Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNBAN] John Vercetti

• Please log in to reply
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 multan121 08/02/2010 - 22:37

multan12
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Vercetti

Administrator/moduł nadający karę:Frank (Frank Luccazzo)

Powód kary: MG

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Dostalem bana za metagaming, chyba raczej bezpodstawnie. Wyjasnie wszystko szybko.

Chciano mi zrobic ck, cudem z tego wybrnalem , postanowilem byc swiadkiem koronnym, zeznawalem podalem nazwiska, jesli chodzi o nazwiska moze dlatego dostalem bana, lecz gdy jechalem samochodem na miejsce egzekucji powiedzialem na czacie OOC iz nie moga mi zrobic ck poniewaz nie bylem w mafii na to dostalem odpowiedz ze (ktos tam) mnie wtajemniczal wiec bylem juz teoretycznym czlonkiem mafii, a piszac aplikacje wyrazam zgode na ew. ck. Dobrze wiec skoro zostalem juz "wtajemniczony" to dlaczego skladajac zeznania i podajac nazwiska jestem posadzony o MG ? Powiedzialem czym sie zajmuja itp, jesli chodzi o ck to jestem prawowitym czlonkiem, lecz gdy chodzi o zeznania juz nie, hmm cos tu jest nie tak. Doslownie przed tym jak dostalem bana nie bylo ani sladu MG. Jesli ktos by chcial mi to wytlumaczyc chetnie poslucham
  • Do góry
    • 0

#2 ..:Kosa:..0 08/02/2010 - 22:40

..:Kosa:..
  • Świeżak
A akcja w CK? Byłeś związany i pobity w lesie w pewnej chatce nagle zjawia się PD i zaczęła się strzelanina. Tylko mi nie mów, że przejeżdzali tamtędy i nas zobaczyli.
Byłeś wtajemniczony? Człowieku ogarnij się.
A, przecież miałeś odrzuconą apelacje. Teraz to już chyba koniec ...
  • Do góry
    • 0

#3 Luca131 08/02/2010 - 22:41

Luca
  • Gracz
Tak więc, ban za MG. Skąd wiedziałeś że Vincenzo Ghelarducci jest bossem, e?

Nie mogą zrobić Ci ck? A to co:

Wyrażasz zgodę na ewentualne Force CK, jeżeli będzie sprzeczność interesów?
tak

Ban słuszny, miejmy nadzieje że kolejni fani MG - PD. Nie popchną pseudo akcji dalej. ;)
  • Do góry
    • 0

#4 Gator246 08/02/2010 - 22:44

Gator
  • Gracz
No cóż to było ostre MG, mówiłeś imiona osób co znasz OOC i gadałeś na nich.
  • Do góry
    • 0

#5 Michael_Angelo 0 08/02/2010 - 22:47

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Jestem za pozostawieniem bana. Dzisiaj była akcja na komisariacie, chcieliśmy zrobić CK Johnowi, ale niestety chyba, to nie wszyło przez właśnie mega MG.
Powiem tak John Vercetti mnie nie znał w IC, widziałem go chyba raz tylko na Rodeo. A ten mówi funkcjonariuszom LSPD, że wie co to za człowiek na kamerze i podaje moje imię i nazwisko, co można zobaczyć na poniższym screnie. Tak więc, nie robiłeś MG, tak ? Eh...

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#6 multan121 08/02/2010 - 22:47

multan12
  • Gracz
Czlowieku napisalem na /me ze dotykam duzego guzika w radiu a Jimmi na /do napisal jeszcze czy mowe Johna slychac. A co do wtajemniczenia sam pisales mi w samochodze ze zostalem wtajemniczony jeszcze OOC wiec co ? raz wiem raz nie wiem ? sam napisales mi ze zrobicie mi ck wiec sie spytalem czy przez lidera zlozona zostala apelacja, nie odpowiedziales mi, potem napisaliscie ze piszac aplikacje wyrazilem zgode na ck ale nie bylem w mafii to mi powiedziales ze Paulie mnie jzu wtajemniczal czyli teoretycznie jestem ...
  • Do góry
    • 0

#7 Vinnie402 08/02/2010 - 22:47

Vinnie
  • Gracz
Nie byles wtajemniczony w zaden sposob. Napisales aplikacje na wanna be, wyrazajac zgode na CK. Miales posluzyc sie wiedza ic, tymczasem wyspiewales wszystko wiedzac o tym tylko ooc. Byles wtajemniczony, jaja sobie robisz? Grales tylko biernego wb, nawet akcji z nami zadnej nie miales. MG, po prostu MG. Pomijajac fakt, ze jak u nas ci nie wyszlo, to napisales też app do Polakow I Warm ST. Z czym do ludzi? Mam nadzieje, ze PD nie potraktuje tego powaznie a akcji nie było.

Pozdrawiam!
Vinnie
  • Do góry
    • 0

#8 multan121 08/02/2010 - 22:48

multan12
  • Gracz

Jestem za pozostawieniem bana. Dzisiaj była akcja na komisariacie, chcieliśmy zrobić CK Johnowi, ale niestety chyba, to nie wszyło przez właśnie mega MG.
Powiem tak John Vercetti mnie nie znał w IC, widziałem go chyba raz tylko na Rodeo. A ten mówi funkcjonariuszom LSPD, że wie co to za człowiek na kamerze i podaje moje imię i nazwisko, co można zobaczyć na poniższym screnie. Tak więc, nie robiłeś MG, tak ? Eh...

Dołączona grafika

Tak sie składa ze twoje nazwisko slyszalem tysiac razy na rodeo i do tego jeszcze cie widzialem wiec teraz nie mow ze MG rozmawialem nie tylko z Pauliem na twoj temat 
Nosz zaluje ze nie zrobilem ss'a jak Jimmie wspominal ze jestem wtajemniczony ...
  • Do góry
    • 0

#9 Luca131 08/02/2010 - 22:52

Luca
  • Gracz
Kurwa, człowieku. Napisałeś aplikacje na wb. Napisałeś że wyrażasz zgodę na CK. Napisali od tak. Że zostałeś wtajemniczony - o ile w ogóle to napisali. A ty sypiesz wszystkich? Mówisz że Vincenzo Ghelarducci to Boss, a twoi oprawcy stoją przed komi? Nie ośmieszaj się.
  • Do góry
    • 0

#10 Vinnie402 08/02/2010 - 22:54

Vinnie
  • Gracz
Ok. Niech se wspomina tysiac Jimmich, ze jestes wtajemniczony, ale zeznajac mozesz posluzyc TYLKO I WYLACZNIE wiedzą IC. A tej nie miales moj drogi.
  • Do góry
    • 0

#11 Michael_Angelo 0 08/02/2010 - 22:54

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Tak sie składa ze twoje nazwisko slyszalem tysiac razy na rodeo i do tego jeszcze cie widzialem wiec teraz nie mow ze MG rozmawialem nie tylko z Pauliem na twoj temat

Ekhm, ok chyba, że tak. Tylko nie wiem jak mógłbyś mnie rozpoznać, jak widziałeś mnie tylko raz i to tylko, tak przez chwile, nawet uwagi na mnie nie zwracałeś. To tak, jakby w OOC minąć się z obcą osobą na mieście.
Poza tym nie byłem powiązany z Ghelarducci, dzisiaj dopiero pierwszy raz Paulie zabrał mnie na akcje.
  • Do góry
    • 0

#12 multan121 08/02/2010 - 22:55

multan12
  • Gracz
Akurat wszyskie te informacje ulyszalem IC wiec nie wiem gdzie tu jest MG, o wszystkim o czym powiedzialem rozmawialo sie na dzielncy, wiec w takim razie to nie tylko moje MG ja tylko wykorzystywalem to co uslyszalem Ic sory ;) 
Wystarczyli mi to ze cie widzialem nawet raz i cie rozpoznalem, widzialem ze krecisz sie z tymi o ktorych IC w 100% wiedzialem
  • Do góry
    • 0

#13 Luca131 08/02/2010 - 22:57

Luca
  • Gracz

Akurat wszyskie te informacje ulyszalem IC wiec nie wiem gdzie tu jest MG, o wszystkim o czym powiedzialem rozmawialo sie na dzielncy, wiec w takim razie to nie tylko moje MG ja tylko wykorzystywalem to co uslyszalem Ic sory ;)

Hue-hueh. Tak na dzielnicy ktoś powiedział. 'Słuchaj John, ten gruby to Vincenzo Ghelarducci Boss rodziny Ghelarducci, do któej napisałeś Aplikacje na WB" Skończ, kurwa.
  • Do góry
    • 0

#14 ..:Kosa:..0 08/02/2010 - 22:58

• Świeżak
Dobra, a teraz wytłumacz jak było z Policją? Skąd wiedzieli, gdzie jesteś? Jeżeli masz jakieś dowody - pokaż.
  • Do góry
    • 0

#15 multan121 08/02/2010 - 22:59

multan12
  • Gracz
A skad mozesz wiedziec kto co powiedzial hm? Nie wazne jest teraz kto co mowil, uslyszalem to IC wiec IC powiedzialem jesli bylo to kogos MG to przepraszam 
Jakie moge miec dowody tak sie sklada ze posiadalem radio LSRC wiec to duzo tlumaczy ;)
  • Do góry
    • 0

#16 Michael_Angelo 0 08/02/2010 - 23:01

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Wystarczyli mi to ze cie widzialem nawet raz i cie rozpoznalem, widzialem ze krecisz sie z tymi o ktorych IC w 100% wiedzialem

To, że z nimi się kręcę nie oznacza, że jestem powiązany z rodziną przestępczą, tak jak napisałeś to w IC, co widać na screenie.
  • Do góry
    • 0

#17 Luca131 08/02/2010 - 23:01

Luca
  • Gracz

A skad mozesz wiedziec kto co powiedzial hm? Nie wazne jest teraz kto co mowil, uslyszalem to IC wiec IC powiedzialem jesli bylo to kogos MG to przepraszam 
Jakie moge miec dowody tak sie sklada ze posiadalem radio LSRC wiec to duzo tlumaczy ;)

Tak, na pewno powiedzieli że Vinnie to Boss, szkoda mi Ciebie.

Radio LSRC, masz tylko przy mundurze a nie zawsze, tak samo ma PD. Więc fail. ;]

@ Down

Kurwa, szkoda mi na Ciebie słów.
  • Do góry
    • 0

#18 multan121 08/02/2010 - 23:02

multan12
  • Gracz
Przeciez moge klamac, to tez jest MG moglem mowic wszystko zeby cie udupic
  • Do góry
    • 0

#19 ..:Kosa:..0 08/02/2010 - 23:04

• Świeżak
Tak się składa, że ja też takowe radio posiadam i nic nie widziałem na czacie ;) A dałeś przynajmniej /me?
  • Do góry
    • 0

#20 multan121 08/02/2010 - 23:04

multan12
  • Gracz
O tym ze radio ma sie przy mundurze to nie widzialem, przepraszam to ze ty jestes tu od roku to nie znaczy, ze kazdy, sa tu tez nowi gracze ktorzy rownie jak wszyscy popelniaja bledy, nie kazdy wie wszystko odrazu. Chcialbym przeprosic za cala ta sytuacje nie jestem w 100% ogarnietym graczem i czasami robie cos zle bo nie dawno zaczalem. Przepraszam, pogodze sie z kazda decyzja 

Tak się składa, że ja też takowe radio posiadam i nic nie widziałem na czacie ;) A dałeś przynajmniej /me?

dalem me i dalem wszystko co potrzeba moze to potwierdzic policnajnt z ktorym rozmawialem
  • Do góry
    • 0

#21 Mikuś 144 08/02/2010 - 23:13

Mikuś
  • Świeżak
To cię nauczy by nie uciekać, gdy się dostaje CK i robić MG przed policją. Akurat ze sprawą jestem dobrze zapoznany i uważam, że zrobiłeś ewidentne MG. Myślisz, że boss zorganizowanej grupy przestępczej by zagadał do takiego chłystka jak ty? No chyba żartujesz.
  • Do góry
    • 0

#22 multan121 08/02/2010 - 23:17

multan12
  • Gracz
Nigdzie wczesniej nie wpspominalem ze do mnie zagadal, co do ck nie ucieklem, wezwalem PD nie przez PW lecz normalnie IC
  • Do góry
    • 0

#23 Olekx4179 08/02/2010 - 23:18

Olekx
  • Gracz

Od kogo Ty mogłeś to usłyszeć?! Jakoś ja i inni tego nie usłyszeliśmy, a jesteśmy wszyscy z Rodeo.

Ban? Trochę za wysoka kara. Powtarza się sytuacja z Pablo Castellano. Nie był w organizacji i dlatego nie chciał przyjąć CK. Nie trzeba wcale być w organizacji! Wystarczy tylko zaakceptować regulamin na który się zgodziłeś!

@down

Liczyli na Twoją reakcję. Jeśli byś przesiedział to BW to byś a drugim razem dostał ze strzykawki. ;e
  • Do góry
    • 0

#24 multan121 08/02/2010 - 23:20

multan12
  • Gracz
Wydaje mi sie ze pierw lider musi napisac apelacje o CK ktora musi zaakceptowac admin
  • Do góry
    • 0

#25 Luca131 08/02/2010 - 23:34

Luca
  • Gracz

Wydaje mi sie ze pierw lider musi napisac apelacje o CK ktora musi zaakceptowac admin

Źle Ci się wydaje, zgodziłeś się na ck pisząc aplikacje. ;)
  • Do góry
    • 0

#26 multan121 08/02/2010 - 23:38

multan12
  • Gracz
aha :/ jak juz mowilem jestem nowym graczem, duzo sie ucze przede wszystkim na bledach
  • Do góry
    • 0

#27 Michael_Angelo 0 08/02/2010 - 23:48

Michael_Angelo
  • Zbanowani

aha :/ jak juz mowilem jestem nowym graczem, duzo sie ucze przede wszystkim na bledach

Wystarczyło by, jakbyś czytał ze zrozumieniem i uważnie przeczytał regulamin gdy pisałeś aplikacje ;)
  • Do góry
    • 0

#28 multan121 08/02/2010 - 23:50

multan12
  • Gracz
ajć przepraszam moja wina ;/ przepraszam za to cale zamieszanie lecz ban to troche za wysoka kara jestem za jakims dlugim aj'otem zebym troche zmadrzal
  • Do góry
    • 0

#29 Michael_Angelo 0 09/02/2010 - 00:01

Michael_Angelo
  • Zbanowani

ajć przepraszam moja wina ;/ przepraszam za to cale zamieszanie lecz ban to troche za wysoka kara jestem za jakims dlugim aj'otem zebym troche zmadrzal

Dobrze, że chociaż potrafisz się przyznać do błędu.
  • Do góry
    • 0

#30 Gagliano0 09/02/2010 - 00:54

Gagliano
  • Gracz
Byłem przy tej całej akcji z CK i przyznam że byłem lekko zdziwiony widokiem policji w tej okolicy. Lecz wiedziałem że tutaj zaszła już gra non-rp z Twojej strony. Tak samo jak w bodajże w środę, lub czwartek też była na Ciebie akcji z CK, już gdy dojechaliśmy na miejsce ty dostałeś o dziwo "crasha". Lecz postanowiliśmy nie zgłaszać tego do administracji, a rozegrać to IC od nowa z naszej strony. Lecz wynika z tego co widzę że nie da się z Tobą odgrywać akcji RP... Moim zdaniem można mu dać drugą szansę, lecz konto John Verectti, zostaje zablokowane, lub dokończenie akcji z CK, w sposób RP, bez żadnego pierd**enia...

PS. Jeszcze jesteś niezdecydowany co do frakcji, pisałeś podanie do organizacji "Ghelarducci Crime Family", narobiłeś sobie problemów, więc postanowiłeś spróbować sił w "Polish Crime Community", nie dostałeś się a później coś wspominałeś o Marinie...
  • Do góry
    • 0

#31 Vinnie402 09/02/2010 - 01:01

Vinnie
  • Gracz
Jestem za unbanem, zablokowaniem konta J.V. No I tej akcji nie było, a wiedza policji ma być taka sama jak wczesniej. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#32 Gagliano0 09/02/2010 - 01:03

Gagliano
  • Gracz

Jestem za unbanem, zablokowaniem konta J.V. No I tej akcji nie było, a wiedza policji ma być taka sama jak wczesniej. Pozdrawiam.

Dokładnie powiedziane Vinnie, miałem to napisać, lecz nie chciałem się już rozpisywać to z policją. ;) Dzięki że mnie wyręczyłeś.
  • Do góry
    • 0

#33 multan121 09/02/2010 - 09:49

multan12
  • Gracz
Mozemy dokonczyc akcje CK tak jakby tej wczesniejszej nie bylo
  • Do góry
    • 0

#34 ..:Kosa:..0 09/02/2010 - 10:40

• Świeżak
Tak, ja również jestem za tym, aby banicja z konta zamieniła się na blokadę postaci. Jeżeli jednak chcesz dokończyć akcje to twoje zeznania i aresztowania zostają bezpodstawne.
  • Do góry
    • 0

#35 Gagliano0 09/02/2010 - 11:01

Gagliano
  • Gracz
Nie ma co już tak tej rozmowy przeciągać, niech się Administrator wypowie co do kary. Bo teraz takie pisanie nie ma sensu. ;)
  • Do góry
    • 0

#36 skb5247 09/02/2010 - 11:02

skb
  • Gracz
Postać Aron Shakur - zostaje odblokowana, jeśli chcesz założyć nową postać musisz wysłać wszystkie dane potrzebne do założenia postaci wraz z charakterystyką na pw.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych