się zdarzyć :)
  • Do góry
    • 0

#9 Plajzer96 1 03/07/2009 - 14:43

Plajzer96
  • Zbanowani
No cóż.. Spytałem Frankie jak się zwie, a on mi Stefan, zdenerwowało mnie to, ponieważ sobie robił po prostu jaja... Poszedłem do auta i wyciągnąłem MP5 i było tak jak napisał Tao. W tym momencie jak pokazałem MP5, Tao nacisnął binda i w sekundę pojawił się deagle z czego Frankie oddał jeden strzał, który wystarczył do nadania mi BW. Teraz wróćmy do Tao. Kontynuowałem rekrutację, Tao dał komuś bw, co mnie bardzo zdenerwowało, bo zrobił czysty DM. Zacząłem do niego strzelać a on uciekał sprint + BH i opcje są dwie, albo dał /q, albo skończyło mu się HP i pojawił się w szpitalu, ale ze szpitalem nie możliwe, ponieważ by dostał BW. Więc dał /q podczas akcji. Pomyślałem i dobrze, będzie spokój. Akurat chciałem coś powiedzieć do grupy, aż nagle wyskoczył Tao ze sprintem i MP5 w łapie po czym wywalił cały magazynek we mnie. Nie wiem jakim cudem tak szybko się "wyleczył", nie zdążyłem uciec, ponieważ miałem włączone okienko do pisania.. Potem wszedł Niwek i zrobił porządek. Po tym jak nie było Tao rekrutacja szła jak po maśle. To tyle ode mnie, pozdrawiam Plajzer96.
  • Do góry
    • 0

#10 TytiX 5 03/07/2009 - 14:48

TytiX
  • Świeżak

Jeżeli to rzeczywiście ten Tao ( były administrator ZoneRP, czyli poprzednika h-RP ), to przez wzgląd na stare czasy można mu wybaczyć. Każdemu może się zdarzyć :)

To jest dokładnie ten sam Tao - miło mi że ktoś tu jeszcze o mnie pamięta :D.

Ktoś tam coś mówił że prze zemnie Ajota dostał - chyba pomyłka..
  • Do góry
    • 0

#11 TytiX 5 03/07/2009 - 14:56

TytiX
  • Świeżak

Tao_Kahama zaczoł uciekać wszyscy na niego i oczwiście OOC w IC też z jego strony poleciało ( z Tao_Kahama).

Dzieki Adminowi (Brook Carter) wszyscy z rekrutacji wyszliśmy zadowoleni a teraz Tao niech cierpi za swój błąd że sie wtroncił proponuje zostawić tak jak jest. (Co sie stało to sie nie odstanie).

Pozdrawiam.

Jakie ooc w ic ?! Nigdy bym takiego czegoś nie zrobił - nie po moim doświadczeniu z grą RP! Tak btw. za ortografię to Cię powinni powiesić.

@up Tak to jest dokładnie ten Tao z czasów zoneRp/ początki H-RP z pomysłem na paradise. Miło że ktoś o mnie pamięta :)
  • Do góry
    • 0

#12 Alan566 03/07/2009 - 15:45

Alan
  • Gracz
Minimalna kara to co najmniej 3 godziny AJ. Latał z mp5 i strzelał. Criss niczym nie zawinił - no może z tym mp5 w ręce, ale przecież w nikogo nie strzelił. Tao wpakował cały magazynek w Criss'a i to jeszcze jak ostatni tchórz w plecy. A o jego OOC w IC nie wspomnę. (najlepsze "/k Koniec OOC w IC!" xD). W każdym bądź razie kara musi być.
  • Do góry
    • 0

#13 Seba30 03/07/2009 - 18:44

Seba
  • Gracz
AJ - 500minut, czy block ?
  • Do góry
    • 0

#14 Gość (BiFko) 03/07/2009 - 20:55

Gość (BiFko)
  • Goście
niecałe 9h to jeden dzień gry AFK'owania wybrał bym AJ :) daj passy mogę za ciebie posiedzieć :D i tak mam bana :D
  • Do góry
    • 0

#15 Fisher13 03/07/2009 - 23:41

Fisher
  • Gracz
Costello dostał szanse to i niech Kahama dostał szanse, wkońcu jego zbrodnia była mniej gorsza niż Costello.
  • Do góry
    • 0

#16 albi14475 04/07/2009 - 08:31

albi144
  • Świeżak
Zabijanie przed 21 nie jest karalne,tylko napadanie przed 21 jest!
  • Do góry
    • 0

#17 Niwek402 04/07/2009 - 09:01

Niwek
  • Gracz
Block zdjęty, Tao został skazany na 500 minutowego AJota.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych