Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
- - - - -

MJay ✪

matełko ekipa n4g mateusz

• This topic is locked This topic is locked
114 replies to this topic

#1 * MJay1041 16/08/2017 - 15:52

MJay
  • Gracz

*
POPULAR

Hello!

Na imię mi Mateusz. Niedługo skończę 18 lat, a dokładniej 25 grudnia 2017. Jestem w trakcie nauki w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce, na profilu Technik Obsługi Turystycznej. Ze względu na to, że jestem na "Turystyce", odbywam staż na który załapałem się pod koniec czerwca i odbywam go przez cały sierpień u siebie w szkole jako Opiekun Półkoloni, pomoc w Kampusowym Bistro oraz obsługa widza w Kinie Kampus. Interesuję się przeważnie grami komputerowymi a najbardziej turniejami w Counter Strike : Global Offensive. Staram się obserwować większość drużych, zachodzące w nich zmiany a także która drużyna na jakim turnieju sie pojawi, jakie miejsce zajmuje i tak dalej. Jest to dla mnie taka atrakcja jak dla niektórych powiedzmy Piłka nożna, czy siatkówka. Ja na tym miejscu stawiam sporty elektroniczne jednak lubię też pojeździć na rowerze czy chodzić na spacery ze znajomymi, z dziewczyną. W wolnym czasie lubie sobie pośpiewać dla siebie, tak kiedy nikt nie słyszy bo uważam, że talentem do tego nie zostałem obdarzony. Od czasu do czasu zdarzy mi się zrobić jakieś ciasto typu sernik na zimno a moim ulubionym daniem, które umiem (dobrze) przygotować jest Spaghetti Napoli.

Moja przygoda z serwerem zaczęła się w roku 2013 na postaci Amari Clark, gdzie to próbowałem się wybić na stanowiska kierownicze w Earth Restaurant czy Modern Service, które były tego czasu dość popularne. Po pewnym czasie zrobiłem sobie przerwę i w grze przewinęło się kilka moich postaci tj.: Zayne Brown, Oliver Valenti i postać, która jest moją główną do teraz czyli Mateo Valenti. W przeciągu tych już prawie czterech lat na serwerze myślę, że poznałem wiele ciekawych ludzi, którzy grają z pasją i widać że ta gra to dla nich coś więcej niż tylko piksele i bardziej się w to wczuwają. Obecnie pod to czterolecie otrzymałem w lipcu propozycję zostania GameMasterem, którym zostałem i jestem do teraz. Spodobała mi się reaktywacja Event Teamu, której dokonała Kasia i dołożyłem do tego swoje pięć groszy a kilka dni temu otrzymałem stanowisko Vice Lidera Event Teamu i nie ukrywam, że jestem z siebie dumny z tego powodu - bo chcę tworzyć coś dla graczy nie oczekując w zamian praktycznie nic poza przyjemną rozgrywką .

Po awansie na GM Level 2 udało mi się wskoczyć również na stanowisko skargorozpatrywacza, co również jest dla mnie nie lada osiągnięciem i jestem mile zaskoczony, że administracja mi zaufała powierzając mi to stanowisko. Po wystartowaniu wyborów na burmistrza kilka osób również zwróciło się do mnie pisząc abym spróbował swoich sił, czego teraz naprawdę nie żałuję, przynajmniej ze względu na to, że spora część graczy póki co jest zadowolona z działań, które podejmuje.

(Aktualizacja #1)

Kolejne miesiące na stanowisku przynoszą kolejne niespodzianki. Niespodzianki, którymi jestem bardzo mile zaskoczony. W dniu wczorajszym tj. 17.03.2018r. zostało mi powierzone bardzo odpowiedzialne stanowisko, jakim jest Administrator. Bardzo mi miło ze względu na to, że zarząd serwera zaufał mi na tyle, abym razem z nimi tworzył Administrację naszego serwera. Nie zapominając o tym, że dalej jestem tutaj dla was będę godnie pełnił powierzone mi funkcje! :)

(Aktualizacja #2)

Dzieje się, oj dzieje. Około półtora miesiąca temu wybrałem się na rekrutację do Rainbow Tours organizowaną w mojej szkole; dokładniej na animatora czasu wolnego w hotelu. Na rekrutacji zjawiło się 21 chętnych kandydatów. Każdy przedstawiał swój program animacyjny + był sprawdzany język angielski. Jako jednej z siedmiu osób, udało mi się zakwalifikować do kolejnego etapu. Mianowicie Rainbow zaoferowało mi wyjazd na kurs szkoleniowy do Grecji, który z resztą jest niedługo bo wyjeżdżam już w najbliższy piątek (tj. 27.04.). Czy spodobam im się na tygodniowym szkoleniu tak, że zaoferują mi pracę na cały sezon wakacyjny? Zobaczymy już niedługo ;)

Niektórzy też wiedzą już o mojej działalności na YouTube. Tak, jestem początkującym "Strimerem" o ile mogę się tak nazwać. Na pewno będę dążył do tego, aby móc się tak określać. Możecie też pisać tutaj co chcielibyście zobaczyć na moim kanale, jakie streamy, jakie odcinki. Może będzie to kanał stricte gamingowy, a może od czasu do czasu wrzucę vloga z jakiegoś wyjazdu. Jeśli nie widzieliście jeszcze tego kanału, zachęcam do odwiedzenia tutaj ;)

(Aktualizacja #3)

Pozdrowionka:

Spoiler

Tytuły:

✪EX  Opiekun Event Team  ✪EX  Opiekun Moderatorów ✪ EX Administrator

Edited by MJay, 06/04/2019 - 15:10.

• Back to top
    • 24

#2 kubusX3 460 16/08/2017 - 16:32

kubusX3
  • Gracz

hej xd

• Back to top
    • 2

#3 roflmao356 16/08/2017 - 16:36

roflmao
  • Starszy GameMaster

Hmm, no hi.

• Back to top
    • 0

#4 * MJay1041 16/08/2017 - 16:37

MJay
  • Gracz

hej xd

Hejo! Co tam? ;p

Hmm, no hi.

Hmm, no dobry ;)

• Back to top
    • 0

#5 TeLoo242 16/08/2017 - 16:45

TeLoo
  • Gracz

Dobra mordka. ;)

• Back to top
    • 0

#6 * Tuniovvski208 16/08/2017 - 16:48

Tuniovvski
  • Gracz

No heeej. Jak tam?

Dziękuję za pozdrowienia. :)

• Back to top
    • 0

#7 * MJay1041 16/08/2017 - 16:52

MJay
  • Gracz

Dobra mordka. ;)

I wzajemnie, dzieki Teloo! ;)

No heeej. Jak tam?

Dziękuję za pozdrowienia. :)

Hejo ;) w porządku, a tam? :3

Prosze bardzo :P

• Back to top
    • 2

#8 Dixonek1661 16/08/2017 - 16:53

Dixonek
  • Zasłużony
Pierwszy!
  • Back to top
    • 1

#9 * MJay1041 16/08/2017 - 16:56

MJay
  • Gracz

Pierwszy!

Brawo Ty! :D

• Back to top
    • 0

#10 Keniacz 212 16/08/2017 - 17:03

Keniacz
  • Gracz

Siema!

Edited by Keniacz, 16/08/2017 - 17:05.

• Back to top
    • 0

#11 * MJay1041 16/08/2017 - 17:06

MJay
  • Gracz

Siema!

Hejka naklejka!

• Back to top
    • 0

#12 Nickof 22 16/08/2017 - 18:02

Nickof
  • Zbanowani
Priwiet
  • Back to top
    • 0

#13 Brynekk529 16/08/2017 - 18:09

Brynekk
  • Gracz

Witam gracza  :>  Co tam, jak tam?

• Back to top
    • 0

#14 * Skino810 16/08/2017 - 18:14

Skino
  • Gracz
Hejo, witam!;>
  • Back to top
    • 0

#15 * RainbowParadise618 16/08/2017 - 18:33

RainbowParadise
  • Gracz

Hello!

Na imię mi Mateusz. Niedługo skończę 18 lat, a dokładniej 25 grudnia 2017. Jestem w trakcie nauki w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce, na profilu Technik Obsługi Turystycznej. Ze względu na to, że jestem na "Turystyce", odbywam staż na który załapałem się pod koniec czerwca i odbywam go przez cały sierpień u siebie w szkole jako Opiekun Półkoloni, pomoc w Kampusowym Bistro oraz obsługa widza w Kinie Kampus. Interesuję się przeważnie grami komputerowymi a najbardziej turniejami w Counter Strike : Global Offensive. Staram się obserwować większość drużych, zachodzące w nich zmiany a także która drużyna na jakim turnieju sie pojawi, jakie miejsce zajmuje i tak dalej. Jest to dla mnie taka atrakcja jak dla niektórych powiedzmy Piłka nożna, czy siatkówka. Ja na tym miejscu stawiam sporty elektroniczne jednak lubię też pojeździć na rowerze czy chodzić na spacery ze znajomymi, z dziewczyną. W wolnym czasie lubie sobie pośpiewać dla siebie, tak kiedy nikt nie słyszy bo uważam, że talentem do tego nie zostałem obdarzony. Od czasu do czasu zdarzy mi się zrobić jakieś ciasto typu sernik na zimno a moim ulubionym daniem, które umiem (dobrze) przygotować jest Spaghetti Napoli.

Moja przygoda z serwerem zaczęła się w roku 2013 na postaci Amari Clark, gdzie to próbowałem się wybić na stanowiska kierownicze w Earth Restaurant czy Modern Service, które były tego czasu dość popularne. Po pewnym czasie zrobiłem sobie przerwę i w grze przewinęło się kilka moich postaci tj.: Zayne Brown, Oliver Valenti i postać, która jest moją główną do teraz czyli Mateo Valenti. W przeciągu tych już prawie czterech lat na serwerze myślę, że poznałem wiele ciekawych ludzi, którzy grają z pasją i widać że ta gra to dla nich coś więcej niż tylko piksele i bardziej się w to wczuwają. Obecnie pod to czterolecie otrzymałem w lipcu propozycję zostania GameMasterem, którym zostałem i jestem do teraz. Spodobała mi się reaktywacja Event Teamu, której dokonała Kasia i dołożyłem do tego swoje pięć groszy a kilka dni temu otrzymałem stanowisko Vice Lidera Event Teamu i nie ukrywam, że jestem z siebie dumny z tego powodu - bo chcę tworzyć coś dla graczy nie oczekując w zamian praktycznie nic poza przyjemną rozgrywką .

Pozdrowionka:

Spoiler

Tytuły:

GameMaster Vice Lider Event Team

Dzieki!
  • Back to top
    • 0

#16 Kundzia363 16/08/2017 - 18:56

Kundzia
  • Gracz
No Ty wiesz co.. Foch :( więcej nie kupię jedzenia w emerald!
  • Back to top
    • 0

#17 Felkleyd179 16/08/2017 - 19:28

Felkleyd
  • Gracz

czesc

• Back to top
    • 0

#18 * Szymoonix285 16/08/2017 - 20:02

Szymoonix
  • Gracz
A ja? :(
  • Back to top
    • 0

#19 * MJay1041 16/08/2017 - 20:42

MJay
  • Gracz

Priwiet

zdrastwujtie tawarisz :D

Witam gracza  :>  Co tam, jak tam?

A również, również ;) W porządeczku, praca praca i jeszcze raz praca :D a co u Ciebie? :P

Hejo, witam!;>

Hello from the other side mordeczko :D

Dzieki!

Prosze bardzo :D

No Ty wiesz co.. Foch :( więcej nie kupię jedzenia w emerald!

Pff, kupisz kupisz <3

czesc

Hijo :)

A ja? :(

Przeczytaj co napisane u samej góry :P

• Back to top
    • 2

#20 Kundzia363 16/08/2017 - 20:45

Kundzia
  • Gracz

*
POPULAR

Teraz będę narzekać, bo jestem ostatnia //kobiety :D
  • Back to top
    • 3

#21 Brynekk529 16/08/2017 - 21:25

Brynekk
  • Gracz

A również, również ;) W porządeczku, praca praca i jeszcze raz praca :D a co u Ciebie? :P

Jakoś leci  B)

• Back to top
    • 0

#22 * RainbowParadise618 16/08/2017 - 22:12

RainbowParadise
  • Gracz

Hello!

Pozdrowionka:

Spoiler

Tytuły:

GameMaster Vice Lider Event Team

Czemu mnie tu nie ma?! :(
  • Back to top
    • -3

#23 xKaMcia837 16/08/2017 - 22:49

xKaMcia
  • Gracz
Dziękuję za pozdrowinia, Matilczi. :>
  • Back to top
    • 0

#24 * MJay1041 16/08/2017 - 23:05

MJay
  • Gracz

Teraz będę narzekać, bo jestem ostatnia //kobiety :D

nie dopiszesz - źle, dopiszesz - jeszcze gorzej :P

Jakoś leci  B)

no i gitara siema B)

Czemu mnie tu nie ma?! :(

przeczytaj u samej góry Kappa, pozatym - Czy To Ważne? :D

Dziękuję za pozdrowinia, Matilczi. :>

Inaczej bym nie mógł ;* :P
  • Back to top
    • 2

#25 Egzii562 16/08/2017 - 23:24

Egzii
  • Gracz

Sieemanko. ;p

• Back to top
    • 0

#26 Szemek390 16/08/2017 - 23:53

Szemek
  • Gracz
No siemka ;)
  • Back to top
    • 0

#27 * MJay1041 16/08/2017 - 23:56

MJay
  • Gracz

Sieemanko. ;p

No siemka ;)

A witam witam panów :D co dobrego?
  • Back to top
    • 0

#28 Whizz348 17/08/2017 - 00:29

Whizz
  • GameMaster SA-MP
Hej.
  • Back to top
    • 0

#29 * MJay1041 17/08/2017 - 07:28

MJay
  • Gracz

Hej.

hi! ;)
  • Back to top
    • 0

#30 Kasiek4392 17/08/2017 - 08:37

Kasiek
  • Zasłużony
Ja chyba źle widze. Kto tam jest pierwszy?????
  • Back to top
    • 0

#31 * RainbowParadise618 17/08/2017 - 09:19

RainbowParadise
  • Gracz

Jaka skromna. Pfff.
Co tam Mateuszku?
  • Back to top
    • 0

#32 * MJay1041 17/08/2017 - 11:07

MJay
  • Gracz

A nie wiem jakieś nołnejmy w top2 :*

Jaka skromna. Pfff.
Co tam Mateuszku?

Ona zawsze :D W pracy jestem. Obiad zaraz dzieciom wioze :D
  • Back to top
    • 0

#33 Dukmont29 21/08/2017 - 18:18

Dukmont
  • Gracz

Siema! :D

• Back to top
    • 0

#34 Liquss1139 22/08/2017 - 14:09

Liquss
  • Gracz

Ojjjojjj....I ja nie na pierwszym miejscu. Ehhhhm....  :rolleyes:

• Back to top
    • 0

#35 * MJay1041 22/08/2017 - 17:30

MJay
  • Gracz

Siema! :D

Hello! :D

Ojjjojjj....I ja nie na pierwszym miejscu. Ehhhhm....  :rolleyes:

Ojojojoj :(
  • Back to top
    • 0

#36 Boryniu 246 23/08/2017 - 00:48

Boryniu
  • Gracz

A gdzie ja jestem?

HALO.

• Back to top
    • 0

#37 Myszor987458 30/08/2017 - 16:11

Myszor987
  • Gracz

Witam Witam.
Cześć witam siemanko. Dziękuje bardzo serdecznie za pozdrowionka.

Co tam u pana słychać? :)

Do usłyszenia!

• Back to top
    • 0

#38 * MJay1041 30/08/2017 - 16:54

MJay
  • Gracz

A gdzie ja jestem?

HALO.

HALO :P

Witam Witam.
Cześć witam siemanko. Dziękuje bardzo serdecznie za pozdrowionka.

Co tam u pana słychać? :)

Do usłyszenia!

A witam witam, wszystko w porządeczku i prosze bardzo :D A co u pana panie myszor ;)

• Back to top
    • 0

#39 KlimaT4624 30/08/2017 - 22:10

KlimaT
  • Gracz

Matełko wahadełko, co tam?  :P  :lol:  :lol:

• Back to top
    • 0

#40 * MJay1041 30/08/2017 - 22:17

MJay
  • Gracz

Matełko wahadełko, co tam?  :P  :lol:  :lol: