Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Blokada prowadzenia pojazdu] Kevin Shaquille

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Cougar596 08/02/2010 - 14:54

Cougar
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kevin Shaquille

Administrator/moduł nadający karę: NumLock.

Powód kary: "Brak reakcji skoszony slup oraz zderzenie czołowe."

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Hm... był pościg, dosyć ciekawy w którym ja brałem udział. Po krótkiej gonitwie poddałem się, gdyż nie chciało mi się dalej bawić w kotka i myszka, po owej sprawie jeden z GameMasterów powiedział, iż skosił dwa słupy co jest kompletną bzdurą! Ani jednego nie skosiłem słupa, może owy GM miał lagi, cokolwiek - na prawdę w niego nie walnąłem, odwracając kamerę też zauważyłem, iż raz walnął w latarnię, bynajmniej u mnie - nie chciałem płakać mu na /w, gdyż nie miałoby to sensu. Drugą rzeczą, na którą się zgodzę było pod koniec lekkie, powtarzam lekkie zderzenie z murem, takie uderzenie nic by mi raczej nie zrobiła, tylko lekko uszkodziło samochód, po tym zdarzeniu jechałem jeszcze przez minutę i zatrzymałem się, a wtedy już wiadomo co się potoczyło - to wszystko.
  • Back to top
    • 0

Niwek402 08/02/2010 - 14:59

Niwek
  • Gracz
Z tymi słupami to przesada, czasami lekki i widzisz że ktoś w niego uderza.
Nie oglądacie różnych programów z pościgami w ameryce? Takie uderzenie nic nie robi na uciekiniera. Kto miałby trafić do więzienia, albo płacić wysoką kare nic nie zrobiłby sobie z tego, w końcu adrenalina.
  • Back to top
    • 0

Czaroslav777 08/02/2010 - 15:50

Czaroslav
  • Gracz
W USA słupy są lżejsze, aluminiowe bądź z włókna szklanego. ;) Tylko u nas są jeszcze te betonowe kolosy.
W starciu z amerkańskim słupem samochód wychodzi prawie bez szwanku. A dlaczego? Wszystko przez nacisk firm ubezpieczeniowych, które musiały wypłacać ogromne odszkodowania za zniszczone pojazdy. Stąd zmiana. Tak słyszałem.

Za unblockiem pojazdów. :P
  • Back to top
    • 0

skb5267 08/02/2010 - 17:34

skb
  • Gracz

Powód kary: "Brak reakcji skoszony slup oraz zderzenie czołowe."

To nie powód nadania blokady.
Blokada pojazdów	NumLockIG	Kevin Shaquille	Unspawnowanie pojazdu podczas akcji RP. Nadane na polecenie 5Ef.

• Back to top
    • 0

Cougar596 08/02/2010 - 18:49

Cougar
  • Gracz
(Ups, źle spojrzałem) Aaa... ale to też się pewnie tego tyczy... więc tak, wszyscy już odjechali - no to po prostu go unspanowałem, nie wiem czemu - może przyzwyczajenie, bo czasem unspawnuje auto od tak, gdy sobie stoi, bo nie mam pewności czy go zamknąłem, a wiadomo - kradną. ;)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic