Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unJail] Mike Scamp

• Please log in to reply
5 replies to this topic

virusik2 07/02/2010 - 09:14

virusik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Scamp

Administrator/moduł nadający karę: GameMaster_F20

Powód kary: Gdy lecieliśmy na akcje helikopterem do wypadku blisko LV, znaleźliśmy samochód o czym poinformowaliśmy F.B.I bo podobno takim został porwany Ian Subaru. Później jakiś Gm'em teleportował się do nas i powiedział, abyśmy się nie mieszali. Więc wróciliśmy. Teleportował się do mnie pół godzinny później na lotnisku inny GameMaster, pytał się czy już skończyliśmy się mieszać a my, że tak. On na to :,,Ok, narazie" i się gdzięś teleportował, nie mineło 10 sekund i dostałem AJ, za odgrywanie bohatera. Pisząć do GM f20, że przecież cały czas siedzie na lotnisku i nie bawię się w bohatera on na to: ,,Ale pisałem o tym na /d". Oczywiście że pisałem, ponieważ FBI spytało się gdzie widzieliśmy te wozy, więc im odpowiedziałem, po odpowiedzi na /d po 10 minutach dostałem AJ. Odsiedziałem swoją 2 godzinna karę, i po wyjściu z AdminJaila dostałem Crasha, już nie wchodziłem do gry. Dziś rano gdy wchodzę na serwer piszę, że mam 120 minut AJ.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie posiadam, żadnych SS'ów z wczoraj, że odsiedziałem karę ponieważ, nie wiedziałem, że jak wrócę dziś rano będę znów mieć AJ.
  • Back to top
    • 0

Staszekk0 07/02/2010 - 10:06

Staszekk
  • Świeżak
Przykro mi, ale chyba administratorzy nie zdejmują Bw poniżej 500 minut. No ale może będzie inaczej w tym przypadku, nie wiem.
  • Back to top
    • 0

virusik2 07/02/2010 - 10:34

virusik
  • Gracz
Przykro mi ale to chodzi o AdminJail.
  • Back to top
    • 0

Tom_Gales1 07/02/2010 - 10:39

Tom_Gales
  • Świeżak
Ja dokładnie to samo miałem. Dostałem 60 minut, odsiedziałem i nagle lost. Logam znowu i pisze w prawym dolnym rogu, że 60 minut do odsiedzenia w AJ. Też pisałem takie coś... ale nie doczekałem się odpowiedzi bo wyszedłem z tam tąd.
  • Back to top
    • 0

virusik2 07/02/2010 - 10:43

virusik
  • Gracz
Odsiedziałbym ale mam chwilowo problem z zalogowaniem się, oraz organizujemy w południe EVENT a ja w Jailu.
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 07/02/2010 - 11:31

Rysześ
  • Gracz

Tak, logiczne - należy mu się unban. Co do logowania, prawie każdy tak ma - baza danych padła.

Nie wniosłeś swoim postem nic, nie chodzi tu o UnBana lecz o UnAJ. Przepraszam za wypowiedź.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic