Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnAj] Katie Wenit.

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 17:42

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Katie Wenit.

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem.

Powód kary: Nie wiem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wchodzę na serwer i jest napisane " Admin jail 600minut. " O co chodzi? Patrzyłem w logach, w profilu, lecz nic tam nie ma. Proszę o szybką pomoc.
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 17:43

bert
  • Gracz
http://h-rp.pl/threa....html#pid250969
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 17:49

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Bez sensu, aj za to, że koleś zrobił napad na parkingu obok Hotelu? Czy Ty jak wychodzi z domu, to przed blokiem, domem ktoś Cię napada? Rozumiem jakaś wioska czy coś, a dałem /q bo wiedziałem, że gdy tego nie dam wezmą mi auto i pieniądze i resztę kluczyków, a oni zrobili non-rp, nie ja. A i jeszcze, nie mogłem napisać do Administratora, GameMastera, ponieważ mam OOC zablokowane.

PS. To samo wysłałem Ci na PW.
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 17:52

bert
  • Gracz

mam OOC zablokowane.

To też niezbyt dobrze o Tobie świadczy.

Poza tym, mając zablokowany czat OOC, chyba możesz wysyłać raporty komendą /report.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 17:53

Cris_Ryders
  • Zbanowani

mam OOC zablokowane.

To też niezbyt dobrze o Tobie świadczy.

Poza tym, mając zablokowany czat OOC, chyba możesz wysyłać raporty komendą /report.

OOC zablokowane przez Franka o spam, ponieważ napisałem mu 3 razy to samo, bo nie odpisywał na skype...

A /report Administrator, by się zjawił, to co ja bym miał napisać? W IC? Bo OOC zablokowane to jak? Proszę o zdjęcie tego AJ'ota.
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 17:55

bert
  • Gracz

A /report Administrator, by się zjawił, to co ja bym miał napisać? W IC? Bo OOC zablokowane to jak? Proszę o zdjęcie tego AJ'ota.

Administrator by się pojawił, dowiedziałby się od członków gangu, że Cię napadli i wsadziłby ich do AdminJaila. Z drugiej strony jednak, Jefferson Hotel leży w South Central więc chyba mieli prawo napaść Cię przed 21.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 17:59

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Przy hotelu, na parkingu? To tak samo jakbyś wyszedł na parking przed biedronką i nagle ktoś w Ciebie strzela i napada, pomyśl nad tym i sam się przekonaj. To było non-rp postrzelenie kogoś przy hotelu, na parkingu. Mogli się umówić gdzieś na wzgórzu, na jakieś wiosce i byłoby RP. Bo tak w realu to pełno ludzi, by chodziło obok tego motelu, koło parkingu.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 08/02/2010 - 18:00

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Mieliśmy, chcieliśmy to zrobić, lecz dał bezczelnie /q. Myślę, że 600minut AJ'a to słuszna kara, bo mógłbyś pełno prawnie dostać block'a, za /q podczas akcji...
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 18:04

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Mieliśmy, chcieliśmy to zrobić, lecz dał bezczelnie /q. Myślę, że 600minut AJ'a to słuszna kara, bo mógłbyś pełno prawnie dostać block'a, za /q podczas akcji...

Chcieliście? Mogliście to zrobić na wiosce, " Witam ja w sprawie kupna Feltzera, możemy się spotkać niedaleko Los Santos, wioska. Mam tam dom. " " Okey jadę "
Strzelanie w środku miasta o godzinie popołudniowej to absurd! I jeszcze we dwóch, nie dzięki. Normalnie pogratulować zmysłowości w tworzeniu Role Play'ingu. Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 18:17

bert
  • Gracz
Pamiętaj, że to nie jest zwykły hotel, tylko hotel na terytorium, na którym gangi prowadzą swoje porachunki.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 18:20

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Pamiętaj, że to nie jest zwykły hotel, tylko hotel na terytorium, na którym gangi prowadzą swoje porachunki.

na którym gangi prowadzą swoje porachunki.

Aha. To Gang wykupił hotel i od dziś robi tam akcje, tak? To ładnie. Gangi mają swoje terytoria, lecz mniej znane, jakieś ślepe uliczki, nie parking. Od kiedy?
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 18:21

bert
  • Gracz
Całe South Central to teren, gdzie członkowie gangów mogą napadać przed 21.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 18:24

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Całe South Central to teren, gdzie członkowie gangów mogą napadać przed 21.

Okey, w Polsce też mamy Mafie, gangi. Biedronka wybudowała się na jakimś terytorium, że tak powiem gangu i tam jest parking i tam będę robić swoje akcje? Mieszkam w małej miejscowości i mamy taką ulicę nieprzyjemną jak Tczewska, inaczej zwana " Canada ", nie przyjemna ponieważ sami tacy chuligani, mieszkają tam kolesie, którzy nie raz, nie dwa siedzieli w pierdlu, lecz na pewno nie przeprowadzają swoich akcji na parkingu biedronki. Zrozum.
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 18:27

bert
  • Gracz

Okey, w Polsce też mamy Mafie, gangi. Biedronka wybudowała się na jakimś terytorium, że tak powiem gangu i tam jest parking i tam będę robić swoje akcje? Mieszkam w małej miejscowości i mamy taką ulicę nieprzyjemną jak Tczewska, inaczej zwana " Canada ", nie przyjemna ponieważ sami tacy chuligani, mieszkają tam kolesie, którzy nie raz, nie dwa siedzieli w pierdlu, lecz na pewno nie przeprowadzają swoich akcji na parkingu biedronki. Zrozum.

To Ty zrozum. Polska organizacja przestępcza nijak się ma do czarnego gangu z ghetta. Oni są panami swojej ziemi.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 18:30

Cris_Ryders
  • Zbanowani

To Ty zrozum. Polska organizacja przestępcza nijak się ma do czarnego gangu z ghetta. Oni są panami swojej ziemi.

Nie przesadzaj. Panami to i mogą być, ale już mówię Ci któryś raz, nie jest to logiczne, by atakować w środku dnia, że tak powiem przy ludziach, bo na pewno w realu jest tam więcej niż na wiosce i strzelać.
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 18:36

bert
  • Gracz

Nie przesadzaj. Panami to i mogą być, ale już mówię Ci któryś raz, nie jest to logiczne, by atakować w środku dnia, że tak powiem przy ludziach, bo na pewno w realu jest tam więcej niż na wiosce i strzelać.

W takich dzielnicach strzelaniny i napady są na porządku dziennym, nikogo nie zdziwiłoby porwanie kogoś przez gang tuż koło jakiegoś hotelu.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 18:41

Cris_Ryders
  • Zbanowani

W takich dzielnicach strzelaniny i napady są na porządku dziennym, nikogo nie zdziwiłoby porwanie kogoś przez gang tuż koło jakiegoś hotelu.

Daj już z tym spokój udowadnianie tego, co nie jest prawdą. Policja stałaby dzień, noc na tym parkingu, jakby cały czas tam porywali. Nie chcesz teraz przyznać się do błędu? Daj na luz już, po mojej stronie jest prawda. Nie możliwe jest porywanie przy markecie, hotelu ludzi, nawet w takim mieście jak Los Santos - Angeles. Przecież setki ludzi przy tym byłoby.
  • Back to top
    • 0

bert1167 08/02/2010 - 18:49

bert
  • Gracz

Daj już z tym spokój udowadnianie tego, co nie jest prawdą. Policja stałaby dzień, noc na tym parkingu, jakby cały czas tam porywali. Nie chcesz teraz przyznać się do błędu? Daj na luz już, po mojej stronie jest prawda. Nie możliwe jest porywanie przy markecie, hotelu ludzi, nawet w takim mieście jak Los Santos - Angeles. Przecież setki ludzi przy tym byłoby.

Nie wytykaj mi błędów, których nie popełniłem (nie ja nadałem Ci AJ), a które błędami nie są. Nawet w rozgrywce Single Player policja nie radzi sobie z przestępczością w tej dzielnicy. A ta setka ludzi, która byłaby przy zajściu, byłaby czarnej karnacji. Niektórzy może by staneli, by popatrzeć.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 08/02/2010 - 18:51

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Nie wytykaj mi błędów, których nie popełniłem (nie ja nadałem Ci AJ), a które błędami nie są. Nawet w rozgrywce Single Player policja nie radzi sobie z przestępczością w tej dzielnicy. A ta setka ludzi, która byłaby przy zajściu, byłaby czarnej karnacji. Niektórzy może by staneli, by popatrzeć.

Jasne stanęli by i by jeszcze pogratulowali? Tam też mieszkają normalni ludzi, myślisz że cała dzielnica to chuliganka? Może jakieś 50 osób na 500... Aj jest niesłuszny.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic