Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][SKARGA] Gilberto Stevens

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

Pummba 14 16/09/2017 - 14:59

Pummba
  • Gracz

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...pierre-stevens/
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: gilberto stevens

Opis sytuacji: toksyczny gracz, nie nadający się do normalnej gry od rana zgrywa terminatora co można dostrzec po wejściu w zakładkę karta gracza. Dostał BW w autku a gdy zaczeliśmy bić w nie kijami próbował jeszcze odjechać ale mu się nie udało. Gdy leżał na nieprzytomny uderzaliśmy w jego auto tak aby doszło do wybuchu jednak po krótkiem chwili gracz wymusił time-out wracając zaraz na miejsce akcji, dlaczego? jak wiadomo gdy damy /q podczas bw w aucie jesteśmy obok niego gdy wejdziemy do gry.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • 8

* MJay1041 16/09/2017 - 15:44

MJay
  • Gracz
Poinformuj gracza o skardze, standardowo 24h na wypowiedź.
  • Back to top
    • 2

Pummba 14 16/09/2017 - 15:58

Pummba
  • Gracz

zrobione.

• Back to top
    • 1

limbaRRx -55 16/09/2017 - 18:19

limbaRRx
  • Gracz

Witam, Gilberto Stevens - w ostatniej minucie BW  pojawilo mi sie "server closed the connection", wbilem jeszcze raz, bylem na dachu - Mysle ze to tyle, i nie wiem czy nastepnym razem warto wymierzac kare wbijajac mi 3 razy BW i 3 razy cala rozwalona karoseria, i 900hp.

Chciałem jeszcze powiedzieć że ogarnąłem sie po blokadzie postaci na Pierre Stevensie, co prawda jest tam jeden warn - Ale za bardzo zapedziłem sie w akcjach /do /me. Dalej nie rozumiem tego, że nawalaliscie mi kijami w auto, cos złego wam zrobiłem? Ogarnąłem się już, a ty zgrywasz jakiegos kozaka, bijesz mi w auto w jedno miejsce kijem przez 3 minuty, idziesz wolnym chodem i nawalasz baty w powietrze. Gonisz mnie swoją PCJ, gdy zatrzymałem sie, ty jestes na wprost rozpedzony - Wysiadasz z samochodu podczas tego gdy jest on rozpedzony, pcj uderza we mnie+ próbujesz zrobić cos kijem.

Edited by Pierre Stevens, 16/09/2017 - 18:35.

• Back to top
    • -3

Pummba 14 16/09/2017 - 19:06

Pummba
  • Gracz

gdyby nie to że masz tak dużo kar, i odwalasz tak jak to robiłeś nie pisał bym tej skargi, wymusiłeś time-out bo dobrze wiedziałeś co się stanie, bez reloga byłeś online daj my na to godzinke dwie dostajesz bw i odrazu crash? dziwne, dodatkowo że było to w aucie a obok ciebie sporo osób które te auto chcieli ci wybuchnąć. Gdyby nie to że cały czas uprzykrzasz innym rozgrywke to odpuścił bym temat już dawno, nawet nie umiesz postawić przecinka kropki ani napisać spójnego zdania cały czas skróty. Z resztą dorzucę twój ostatni miesiąc gry na serwerze.

19/08/2017 - 22:37 Pierre Stevens
Ostrzeżenie Durne animki w sadzie w obecnosci GM'a. Nastepnym razem bedzie karane surowiej.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
19/08/2017 - 22:41 Pierre Stevens
AdminJail Wysylanie durnych raportow na GM'a. Ochlon tutaj.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
25/08/2017 - 13:46 Pierre Stevens
AdminJail OOC w IC. Odsylam do poradnikow na www.net4game.com oraz do komendy /pomoc.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 12:32 Pierre Stevens
Oszust Wykorzystywanie niewiedzy nowych graczy. Wmawia im, ze sprzeda im czarna bandane i po jej uzyciu zmieni sie w skuterek.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 13:23 Pierre Stevens
Ostrzeżenie Emotikony na czacie IC.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 14:09 Pierre Stevens
AdminJail Szkodnik. Niepoprawne /me oraz /do. Przemysl swoje zachowanie w tym miejscu.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 14:18 Gilberto Stevens
AdminJail Griefer A
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
03/09/2017 - 23:31 Pierre Stevens
Blokada czatu OOC Liczne wyzwiska na kanale OOC w strone innego gracza.
SA-MP Wygasa 17/09/2017 - 23:31 (1 apelacja)
  •  
04/09/2017 - 07:25 Pierre Stevens
AdminJail Proba ominiecia blokady OOC V2
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
04/09/2017 - 15:21 Pierre Stevens
AdminJail Newbie, OOC w IC. Zapraszam do poradnikow na www.net4game.com lub /pomoc.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
04/09/2017 - 19:23 Pierre Stevens
Kick Desync: entered unstreamed vehicle
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
06/09/2017 - 14:03 Pierre Stevens
Blokada postaci /q podczas akcji RP.
SA-MP Nigdy nie wygasa (1 apelacja)
  •  
wczoraj, 16:23 Gilberto Stevens
Ostrzeżenie Zapedy do terminatorstwa podczas odgrywania. Gracze sie dogadali, wiec pozostawiam tylko wpis.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  • Back to top
    • 1

limbaRRx -55 16/09/2017 - 20:12

limbaRRx
  • Gracz

Dostałem dzis około 4 takie kicki z serwera, najlepszy jest ten u góry, i ten gdzie miałem aukcje, nie do końca ogarniam tego systemu z HP, wiem że gdy nie jestes na serwerze a masz postawione auto nie da sie go zniszczyć, dlaczego uważasz że dokładnie wiedziałem co sie stanie, i że wywaliło mnie raz na dwie godziny akurat gdy miałem bw? bo grałem pare godzin, dostałem 4 kicki jak mówiłem. Takie głupoty pisałes że nawet mi sie nie chciało tworzyć poprawnej interpunkcji, co w moim przypadku jest bardzo rzadkie a klawiatura ma kres wytrzymałosci.

"Gangsterze z zawodu"

P.S. Jeżeli ktos ma jakis problem i chce dać mi minusa, niech napisze w temacie dlaczego, a napewno sie wypowiem....

P.S. 2 Tak w ogóle, na ss-ie widać jak Jacob Cina rano, spytał sie ciębię beszczelnie, czy może mi powalić w auto bejsbolem za ciebie i w ogóle szczekał, odwalał do mnie, a po południu przyjechał w to samo miejsce, tylko ambulansem uratować komus życie....

Edited by Pierre Stevens, 16/09/2017 - 20:14.

• Back to top
    • -6

KuBuSTeN7 16/09/2017 - 20:24

KuBuSTeN
  • Gracz

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych!

Nie wiem o co ci chodzi, tak spytałem się o to, ale nie widać jak niszcze ci samochód A twoje odzywki są bezsensu. Chłopie jesteś poprostu odwalaczem zobacz swoją kartotekę, przemyśl swoje zachowanie. Moim zdaniem dla takich jak ty nie ma miejsca.

Dziękuje Dobranoc z poważeniem Kubuś

Edited by YeaBro, 16/09/2017 - 20:29.

• Back to top
    • 0

limbaRRx -55 16/09/2017 - 20:37

limbaRRx
  • Gracz

Witam cie Kubusiu!

Rozumiem że spytałes sie zdaniem "Moge za ciebie", Z tyłu widać animke jak uderzasz w bagażnik baseballem, bagażnik jest tu już rozwalony. Moja kartoteka jest spowodowana lekkimi wybrykami, ale po bloku na postaci ogarnąłem się, ale i tak dla pozwanego bedzie to główny argument aby siebie usprawiedliwić. A więc spójrz na poprzednie wpisy, i spójrz na swoje zachowanie.

Dziekuje, Dobranoc, Z poważaniem Dawid.

• Back to top
    • -4

KuBuSTeN7 16/09/2017 - 20:45

KuBuSTeN
  • Gracz

Ta niby zrozumiałeś swoje zachowanie ? Właśnie to widać dalej odwalasz terminatorstwo. A za nic to ci nie waliłem w auto ponieważ prowokowałeś :P

Edited by YeaBro, 16/09/2017 - 22:20.

• Back to top
    • -1

limbaRRx -55 16/09/2017 - 20:49

limbaRRx
  • Gracz

Jeżeli chodzi o "Terminatorstwo" Jest to jeden warn który może sie każdemu zdarzyć, zapedziłem sie w akcjach RP ponieważ koles widział że sie spiesze i zasypywał mnie akcjami, wiec robiłem akcje na "pale" - Powiedz jak cie sprowokowałem.

• Back to top
    • -2

KuBuSTeN7 16/09/2017 - 20:55

KuBuSTeN
  • Gracz

Taranowałeś mnie, wyzywałeś na parkingu pare razy, pisałeś durne teksty typu Siadaj na butelke od Vanisha

• Back to top
    • -2

limbaRRx -55 17/09/2017 - 00:10

limbaRRx
  • Gracz

Kopiujesz wszystko z PW, w Skardze będzie 12 ssów z naszej rozmowy, odpowiedziałem ci tu: Dowody, o ile dobrze pamietam nie było to do ciebie, a ten ktos ( nie pamietam kto ) doczepił sie do mojego samochodu, że jest biedny ponieważ jest za 13kafli....... I poprosze o wiecej przykładów, ponieważ te są nie wystarczające, Nie ztaranowałem cie wogóle, jeżeli taranowałem to powiedz w jakim pojeździe byłes, kiedy to sie działo, bo to nie było taranowanie, tylko typek mi nawalał baseballem w auto i chciałem ucieć, a zablokowałes mi dwu kołowcem droge

---

Ale w tej chwili przypomniało mi sie, że ktos nawiązał tekstem od rafonixa, nie pamietam dokładnie cos w stylu: Masz matke która siada - Ja dokończyłem to dla beki. Nie zasmiecajmy tego Raportu ponieważ jest to zbędne, bo aktualnie moderator weryfikuje raport na ciebie.

P.S. Załosne są wasze minusy, i twoich alfa-samców z teamu.

• Back to top
    • -5

Pummba 14 17/09/2017 - 13:56

Pummba
  • Gracz

Prowokujesz wszystko co się rusza, szkodnikujesz wjeżdzasz we wszystko swoim autkiem. Nie pozwalasz się nikomu wypowiadać bo sprawdzają twój pseudo ,,raport'' non stop łapiesz kary, perfidnie oszukujesz nowych graczy w dodatku na /w że bandana zamieni im się w skuterek..

Jak widać nie nadajesz się do społeczności z resztą nie tylko ja podzielam to zdanie ale osoby które miały z tobą interakcje. Leżałeś na BW  w aucie gdy zaczeliśmy w nie bić kijami nadal siedziałeś ale po chwili wymusiłeś time-out więc nie wmawiaj że przypadek bo dobrze wiedziałeś co będzie. Z reszta twój cało-kształt jest no, trochę słaby tak samo teksty podchodzisz i mówisz do kogoś żeby siadał na butle od vanisha,  to o czym opowiadasz to gra IC jeśli nie wiesz co to nijaczenie postaci to się za to nie zabieraj.  Jak robisz coś dla beki to rób ale nie odwalaj. W swoich wypowiedziach przedstawiasz czystą rozgrywke in character a ja argumentuje dlaczego nie nadajesz się do społeczności, odwalasz. Wystarczy zobaczyć w logach gdybym twierdził tak tylko ja mogły by być wątpliwości. Każdy kiedyś zaczyna dostanie kare za np OOC w IC albo newbie, tyle że ty powinnieneś dawać przykład innym którzy zaczynają.

Oszust Wykorzystywanie niewiedzy nowych graczy. Wmawia im, ze sprzeda im czarna bandane i po jej uzyciu zmieni sie w skuterek.

odpuścił bym dał szanse, ale przypomniała mi się wczorajsza sytuacja gdy poszedłem po piwko z lodówki ty nagle podbiegasz i tylko /me podaje renke i /do udane? /do udane? /do udane? zrobiłeś to specjalnie więc nie licz na jakieś dogadanie się.

propo kicków nie masz zadnego w karcie gracza, nigdy nie zdarzyło mi się w momencie gdy ktoś wybucha auto żebym dostał kicka. :)

Taranowałeś mnie, wyzywałeś na parkingu pare razy, pisałeś durne teksty typu Siadaj na butelke od Vanisha

dokładnie o tym mówię, pokazuje to zachowanie gracza.

nie zamierzam się spierac czy odwalasz czy nie, ja jestem od przedstawienia sytuacji,  Wszystko jest w logach.

• Back to top
    • 2

limbaRRx -55 17/09/2017 - 17:37

limbaRRx
  • Gracz

Powtarzasz sie, mam wrażenie że mnie nie słuchasz - Co do tekstu "Siadaj na butle od vanisha" już sie wypowiedziałem, nie mam zamiaru sie powtarzać. Nie mówie tu o kicka w logach, ostatnio psuje mi sie samp, dzis mialem 2 takie kicki, wczoraj ok. 4 - Dajesz zdarzenie sprzed miesiąca, mówiłem już i tu sie akurat powtórze - że po blokadzie postaci ogarnąłem sie, i nie szkodnikuje, A ty nie umiesz dać mi szansy, i wypisujesz logi gdy nie brałem na poważnie RP. Dalej nie rozumiem jak wymusić timeouta, dostałem Server closed the connection - Wbiłem jeszcze raz i siedziałem na dachu, od blokady dostałem jednego warna, poprostu zapedziłem sie w akcjach /do /me, co może sie każdemu zdarzyć. Kolejny raz powtarzam sie, i mówie że nie taranowałem go, tylko napinkalałes mi baseballem po aucie, bo gdy widzisz mnie to skok z PCJ i lecimy rozjebać mu auto, to uciekłem, gaz do dechy - Ale miałem za mało hp i dostałem BW. A oszusta dostałem za to że oszukałem na 2 kafle, oszukali mnie, nie miałem hajsu, miałem zwodowany drogi samochód. Straciłem całkiem motywacje do RP. Miałem raz sytuacje, nikt mi nie odpisywał zraportowałem, gm kazał mi cos odegrać - a więc wpisałem /me podaje reke /do Reakcja? - I tyle. nie rozumiem twojej spiny na ten temat.

P.S. Mam duże argumenty, ciągle pisze ci jakie robisz błędy, próbuje sie wytłumaczyć - Ale ty o jednym i tym samym.

• Back to top
    • -1

Pummba 14 17/09/2017 - 19:02

Pummba
  • Gracz

czekam na werdykt, fakt jest taki że szkodnikujesz a gdy przyjdzie co do czego wymuszasz time-out udając że skarga ciebie nie tyczy, twoja postawa jest dosyć słaba.

podbiłeś specjalnie czekałeś gdy poszedłem chwilowe zw na upartego /me podaje reke caly czas spamujac /do udane /do udane podałem tylko przykład, nie nadajesz się do gry w naszej społeczności nie potrzeba nam takich graczy mówisz że się ogarnąłeś więc zaprezentuje ci twoje wpisy, nie od poczatku ale z ostatniego miesiąca. :)

19/08/2017 - 22:37 Pierre Stevens
Ostrzeżenie Durne animki w sadzie w obecnosci GM'a. Nastepnym razem bedzie karane surowiej.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
19/08/2017 - 22:41 Pierre Stevens
AdminJail Wysylanie durnych raportow na GM'a. Ochlon tutaj.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
25/08/2017 - 13:46 Pierre Stevens
AdminJail OOC w IC. Odsylam do poradnikow na www.net4game.com oraz do komendy /pomoc.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 12:32 Pierre Stevens
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 13:23 Pierre Stevens
Ostrzeżenie Emotikony na czacie IC.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 14:09 Pierre Stevens
AdminJail Szkodnik. Niepoprawne /me oraz /do. Przemysl swoje zachowanie w tym miejscu.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
31/08/2017 - 14:18 Gilberto Stevens
AdminJail Griefer A
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
03/09/2017 - 23:31 Pierre Stevens
Blokada czatu OOC Liczne wyzwiska na kanale OOC w strone innego gracza.
SA-MP Wygasa dziś, 23:31 (1 apelacja)
  •  
04/09/2017 - 07:25 Pierre Stevens
AdminJail Proba ominiecia blokady OOC V2
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
04/09/2017 - 15:21 Pierre Stevens
AdminJail Newbie, OOC w IC. Zapraszam do poradnikow na www.net4game.com lub /pomoc.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
04/09/2017 - 19:23 Pierre Stevens
Kick Desync: entered unstreamed vehicle
SA-MP Nigdy nie wygasa
  •  
06/09/2017 - 14:03 Pierre Stevens
Blokada postaci /q podczas akcji RP.
SA-MP Nigdy nie wygasa (1 apelacja)
  •  
15/09/2017 - 16:23 Gilberto Stevens
Ostrzeżenie Zapedy do terminatorstwa podczas odgrywania. Gracze sie dogadali, wiec pozostawiam tylko wpis.
SA-MP Nigdy nie wygasa
  • Back to top
    • 0

limbaRRx -55 17/09/2017 - 20:25

limbaRRx
  • Gracz

Jeżeli idzie sie z/w to kończy sie na chwile służbe, skąd miałem wiedzieć że jestes zw? Nie miales statusu, uważasz że nie nadaje sie na N4G bo poszedłes zw a ja odgrywałem na tobie akcje RP

Dobrze że podałes wpisy z ostatniego miesiaca, ale już mówiłem z 3 razy, że po blokadzie postaci sie ogarnąłem, i biore teraz w miare na poważnie RP, jeżeli chodzi o tego Warna - jak widać umiałem sie dogadać z graczem, i spieszyłem sie a on mnie zasypywał akcjami, wiec odgrywałem na "pałe", na szynbko :)

Wciąż mówisz że wymusiłem time-outa, a ja wciąż nie wiem jak to sie robi, dostałem Server closed the connection, i temat zamkniety - posiadasz ss'y z mojego komputera jak wymusilem time-outa??? dostałem Server closed the connection i tyle.

Nie spamowałem /do udane, napisałem raz /do udane - później GM wbił to napisałem to jeszcze raz, i wmawiasz mi że przez to nie nadaje sie do społecznosci, i masz o to żal chociaż i tak nie dostałes kary.

• Back to top
    • -1

* MJay1041 18/09/2017 - 16:31

MJay
  • Gracz

Po dokładnym przeanalizowaniu logów gracza, stwierdzam że Pierre Stevens wymusił timeouta. Z pomocą osoby z ekipy odwzorowaliśmy sytuację i porównaliśmy logi co się dzieje w takiej sytuacji, dlatego skarga zostaje zamknięta a werdykt jest następujący:

Pierre Stevens -  Blokada pojazdów  na 30 dni - wymuszenie timeo uta podczas akcji RP.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic