Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Kobył

• Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piecho22 07/02/2010 - 16:25

Piecho
  • Gracz
Za niego:

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Całe konto Kobył - postacie Rossi Raffaello, Daddy Norm

Administrator/moduł nadający karę: Enerv

Powód kary:
Ban przez stronę, żegnamy. Mówiłem, nie posłuchałeś.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witajcie.

Jako, że dowiedziałem się kilku rzeczy, o których nie wiedziałem – napiszę tą moją apelację.
Cała sytuacja zaczęła się trochę dawno, kiedy to Enerv napisał mi na skype, że się „zeszmaciłem”. No cóż, chłopak otrzymał administratora to jest cool, huh. Brakło by mi palców u rąk, kto by twierdził, że Enerv zmienił się po otrzymaniu administratora, ale to jest jego sprawa. Napisałem apelację o zdjęcie blokady z Roy’a, niestety – Enerv odrzucił, chociaż że to w większej mierze dział Franka, no ale Adam znalazł okazję i odrzucił, w końcu się zeszmaciłem, a on w moich oczach „zszedł na psy”. Nie rozumiem dlaczego tak wyszło - kiedyś było dobrze, w końcu przegraliśmy razem trochę czasu.... Trochę gadki było, napisał mi, że mógłby mnie zbanować, bo przecież lepiej by było dla społeczności, z którą nie gram. Przemilczałem to, albowiem gram dla siebie – nie dla społeczności.
Jak wiecie – Frank powierzył mi moderowanie działu „Apelacje od kar” – miałem odrzucać apelacje niezgodne z regulaminem, nadawać ostrzeżenia za durne posty. Tak też robiłem – no i ukarałem Carmellę ( Darię, która gra z Adamem. ) za post:
"Frank, myślę, że Blood po takim banie uspokoi się.
.. Bo wiem, że potrafi
- Uznałem to za durnotę, w nieodpowiednim dziale. Dodam, że jestem surowy co do tego działu, ale to nie znaczy, że nie mogę iść na rękę. Dużej ilości osób, która podejdzie do sprawy z rozumem, dogadamy się. Odejmuje nadane punkty, z dopiskiem „wyjaśnione”, prawda? Rozumiem, że bana dostałem również za
„ale znajdzie się okazja, gdzie WPIERDOLE JEJ 100 PROCENT
i wygasnie "nigdy"*!”
i..
„Wiesz - jesteś tchórzem. Rozmawialiśmy - zabrakło Ci argumentów, przestałeś gadkę. Tak samo było z Xiomalem - rozmawiałeś, brakło Ci argumentów również zakończyłeś konwersację. Stary - w co Ty grasz. Chciałem rozmawiać z Tobą na poziomie, to wjebałeś mi bana na IP. Po prostu - jesteś tchórzem. Pochwal się tam, że Ci to napisałem, w końcu teraz pewnie znów poczujesz się urażony . Ile Ty masz lat, co ? 13? 16 w marcu, ogarnij się, mhm.”
Tak – tak o Tobie myślę. Niestety od ludzi dowiadywałem się pewnych rzeczy, Ty się bałeś mi napisać? Co do pierwszego argumentu -
Chill out, nie brałem tego na poważnie – bo jeśli chciałbym, był bym idiotą. Chyba Kamil mi zaufał, to nie będę żerował na tym. Robiłem to, o co mnie poprosił. Zresztą, wyjaśniłem z nią wszystko, mijamy się szerokim łukiem. Daria jest nietykalna (nie wiem czemu), no ale jest i to wystarczy. Carmella jest graczem jak inni - nie widzę przy niej taryf ulgowych. Każdy otrzymuje za głupie posty „nagrodę” oczywiście w apelacjach od kar. Niestety po nałożeniu jej ostrzeżenia Pani zamiast ze mną wyjaśnić, dojść do porozumienia wolała pobiec do Enerva, bo wiedziała, że poluje by mnie zbanować. Tak też było wczoraj, gdy kolega biegnąc dostał upomnienie od GameMastera 3E5. On zwrócił jej uwagę, że taką postać kreuje – no i ona znów poleciała po Enerva. Jest to chory system, niestety ale Enerv tego nie widzi... Wracając do tych procentów na forum. Bała się, że ją odeślę z kwitkiem? Pewnie tak…ale nie mnie to oceniać (jedynie co tutaj mogę dodać - to zdjąłbym jej nadane ostrzeżenia, bo wiem jak to jest pięć dni bez pisania postów). Osobiście uważam Adamie (Enerv), że nie jesteś obiektywny. Ty w oczach widzisz równych i równiejszych. Nie zgadzam się z Twoją pracą, bo jest omylna i lekkomyślna. Jeśli miałbyś użyć argumentu – [00:55:01] Marcin.: No, spierdalaj – proszę bardzo, poniosło mnie, ponieważ wolałeś nałożyć banicję na moje konto niż dać mi się wytłumaczyć, po prostu za przeproszeniem „lałeś” na to.
Podsumowując – otrzymałem bana za danie SŁUSZNEGO ostrzeżenia w dziale, który moderuję. Uważam, że administratora po prostu szlag trafiał, że zajmuję się tym i, że jego znajomi wpadają tam, piszę i wychodzą z ostrzeżeniem. W efekcie ukarałem jego koleżankę, z którą gra od dłuższego czasu. Wnoszę również o zdjęcie banicji z mojego KONTA, bo ewidentnie kara jest nie słuszna, chyba że Enerv zacznie szukać multum argumentów by zostawić banicję. Po prostu daj sobie z tym siana – nie grałem dla statusów od banicji w grudniu, gram dla siebie i dla wąskiego grona, którzy pozwalają na grę RP i tą mniej... Nie rozumiem – w czym masz problem? Doszły mnie słuchy, iż niby odwalałem. Nie zaprzeczam! Lecz nie mówię o takim odwalaniu jakim uważacie. Rozluźniałem rozgrywkę w odpowiednim miejscu ( poza rozgrywką centrum, Sounth Central, stacja ) oraz z ludźmi, którzy również się bawili i oczywiście w godzinach, których gra nie jest już uważana za grę RP. Nigdy nie odwalałem tak, by komuś uprzykrzyć rozgrywkę. Na forum nie było na mnie żadnych skarg. Sądzę, że banicja mnie jest to tylko podwyższenie Twojego ego. Prawdę powiedziawszy mam wywalone na grę IC, statusy Carmelli - jakoś mnie to nie interesuje. Grałem dla siebie, co Ci to przeszkadzało? Nie wiem…Misiek uniemożliwił mi grać na Roy’u, założyłem postać. Ustatkowałem się na postaci, otrzymałem bana. Z ciężkim żalem pogodziłem się ze stracą postaci „Roja”, no ale z Raff’a nie mogę, zbyt dużo nerwów, czasu spędziłem na tą postać. Co do apelacji od kar -

Ja tylko pomagałem Frankowi, to źle?

P.S

Niestety, lecz powiedzenie Tobie co myślę – to nie powód do bana. Ty masz o mnie zdanie, ja o Tobie. Nie mam Ci tego za złe, w końcu żyjemy w wolnym kraju.
Dodatkowo nie mam za co tutaj przepraszać, bo nic nie zrobiłem. Jedynie to mogę Cię przeprosić za stwierdzenie „Spierdalaj”. Prosiłbym również, żeby rozpatrywała to osoba bierna w tej sytuacji. Co jedynie mogę zrobić – to przestać z Tobą w jakikolwiek sposób grać, pisać. Rozmawiając z Frankiem na skype, powiedział mi, że ze wszystkich zarzutów mnie wybronił, prócz tego właśnie stwierdzenia. Uważam, że jesteś osobą, która będzie do końca chciała mnie udupić, ale nie ma do tego żadnych podstaw, dlatego to jest powód banicji, bo stary heh – nie wierzę, że Cię to w jakikolwiek sposób uraziło.. Również nie rozumiem tego, że śmiesz podważać moje zachowanie. Tak. Jestem chamską osobą – zawsze byłem. Nie będę się zmieniał, bo Ty tego chcesz. Stań po środku, a nie wyżej nad nami – wtedy zrozumiesz nas, naszą grę. Chcę po prostu grać z moimi znajomymi na serwerze, na którym gram od dłuższego czasu. Czy cheatowałem, odwalałem? Nie! Po prostu nadałem 10 punktów ostrzeżeń nietykalnej Darii…

Jedynie to co mogę prosić – to o pozytywne rozpatrzenie mojego podania…

Dodatkowo - proszę przeczytać całość, nim ktokolwiek się wypowie. Pozdrawiam, Kobył.
  • Do góry
    • 0

#2 Obszan 0 07/02/2010 - 16:31

Obszan
  • Zbanowani
Sam nie wiem co o tym sądzić,dla mnie to Enerv może postąpił bardzo mocno w kierunku Kobyła.Nie wiem co dalej,bo nie byłem przy tej akcji itp.Ale to kolejna strata dobrego gracza RP,co mało takich na serwie.Ja jestem za Un-Banem i to nie z tego,że kobył to mój brat IC czy coś innego.Ale szkoda stracić gracza a Kobył po tej akcji sam będzie wiedział jak się zachować po tej każe.Ale ta cała Carmell czy jak tam przesadza z tym "Skarżeniem" się.To że ma plecy nie znaczy żeby latała jak ktoś jej powie,coś na jej temat.
  • Do góry
    • 0

#3 Enerv28 07/02/2010 - 17:09

Enerv
  • Gracz
Nie zostałeś zbanowany za to, że wystawiłeś ostrzeżenie w wysokości 100% Carmelli.
Powód bana był jasny, celowo irytowałeś administrację - uznałem, że czas to zakończyć jak najszybciej.

Twój argument, że chciałem Cię udupić jest co najmniej śmieszy - gdybym chciał tak zrobić dawno bym to zrobił.
Zmieniłeś się. Ja też, wobec Ciebie. Jeśli darzysz drugą osobę szacunkiem, możesz się spodziewać odwzajemnienia.

Działa to również w przeciwnym kierunku. Jeśli chodzi o moją znajomość z Carmellą to nie wpływa ona na mój status.
Tylko ty i Twoi znajomi zrzędzicie na mój temat, jaki to jestem niedobry bo akurat zostaliście wykluczeni ze społeczności.
  • Do góry
    • 0

#4 Piecho22 07/02/2010 - 17:16

Piecho
  • Gracz

celowo irytowałeś administrację

Irytował administrację to on już od dawna - i od dawna żadnej kary nie dostał. Niby dlaczego dostał bana TERAZ i to właśnie od CIEBIE?

Tylko ty i Twoi znajomi zrzędzicie na mój temat, jaki to jestem niedobry bo akurat zostaliście wykluczeni ze społeczności.

Wszyscy "zrzędzą" na Twój temat. Zmieniłeś się po dostaniu admina - to nie tylko stwierdzenie Kobyła, jego znajomych czy też mnie. Uwierz, że są jeszcze inni ludzie, którzy Cię obserwują.
  • Do góry
    • 0

#5 Enerv28 07/02/2010 - 17:38

Enerv
  • Gracz
[quote name='Piecho]Zmieniłeś się po dostaniu admina - to nie tylko stwierdzenie Kobyła' date=' jego znajomych czy też mnie.[/quote']

Kogo masz na myśli? "Elitę zbanowanych" - pewnie, nagle jestem "ten zły".
Pełnie funkcję administratora już długi okres czasu, jak na razie usłyszałem zażalenia na moją osobę od was*.

* - Kobył, Piecho, Xiomal.

Resumując są to osoby które zostały zbanowane - czyli wykluczone ze społeczności, czyż nie?
Może tak to ujmę - jest osoba (która została "niesłusznie" osądzona) i ma jakieś ale do mnie?
  • Do góry
    • 0

#6 Piecho22 07/02/2010 - 17:42

Piecho
  • Gracz

Resumując są to osoby które zostały zbanowane - czyli wykluczone ze społeczności

Ziomek, czy dla Ciebie osoba zbanowana jest wykluczona ze społeczności? Tak - z durnej społeczności, do której nie można nikogo dodać, bo administracja zaraz usuwa Ciebie. To jest normalne?

A pomyślałeś, że Kobył, Xiomal, ja mamy swoje zdanie i nie boimy się go ujawniać? My nie liżemy rowów jak kilka innych obecnych tu osób, wielce się chwalących swym "pobytem w elicie serwera, NIEZBANOWANEJ PODKREŚLAM elicie"...
Nie będę się ukrywał z tym, że tak o tobie sądzę. Osądza Cię w ten sam sposób wiele innych osób na tym serwerze - a że boją się to oznajmić publicznie, to ich sprawa.
  • Do góry
    • 0

#7 Strzaskany3324 07/02/2010 - 17:43

Strzaskany
  • Gracz

Niestety po nałożeniu jej ostrzeżenia Pani zamiast ze mną wyjaśnić, dojść do porozumienia wolała pobiec do Enerva, bo wiedziała, że poluje by mnie zbanować

Mnie powiedziałeś coś innego, spójrzmy prawdzie w oczy. Albo bez tajemnic, po żadnej stronie lub z kłamstwami i oszczerstwami wobec innej osoby.
Z tego co wiem, to Daria poleciała do Voltage z tą apelacją bo bała się twojego "dzikiego humoru" :

(przykład: [2010-02-06 21:28:40] Marcin.HAHAHAHHAHAHAHAHA, leże
[2010-02-06 21:28:43] Marcin.: LEZE
[2010-02-06 21:28:55] Marcin.: CZAISZ KURWA? LEŻĘ!)

Poza tym Piecho, mógłbyś dawać tagi ;)

a Kamil spytał się ciebie o zdanie, w moim imieniu zacząłeś rozprowadzać złe zdanie że to przeze mnie masz bana i to w tym momencie straciłem zaufanie do ciebie.
Rozumiem byłeś zły bo dostałeś pernamenta, rozumiem bo byłeś wściekły bo daria ze wszystkim chodziła do Adama bo tylko jemu ufała, rozumiem byłeś zazdrosny bo ona dostała GM a przykładowo Ty, nie. Więc Cię nie obwiniam, jeżeli mnie przeprosisz. Co do Enerva to nic nie mam, współpracuję z nim w projekcie Opiekunów IC i nie mam żadnych zastrzeżeń mimo to że znam go też długo i nawet przypomniał mi ostatnio pewną akcję IC która była(nie będę wtajemniczać), dlatego za ten humor go uważałem za dobrego gracza, przyjaciela i opiekuna. Zmienił się to widać, Mickul załatwił mu miano administratora a on ogarniewszy się wziął się do roboty i zaczął spełniać swą powinność. Zaczęła się kiedyś rozmowa o Carmelli, a że dzień wcześniej rozmawiałem z nią, z tobą Marcinku to wypowiedziałem się i dodałem coś od siebie, oraz to jak inni myślą o niej a szczególnie Ty. Nie chciałem tego wykorzystywać ani robić sobie wrogów czytym bardziej lizać aby coś mieć. Po prostu rzucało mi się to w oczy i chciałem aby ujrzało światło dzienne. Tyle ode mnie. Nie jesteś głupim człowiekiem i potrafisz się ogarnąć oraz stworzyć to coś więc jestem za możliwością odbanowania Cię, chociaż wiem że i tak mój głos nic nie zmieni.

Kiedyś Kobył był normalny, po prostu teraz wpadł w chu**** towarzystwo

[2010-02-06 00:30:45] Milmar: Na v3 był w porządku.
[2010-02-06 00:30:49] Milmar: Później taki inny się stał.
  • Do góry
    • 0

#8 Fifek 673 07/02/2010 - 17:46

Fifek
  • Świeżak
Od Kobyła - Enerv, zapraszam na skype porozmawiamy. Chyba, że się czegoś boisz, mam zepsute micro, zrozumiem.

Co do Twojego posta

Nie. Pytałem ludzi ogólnie i stwierdzili, że widzisz w oczach "Równych i równiejszych". Piecha poprosiłem o wstawienie apelacji. Ja nie mam żali żadnych do Ciebie - być może też się zmieniłem dla Ciebie, nie sądzisz? Nie okazujesz mi szacunku, to mam Ci za to dywan rozkładać?
  • Do góry
    • 0

#9 Pietras322 07/02/2010 - 17:50

Pietras
  • Gracz
Wy zaczynacie robic tu offtopic, w ogóle nie wiążący się z tematem.
Zaczynacie najeżdżac na Darie, mimo, że jest to osoba jak każda inna, a uważacie ją za jakąś, przepraszam za wyrażenie, dziwkę?
Czy tak strasznie boli Cie to, że Daria wolała się upewnic w swoich poczynaniach i poszła do Adama? Czy na prawdę jedynym twoim rozwiązaniem tego, jest uwidocznienie twoich żali.
Aplikacja ma na celu prośbę o odbanowanie, a Ty tylko pogarszasz swoje stanowisko, żeby wejśc w jeszcze gorsze bagno, będąc przy tym tego świadomym.

Nie widzę powodu również, by osądzac Adama o rzeczy, które są jego zadaniem.
Administrator ma siedziec i się przyglądac sytuacjom takim jak ta, czy ma reagowac od razu? Chłopie, gdyby to nawet nie był Enerv, pisałbyś tą aplikację głównie oskarżając Enerva i Darie?

Niech administracja zadecyduje, finito.
  • Do góry
    • 0

#10 Gość (MarcinY) 07/02/2010 - 17:59

Gość (MarcinY)
  • Goście

Kiedyś Kobył był normalny, po prostu teraz wpadł w chu**** towarzystwo
[2010-02-06 00:30:45] Milmar: Na v3 był w porządku.
[2010-02-06 00:30:49] Milmar: Później taki inny się stał.

Tak, stoczyłem się na dno. Może inaczej na to spójrzmy - zmieniłem nastawienie do siebie, do gry. IvanQ ten cytat z rozmowy milmara - Fajnie wiedzieć. Szkoda, że odkąd grał nikt, ale to nikt nie napisał mi, że coś robię źle. Ja nie boję się krytyki. Krytyka umożliwia mi zmienienie perspektyw. Proszę o unbana, a zmienię swoje zachowanie, trochę.

Zaczynacie najeżdżac na Darie, mimo, że jest to osoba jak każda inna, a uważacie ją za jakąś, przepraszam za wyrażenie, dziwkę?

Przytocz cytat z naszych rozmów, że tak ktoś ją nazwał.

Czy tak strasznie boli Cie to, że Daria wolała się upewnic w swoich poczynaniach i poszła do Adama? Czy na prawdę jedynym twoim rozwiązaniem tego, jest uwidocznienie twoich żali.

Widzisz - tylko ona. Dużo osób piszę, dogadujemy się. To tylko ona miała problem z tym, że nie napisała.
Nikogo nie oskarżam, tylko kładę kawę na ławę. NIe będę kręcił, piszę jak było z mojej perspektywy.

I powtarzam - Mam gdzieś zachowanie Darii. Przejechaliśmy się na sobie obustronnie. Poza tym nie gram dla niej, tylko dla siebie - o co chodzi? ;)

Jeszcze raz Enerv - zapraszam na skype.
  • Do góry
    • 0

#11 Czaroslav777 07/02/2010 - 19:36

Czaroslav
  • Gracz
Jestem ZA unbanem dla Kobyła, przegrałem z nim ostatnie dwa lata na wielu serwerach... To świetny gracz i kumpel.
Zawsze pomaga, gdy mam co do czegoś wątpliwości, zawsze podwiezie, jeżeli poproszę (IC). Poza tym bardzo fajnie odgrywa swoją postać Raffaello. Szczerze mówiąc znałem wszystkie jego postaci IC. Mercedes, Roya, Raffaello.

PS: Przeczytałem całość.

Edit@

Zaczynacie po sobie jeździć, a to nie wróży dobrze. ;) Dojdźcie do porozumienia bez zbędnych bluzgów i wyzwisk. Załatwcie to po męsku - może pora trochę dorośleć (bez urazy). Jak normalni faceci pogadajcie przy piwie szklance mleka i rozwiążcie problem. :(

Edit@2:
Odnoszę wrażenie, że Enerv ma ździebko zbyt duże mniemanie o sobie. To tylko moje wrażenie. :P No offence.
  • Do góry
    • 0

#12 Enerv28 07/02/2010 - 19:39

Enerv
  • Gracz
[quote name='MarcinY]Proszę o unbana' date=' a zmienię swoje zachowanie, trochę.[/quote']

Trochę. Trochę to nie wystarczy, dostałeś już szansę - jak widać ją zmarnowałeś.
Nie ja decyduje o Twoim losie, nie mniej jednak uważam - że nie zasługujesz na tą szansę.

Krótko i zwięźle - nie, a raczej.

[quote name='Skype][00:55:11] Marcin.: No' date=' spierdalaj.[/quote']

Decyzję pozostawiam Kamilowi - jako, że nie ja rozpatruje apelacje.
  • Do góry
    • 0

#13 Olekx4179 07/02/2010 - 19:44

Olekx
  • Gracz
Również znam Kobyła ok. 2 lat i gram z nim i z przedmówcą (Czarek) na serwerach RP. Osobiście stwierdzę, iż administracja wobec Kobyła postąpiła nie fair. Rozumiem - Enerv jest administratorem i musi być neutralny i 'wyższy' wobec innych, gdyż to jego obowiązek, ale Kobył po przeprosinach na skype mi opowiedział tą całą akcję i trochę się zdziwiłem. Jeżeli administracja powierzyła mu moderowanie 'Apelacji od kar' oraz podobno stanowisko GameMastera, to chyba nie powinien tak skończyć. On jest dobrym graczem w RP, OOC ma czasami jazdy, ale mimo wszystko należy do elity i jest na legendą HRP. Jestem za UnBanem
  • Do góry
    • 0

#14 skb5247 07/02/2010 - 19:46

skb
  • Gracz

podobno stanowisko GameMastera

Skoro nie jesteś tego pewny, to po jaką cholerę wypisujesz takie brednie?! Kobył nigdy nie objął stanowiska gamemastera.
  • Do góry
    • 0

#15 Piecho22 07/02/2010 - 19:55

Piecho
  • Gracz

musi być neutralny i 'wyższy' wobec innych, gdyż to jego obowiązek

Wywyższanie się to jego obowiązek? AHA.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych