Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Lee America

• Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 leeamerica0 08/02/2010 - 23:35

leeamerica
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lee America

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary:
- Nieustraszony , Pograj w Singla Playera
Wyjaśnienie + świadkowie = Czyli sytuacja była następująca nie jaki gracz
Paolo DeGaster nagle zaczął straszyć mnie ,,mafią'' na OOC po czym zaznaczam
,,Pierwszy'' wypłacił mi strzała w moją postać zabierając mi życie.
Już na początku gdy spotkaliśmy się na stacji gracz DeGaster zaczął być nie miły oraz agresywny po czym pobił mnie kilka przecznic dalej. Myślę że po tym porządnym wytłumaczeniu się zostanie nałożona na moje konta mniejsza kara.
Z góry dziękuje oraz Pozdrawiam Lee America.
  • Do góry
    • 0

#2 ..:Kosa:..0 08/02/2010 - 23:41

..:Kosa:..
  • Świeżak
Kolego popracuj na szykiem, ortografia i interpunkcją.

Zacznę może od tego, po przyjeździe na stacje widziałem jak straszyłeś kogoś w buffalo na ooc "Taki kozak jesteś dawaj za stacje". Podszedłeś do mnie i "Witam" po chwili "Co robimy" Miałeś skin czarnucha, więc cię odprawiłem z kwitkiem - IC. Coś smarknąłeś pod nosem i odszedłeś. Jadę ulicą, staje na światłach i widzę jak kierujesz jakieś słowa w moją strone - stałeś z kolegami. Zjechałem na parking i kulturalnie zapytałem czy masz coś do mnie. Ostrzegłem cię OOC, ponieważ widziałem twoje kozaczenie. Mówie, ja też mam kolegów, a ty OOC "Ja też mam w pizzeri" potem mówię "Dobra skończ", a ty znowu na OOC "Grabisz sobie" Uderzyłem Cię nie chcący, ponieważ wcisnąłem LPM, a ty od razu nawalasz, nie zdążyłem napisać ooc "sory". Postanowiłem wysłać raport do Konrada, on się pojawił nawet go chyba olałeś i Cie przy teleportował. Po wyjaśnieniach postanowił nadać Ci karę - to tyle. Bywaj ...

Aha, kiedy napisałem na OOC "Graj IC, nie przekładaj spraw IC na OOC zachowując się jak pospolity Noob, a ty napisałeś "Lamo!" I znowu do mnie z pretensjami.
  • Do góry
    • 0

#3 qwerty120 08/02/2010 - 23:42

qwerty12
  • Świeżak
Bylem przy tej akcji i jestem za odblokowaniem Kary
  • Do góry
    • 0

#4 nOw4k!0 08/02/2010 - 23:47

nOw4k!
  • Świeżak
Witam

Mój nick w grze to Jay Taylor.
Byłem świadkiem zdarzenia mającego miejsce pod San News. Mianowicie Paolo DeGasper stojąc swoim staffordem napisał w czacie OOC cytuje: "Do mafii fikasz?". Po krótkiej wymianie zdań pierwszy cios padł ze strony wyżej wymienionego Paolo, autor tego wątku, czyli Lee America odpowiedział i zaczęła się bijatyka. po krótkiej chwili zjawił się Konrad w celu wyjaśnienia sytuacji. Tyle z mojej strony, co widziałem to napisałem.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 Lipton18918 09/02/2010 - 07:22

Lipton189
  • Gracz
Lee...Lee...Lee....Ja dzień w dzień widzę jak dostajesz AJ, warny to i nawet nie ździwiłem sie jak dostałeś blocka. Więcej powiem! Masz nareszcie porządną karę bo żeby grać na serwerach RolePlay najpierw trzeba umieć.

A co do powyższych...Zapewne wysłałeś im na skype/gg linki aby się podpisali?

To tyle.

Pozdrawiam ;)
  • Do góry
    • 0

#6 Crea63 09/02/2010 - 07:35

Crea
  • Świeżak
Tak, Lee ostatnio zgarniał kary bo był newbie(nie noob, noob by się nie nauczył). Wczoraj mnie zaszokował, jak to innym mechanikom zwracał uwaga by nie byli nachalni. Widzę poradniki wchodzą Ci do głowy. Ale dla twojego dobra było by zrobić nową postać, bo każdemu Lee America kojarzy się z noobem.
  • Do góry
    • 0

#7 Roth817 09/02/2010 - 07:39

Roth
  • Gracz
Widziałem twoje RP. To znaczy brak RP. Co dziennie dostajesz AJ i warny. Ja na pewno nie jestem za UnBlock'iem.
  • Do góry
    • 0

#8 Mikhas0 09/02/2010 - 12:14

Mikhas
  • Świeżak
Ja jestem na nie! Wiele razy odpierdzielałeś przy stacji, zrobiłeś mi NJ i zacząłeś stuntować moim rowerkiem! Później widziałem cię jak jedziesz rowerem pod prąd środkiem ulicy ale jak niektórzy mówią że szybko się uczysz od poradników to załóż nowe konto i zacznij swoją przygodę od nowa tym razem bardziej RP.
  • Do góry
    • 0

#9 adK0 09/02/2010 - 12:51

adK
  • Świeżak
gracz jest niezdolny do gry. ;) Lee nie umie grac.Nauczy sie niech wroci :P
  • Do góry
    • 0

#10 Teofilek9 09/02/2010 - 13:12

Teofilek
  • Gracz
Chwila, dla czego oceniacie jego poprzednie wybryki za które już odsiedział? Gdyby był n00bem i nie chciał by się niczego nauczyć to po pierwszym AJ'ocie by uciekł z tego serwera. Ta kara jest nie słuszna, dla tego należy mu się odblokować postać. Tak oczerniacie jego grę RP to go nauczcie może co?

Za unblokiem.
  • Do góry
    • 0

#11 leeamerica0 09/02/2010 - 16:06

leeamerica
  • Świeżak
To jeszcze raz od początku to nie jest topic o moich AJ'otach które dostawałem za bieganie na początku mojej kariery z RP oraz o sytuacjach na stacji benzynowej na której to ja byłem poszkodowany , gdyż tak zwanych ,,Nachalnych Mechaników'' było bardzo dużo , którzy cytuje ,,chamsko'' biegali (Maratonem) przed moją postać i w ten sposób odbierali mi klienta. A teraz przejdźmy do sedna tematu to jest ,,Topic'' stworzony o moim ,,jakże nie słusznie założonej Blokadzie Konta'' którą zafundował mi gracz
o nicku ,,Paolo DeGaster'' który śmiał czatem OCC straszyć mnie ,, Mafia , swoimi kolegami , znajomościami'' po czym nie wytrzymał i jako pierwszy zadał mi bardzo mocny cios który odebrał mi znaczną cześć życia. Całą sytuacje potwierdzili naoczni świadkowie zdarzenia.
Moja gra RP znacznie się poprawiła dostałem prace , kupiłem prawo jazdy , rower nie dostaje już AJ , warnów , itp ... więc dla tego proszę o wyrozumiałość przy rozpatrywaniu mojej wypowiedzi.
Z góry Pozdrawiam i Dziękuję Lee America.
  • Do góry
    • 0

#12 ..:Kosa:..0 09/02/2010 - 16:18

• Świeżak
Kolego już Ci mówiłem, po pracuje nad interpunkcją. Napisałem "Nie kozacz tak" Bo widziałem jakiego kozaka zgrywasz. Cios był LPM - przypadkowo, ty tylko na to czekałeś i mnie zacząłeś bić. A nawet jeśli cios był by bardzo mocny to należy odegrać ackje, nie? Świadkowie? Twoi koledzy, którzy zaczęli się powoli wykruszać podczas interewencji Konrada. Widział twoje zachowanie i nadał kare.
  • Do góry
    • 0

#13 Simone_Frost0 09/02/2010 - 16:21

Simone_Frost
  • Świeżak

to nie jest topic o moich AJ'otach które dostawałem za bieganie na początku mojej kariery z RP

"Wróc!". Zarejestrowałeś się 30.01.2010, więc 10 dni temu. Zaczełeś grać pewnie 01.02. Więc 9 dni! A ty stan rzeczy sprzed niedawna nazywasz "początkiem kariery"! Człowieku! Pozatym widziałem ciebie "w akcji". Po tym co widziałem jestem za pozostawieniem blocka.
  • Do góry
    • 0

#14 leeamerica0 09/02/2010 - 17:28

leeamerica
  • Świeżak

Po tym co widziałem jestem za pozostawieniem blocka

Ty nic nie widziałeś i nawet nie byłeś tam to jak możesz wypowiadać się w tym temacie nie mając o tym pojęcia , w tej akcji uczestniczyły 4 osoby a ty prawdopodobnie jesteś podstawioną osobą Paola która ma mi obniżyć szanse na powrót do gry ...
  • Do góry
    • 0

#15 nOw4k!0 09/02/2010 - 17:32

nOw4k!
  • Świeżak

A co do powyższych...Zapewne wysłałeś im na skype/gg linki aby się podpisali?

Tak, nie ukrywam, znam go, ale napisałem tu nie, jako jego ziomek, tylko jako świadek zdarzenia. Jeżeli masz jakieś obiekcje co do wiarygodności i obiektywności mojej relacji to czekam.

Świadkowie? Twoi koledzy, którzy zaczęli się powoli wykruszać podczas interewencji Konrada.

Wykruszać się zaczęli, ponieważ w natłoku wiadomości OOC od trzech osób naraz nie można było się rozczytać, a ponadto moja dalsza interwencja przeszkadzała by adminowi.
  • Do góry
    • 0

#16 Teofilek9 09/02/2010 - 17:44

Teofilek
  • Gracz

Kolego już Ci mówiłem, po pracuje nad interpunkcją. Napisałem "Nie kozacz tak" Bo widziałem jakiego kozaka zgrywasz. Cios był LPM - przypadkowo, ty tylko na to czekałeś i mnie zacząłeś bić. A nawet jeśli cios był by bardzo mocny to należy odegrać ackje, nie? Świadkowie? Twoi koledzy, którzy zaczęli się powoli wykruszać podczas interewencji Konrada. Widział twoje zachowanie i nadał kare.

Nędzne tłumaczenie..
Bo jak inaczej można nazwać to, że przypadkowo ci się LPM kliknęło? Może ci mięśnie zwiotczały? No bez przesady, nie przekładaj tego co się dzieje OOC na IC - oraz odwrotnie.

przypadkowo, ty tylko na to czekałeś i mnie zacząłeś bić.

Yy

A nawet jeśli cios był by bardzo mocny to należy odegrać ackje, nie?

Przeczysz sam sobie? Uderzyłeś go IC, co było widać.. On ci oddał.. Jak cie lał to ty winneś odegrać akcje przypuśćmy z /ranny a nie beczeć OOC Konradowi.

@ tak jak napisałem wcześniej. Za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#17 Champion 589 09/02/2010 - 17:50

Champion
  • Gracz
Pozatym zdaje mi się , że ty już dostałes bana na serverze od któregos z adminów , ale masz tylko blocka na postac mozesz nową załozyc .
  • Do góry
    • 0

#18 leeamerica0 09/02/2010 - 17:53

leeamerica
  • Świeżak
Nie dostałem BANA tylko Block'a na moja jedyną postać na którą straciłem trochę czasu na jej rozwój (praca , prawo jazdy , pojazd itp.. ).
Więc proszę jeszcze raz od odblokowanie mojej postaci Lee America.
Pozdrawiam i dziękuje z góry.
  • Do góry
    • 0

#19 Patafiks935 09/02/2010 - 18:02

Patafiks
  • Gracz
Kolego, masz szanse na dalszą grę na serwerze. Nie dostałeś bana, choć twoje liczne kary i gra jaką prowadziłeś mają wiele do życzenia. Na stajci zachowywałeś się jak terminator. Bodajże do Dixona Ito za to, że nie chciał naprawy zacząłeś kozaczyć na OOC. Paolo wiedział co robi, nie chciał stać się ofirą kolejnego pseudo gangstera.
  • Do góry
    • 0

#20 leeamerica0 09/02/2010 - 18:04

leeamerica
  • Świeżak
[quote name=''lukibrown' pid='252585' dateline='1265734922']Na stajci zachowywałeś się jak terminator. Bodajże do Dixona Ito za to' date=' że nie chciał naprawy zacząłeś kozaczyć na OOC. [/quote']

Nigdy nie wyzywałem nikogo na OOC z powodu że nie chce naprawy auta a po drugie wspominałem wyżej w topicu że to nie jest temat o AJ'ach lub o zachowywaniu się na stacji . A teraz ty luki jesteś kolejną osoba podstawioną przez Paolo żeby nie umożliwić mi powrót do gry , bardzo łatwo to sprawdzić choćby że macie te same nazwiska DeGasper. Więc Paolo nie powołuj tutaj kolegów z e-gry tylko po to żeby obronić Ciebie od kary bo to ty jesteś winny temu zamieszaniu !
  • Do góry
    • 0

#21 ..:Kosa:..0 09/02/2010 - 18:19

• Świeżak
Tak! Nasłałem ich na ciebie!
Ogarnij się człowieku, spójrz na wypowiedzi innych i się zastanów. I o jakiej karze mówisz? Ja dostałem od Konrada blokadę, czy ty?
Stwórz nową postać i graj.
  • Do góry
    • 0

#22 leeamerica0 09/02/2010 - 18:30

leeamerica
  • Świeżak
Dla mnie 20 godzin grania to bardzo dużo i tyle czasu przeznaczyłem na tą postać ... nie jestem ,, no lajfem '' żeby tracić na to XXXX czasu . Bardzo starałem się na tej postaci miałem prace , prawko , pojazd ...
  • Do góry
    • 0

#23 nOw4k!0 09/02/2010 - 18:35

nOw4k!
  • Świeżak
Fakt Lee z początku mało co ogarniał, i do teraz pewnie z niektórymi rzeczami ma problemy. Ale chłopak się stara i idzie mu coraz lepiej. Jak sam zauważył nie dostaje już tyle AJ. Opisana w tym topicu sytuacja, jest moim zdaniem trudna do rozstrzygnięcia, ponieważ jedyny "dowód" to słowo, przeciwko słowu (ewentualnie świadkowie). Twierdzicie, żeby założył nową postać, niby proste, ale będzie jednak trochę szkoda zmarnowanego przez Lee czasu na kreowanie poprzedniej postaci. Ja jestem za unblockiem bo widzę, że się stara i wychodzi mu coraz lepiej. ale ostatecznie to admin zadecyduję.

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#24 cvanyy0 09/02/2010 - 21:18

cvanyy
  • Gracz
Ja jestem, za odblokowaniem Lee America. Na poczatku mial problemy z ogarnieciem, ale kto ich nie mial. Wy wszyscy odrazu weszliscie na server i umieliscie wszystko ? Kazdy popelnia bledy i chyba jest to normalne. Od kilku dni Lee sie zmienil i gra typowo RP. Nauczyl sie wszystkich zasad obowiazujacych na servie i od tej poru nie dostaje juz zadnych AJ. Wedlu mnie ta blokada konta jest nie wlasciwa.
  • Do góry
    • 0

#25 Lipton18918 09/02/2010 - 22:57

Lipton189
  • Gracz

Ja jestem, za odblokowaniem Lee America. Na poczatku mial problemy z ogarnieciem, ale kto ich nie mial. Wy wszyscy odrazu weszliscie na server i umieliscie wszystko ? Kazdy popelnia bledy i chyba jest to normalne. Od kilku dni Lee sie zmienil i gra typowo RP. Nauczyl sie wszystkich zasad obowiazujacych na servie i od tej poru nie dostaje juz zadnych AJ. Wedlu mnie ta blokada konta jest nie wlasciwa.

Widzisz...To nie jest serwer dla nowych. Pamiętasz rejestrację? Miałeś takie pytanie, że tylko gracz z RP mógłby to rozwiązać...No, chyba że ktoś mu pomoże w tym wypadku ktoś pomógł Lee.
  • Do góry
    • 0

#26 leeamerica0 09/02/2010 - 23:37

leeamerica
  • Świeżak

Widzisz...To nie jest serwer dla nowych. Pamiętasz rejestrację? Miałeś takie pytanie, że tylko gracz z RP mógłby to rozwiązać...No, chyba że ktoś mu pomoże w tym wypadku ktoś pomógł Lee.

Pytania znałem po przez analizując je regulaminem moja praca była oceniona na 4/5 nie myśl sobie że mam jak większość tutejszych graczy 8-16 lat i nie potrafię sam wypełnić takiego testu ...
  • Do góry
    • 0

#27 skb5247 10/02/2010 - 11:59

skb
  • Gracz
AdminJail	saqaris	Lee America	BH i Maraton	01/02/2010, 17:39
AdminJail	saqaris	Lee America	maraton, BH, spam na /w	01/02/2010, 18:49
AdminJail	System	Lee America	Zabil Johny Marley(19245:246), bron: 0, godzin: 0	01/02/2010, 19:50
AdminJail	System	Lee America	Zabil Luigi Canaletta(16019:236), bron: 0, godzin: 1	01/02/2010, 20:42
AdminJail	System	Lee America	Zabil Bryan Bolter(19041:226), bron: 0, godzin: 2	03/02/2010, 16:17
Kick	Rolas	Lee America	Nick.	03/02/2010, 17:43
Ostrzeżenie	saqaris	Lee America	Maraton, BH	03/02/2010, 19:35
AdminJail	bertIG	Lee America	OOC w IC. Poczytaj prosze poradniki na net4game.com	03/02/2010, 20:00
AdminJail	Domel	Lee America	Mowilem, zebys nie biegal.	04/02/2010, 17:08
Kick	Carmella	Lee America	Nick piszemy z duzych liter, popraw.	04/02/2010, 20:13
Ostrzeżenie	Werkezuge	Lee America	Nachalny mechanik.	05/02/2010, 17:56
AdminJail	skowron	Lee America	Nie biegaj. Ochlon.	05/02/2010, 20:08
Nieznany (15)	gtamxenon	Lee America	Reakcja na rannego.	05/02/2010, 20:29
AdminJail	skowron	Lee America	Naucz sie jezdzic na tym rowerku.	05/02/2010, 21:26
AdminJail	skowron	Lee America	Zwolnij tym rowerem. Juz nie pierwszy raz.	05/02/2010, 22:53
AdminJail	CreaLive	Lee America	brak reakcji na wypadek, potracono Cie na rowerze.	06/02/2010, 11:47
Nieznany (15)	gtamxenon	Lee America	Sika na kase 	06/02/2010, 18:37
AdminJail	Phill	Lee America	//tancz4 - bylo duzo razy poruszane.	07/02/2010, 21:00
Kick	Phill	Lee America	Poczytaj troche na forum.	08/02/2010, 17:16
AdminJail	System	Lee America	Ruch o 120.3j podczas zamrozenia w pojezdzie.	08/02/2010, 19:08
Blokada	Konrad	Lee America	Nieustraszeniec. Pograj w SinglePlayer.	08/02/2010, 23:25
W ciągu 8 dni. Zostajesz zbanowany .
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych