Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Jakie auto?

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Majezon10 06/07/2017 - 00:26

Majezon
  • Gracz

Hej, ostatnio przymierzam się do zakupu auta i mam problem z wyborem. Wybieram pomiędzy Mercedesem W211 z silnikiem 3.2 diesel 204km, a BMW e60 z silnikiem 2.5 oczywiście benzynowy. Oba auta mi się bardzo podobają więc po prostu chciałbym się dowiedzieć może coś od was, w czym jeden nad drugim jest lepszy. :)

• Back to top
    • 0

#2 Pixos De Blood6596 06/07/2017 - 06:38

Pixos De Blood
  • Gracz
Siema.
Ciezki wybor, oba dobre silniki. W bmw poczatek dobrej zabawy zaczyna sie wlasnie od 2.5. Mietka 3.2 w dieslu tez daje sie we znaki, nalezy do solidnych. Raczej tutaj bym sie juz tylko kierowal upodobaniami, wyposazeniem wnetrza i gustami co do marki. Przede wszystkim patrzyc na stan. Sprawdzic ilosc kluczykow, ksiazki serwisowej i pokwapic sie o sprawdzenie przebiegu zagranicznego. Dla mnie E60 to kupa plastiku, wiec wybralbym mietka. Ten stary look e klasse mi sie nie podoba, wole ten nowszy modelowo.
  • Back to top
    • 0

#3 kee0 06/07/2017 - 14:29

kee
  • Świeżak

Czołem. - Co do Mercedesa, w W211 z tym silnikiem, petarda. Sam miałem z tym styczność. Ogólnie wnętrze na plus, jedynie do czego mogę się przyczepić i sam czytałem na AutoCentrum to po jakimś czasie trzeszczy deska, czy jakieś tam plastiki. Ja bym jednak postawił na Mesia, silnik żwawo się odpycha, spalanie w normie. No ale jak to Diesel, trzeba dbać. ;) Ogólnie, w porządku autko.

• Back to top
    • 0

#4 DarkRivel4 06/07/2017 - 20:34

DarkRivel
  • Gracz

Hej, ostatnio przymierzam się do zakupu auta i mam problem z wyborem. Wybieram pomiędzy Mercedesem W211 z silnikiem 3.2 diesel 204km, a BMW e60 z silnikiem 2.5 oczywiście benzynowy. Oba auta mi się bardzo podobają więc po prostu chciałbym się dowiedzieć może coś od was, w czym jeden nad drugim jest lepszy. :)

Ja ci powiem tak. Mój ojciec aktualnie ma mercedesa w211 w dieslu, tylko że 2.7 177 koni. I powiem ci od razu, że to też ma wystarczająco moc,a swoje i tak pali. I sporo słyszałem i sam się przekonałem, że 2.7 to najlepszy silnik w mercedesie. Jest trwały i nie do zajebania. Ojciec posiada także busa mercedesa sprintera też z tym samym silnikiem 2.7 156 koni,ale poprzedni właściciel podkręcił silnik i jest teraz około 180 koni.

Ten stary look e klasse mi sie nie podoba, wole ten nowszy modelowo.

Każdy ma swoje gusta, ale akurat to już są ostatnie mercedesy z bardzo rozpoznawalnymi lampami i ogólnym wyglądem mercedesa. Jeszcze ten model nie jest tak naszpikowany elektroniką jak już nowsze modele.

• Back to top
    • 0

#5 Majezon10 01/08/2017 - 03:19

Majezon
  • Gracz

Dobra, jednak zmieniłem wersje silnikową Mercedesa w211 z 3,2 na 5.0 i wyeliminowalem BMW na rzecz Mustanga 5 generacji. Jest ktoś kto może mi powiedzieć czy powinienem sie obawiać w mercedesie zawieszenia pneumatycznego, bo na necie widzę, że dużo osób na to płacze. No i czy też bać się tych bitych mustangów ze stanów. Czyli czy postawić na w miarę pewnego Mercedesa w211 z silnikiem v8 5.0 o ile zawieszenie nie jebnie, czy też zaryzykować w mustanga z silnikiem 4.0 v6 ale pewnie jak to auto ze stanów składanego z 10 innych mustangów. Doradźcie.  ;)

• Back to top
    • 0

#6 kapitan koks262 09/08/2017 - 17:51

kapitan koks
  • Gracz
Lepszym wyborem bylaby Audi A6 C6, wiem co mowie, bo sam mam, wnetrzem wedlug mnie zjada te auta, co do wygody to nie ma co gadac, w tej cenie to auto klasa sama w sobie. Tylko 3.0tdi w dieslu, dobrze ciagnie i nie duzo pali, ale za to wymiana rozrzadu dla przykladu to granice 5-6 tysiecy zlotych z wymiana ;)
  • Back to top
    • 0

#7 Vitu 252 10/08/2017 - 02:24

Vitu
  • Gracz

multiple

• Back to top
    • 1

#8 YSO HIPIS34 10/08/2017 - 22:20

YSO HIPIS
  • Gracz
Audica kozak fajne sa niektóre i tanio podovnie z BMW
  • Back to top
    • 0

#9 Majezon10 12/08/2017 - 20:33

Majezon
  • Gracz

Lepszym wyborem bylaby Audi A6 C6, wiem co mowie, bo sam mam, wnetrzem wedlug mnie zjada te auta, co do wygody to nie ma co gadac, w tej cenie to auto klasa sama w sobie. Tylko 3.0tdi w dieslu, dobrze ciagnie i nie duzo pali, ale za to wymiana rozrzadu dla przykladu to granice 5-6 tysiecy zlotych z wymiana ;)

Audica kozak fajne sa niektóre i tanio podovnie z BMW

No super tylko, że Audi to Volkswageny na sterydach. Typowe polskie auta, czego nie chce. Dodatkowo diesle kopciuchy odpadają, chcę benzynkę.

• Back to top
    • 1

#10 Pepin 42 07/09/2018 - 18:21

Pepin
  • Gracz

Emperor :)

• Back to top
    • 0

#11 kingv2 9 12/04/2019 - 13:07

kingv2
  • Zbanowani

malczana