Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[IC]Los Santos Rescue Department - Public Relations.

lsrd medic

 • Please log in to reply
1 reply to this topic

Pani Pilecka53 21/11/2017 - 19:21

Pani Pilecka
 • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

**Wraz z dniem 12.09.2018r. na stronie głównej LSRD można zobaczyć nową zakładkę, o nazwie ,,Public Relations''. Gdy się w nią wejdzie, oczom pokazuje się owa strona, która prezentuje się dokładnie tak:**

 

KMVBfqW.png

lC84eo8.png**Z czasem można zauważyć napływające materiały, oraz artykuły.**

 


 • Back to top
  • 9

Pani Pilecka53 01/01/2019 - 20:20

Pani Pilecka
 • GameMaster SA-MP

lC84eo8.png

Czas zmian!

 

 

Ubiegłej nocy Los Santos wkroczyło w nowy rok.
Jest to okres  w którym zapomina się o minionych zmartwieniach i problemach życia codziennego, większość z nas przystępuje wtedy do planowania noworocznych postanowień bądź prężnie dąży do ich realizacji . My również postanowiliśmy wdrożyć kilka kluczowych zmian!

Chcąc nie pozostawać w tyle już pod koniec ubiegłego roku w długie grudniowe wieczory rozpoczęliśmy pracę nad tym zmianami które wdrożymy w nowym roku.
Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych ratowników a również młodych i prężnych obywateli chcących w przyszłości oddać w się służbie  intencji Hipokratesa zwanego niegdyś "Ojcem medycyny". Chociaż wszystko w okół się zmienia intencja pozostała ta sama - Kierujemy się nią również i my, jednak nie chcemy aby  wszystko stało w miejscu - Stąd też nasze plany.

 

Jak już wyżej wspomnieliśmy - Nasze postanowienia noworoczne opierają się na chęci renowacji działania jednostki jak i również mają na celu zachęcenie was do współpracy z  Departamentem Ratownictwa, a może również dołączenia do nas? Kto wie!
Poniżej udostępniamy wam kilka z wspomnianych zmian, jednak jeśli chcielibyście poznać je wszystkie, najserdeczniej zapraszamy do dołączenia w szeregi naszej grupy! B)

 

 • Na podstawie statystyk zebranych w ubiegłym roku określiliśmy godziny pracy ratowników - Będą one odbywały się w czasie kiedy to Los Santos ma największy współczynnik wezwań!
  Nie oznacza to jednak że, jednostka przestaje działać w innych ramach czasowych - Otóż nie, nasze wytyczne przewidują również działania w tym czasie, dzięki czemu nadal będziecie mogli się do nas zgłaszać kiedy tylko zajdzie potrzeba.
 • Poprawiliśmy system awansów - Od tej pory nikt nie będzie się czuł pominięty, zaś każdy aktywny pracownik zostanie wynagrodzony dodatkowo!
 • Opracowaliśmy system premii na podstawie którego nasi ratownicy nie będą musieli już bazować na podstawowej wypłacie - Dzięki temu może ona się stać nawet dwa razy większa!! :scream:
 • Zwiększona została powierzchnia użytkowa naszej jednostki niemalże trzykrotnie! Od tej pory do dyspozycji posiadamy ponad DWA TYSIĄCE DZIEWIĘĆSET metrów kwadratowych!
 • Rozpoczęliśmy prace budowlane nad zagospodarowaniem tej ogromnej przestrzeni!

 

Pamiętajcie jednak kochani, to nie wszystko, pełna lista zmian jest dostępna dla naszych pracowników!

Również chcemy otworzyć się na propozycje od zwykłych obywateli, w związku z czym zostaje wam udostępniony nasz adres mejlowy! To na niego możecie podsyłać nam swoje złote myśli odnośnie jednostki!

A oto i on, nasz E-mail: RescueDepartment@ls.gov

 


Z pozdrowieniami noworocznymi ~ Zarząd Los Santos Rescue Depatment.


 • Back to top
  • 0

0 user(s) are reading this topic