Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlockOOC] Nina Browner

• Please log in to reply
6 replies to this topic

oleksyk 0 07/02/2010 - 02:31

oleksyk
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nina Browner

Administrator: Adas

Powód kary: Liczne sentencje na OOC podczas akcji.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Przed chwilą wydarzyła się dramatyczna sytuacja dla mnie oraz mojej postaci - zgwałcono mnie. Wiadomo ta sytuacja mnie nie zadowoliła była trochę wkurzona co odegrało się na stosunku wobec innych. Głównie tutaj chyba chodzi o trzecią i czwartą linijkę chat boxa przedstawionego na poniższym dowodzie sprawy.
Nie mam pojęcia dlaczego dostałam blokadę OOC, a nie np. warna lub Admin Jail'a. Ciężko się gra bez OOC dlatego apeluję o zwrócenie tej przydatnej funkcji.
(Screen 18+)
Posted Image
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 07/02/2010 - 03:01

VOLTAGEE
  • Gracz
Btw. Całą akcję widział Adaś i Enerv na /rc.
  • Back to top
    • 0

Zatra 846 07/02/2010 - 03:03

Zatra
  • Gracz
Bez zgody OOC nie mogli Cie zgwałcić. Jestem za zdjęcie blokady bo to moja pracownica i ogarnia grę.
Carrem wkłada sprzęt do [...], nice.
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 07/02/2010 - 03:10

VOLTAGEE
  • Gracz

Bez zgody OOC nie mogli Cie zgwałcić. Jestem za zdjęcie blokady bo to moja pracownica i ogarnia grę.
Carrem wkłada sprzęt do [...], nice.

Pytaliśmy się go OOC, ale jego odpowiedział wyglądała tak, jakby mu to 'zwisało'.

Poza tym, tak jak pisałem wyżej. Akcję widział Enerv i Adaś. Więc jakby złamał regulamin Cameron, to by dostał karę, right?
  • Back to top
    • 0

Zatra 846 07/02/2010 - 03:14

Zatra
  • Gracz
To czemu kiełbaso-wszamywacz napisał jemu tak na /w? Przygotowanym na wszystko... jak jemu to zwiasło to było trzeba go zostawić, a nie na chama robić seks w grze.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 07/02/2010 - 04:38

blackmigogang
  • Gracz
[quote='Zatra' pid='248576' dateline='1265508894']
To czemu kiełbaso-wszamywacz napisał jemu tak na /w? Przygotowanym na wszystko... jak jemu to zwiasło to było trzeba go zostawić, a nie na chama robić seks w grze.
[/quote]

[quote name='Kapiszon]Napisałem mu tak' date=' bo napisał, że jesteśmy nie wyżyci, to mu wytłumaczyłem o co we wszystkim chodzi. To, że mu zwisa akcja Role Play moge potraktować jakobBrak chęci do gry IC. Zgodził się, potem zaczęło mu to zwisać.[/quote']

Dodam również, że osobnik na dzisiejszej akcji utrudniał wszystko wbiegając do kryjówki nie zważając na to, czy mamy broń, czy strzelamy, et cetera.

@down
[quote='oleksyk' pid='249206' dateline='1265541584']
Bez mnie, oraz moich kolegów ta akcja w ogóle by się nie odbyła, więc powinniście być wdzięczni to raz. Było już po akcji - przynajmniej tak wydawało się Ninie (dużo rannych na zewnątrz, wszędzie policja Nina czuła się bezpiecznie) to dwa. Trzy - co to ma w ogóle do sprawy?
[/quote]

Akcja by się nie odbyła, jeżeli Twoi koledzy - metagamerzy - nie zadzwonili by na policję w zemście za nieprzyjęcie do organizacji. Było po akcji? Wszedłeś razem z policjantką, która dostała BW. W tym czasie patrzyłeś się na to i uciekłeś, a wcześniej obiegłeś cały interior. Co z tego, że się skończyła, w środku byli uzbrojeni ludzie. Takie małe sprostowanie, nie wtrącam się już w Twoją blokadę czatu.
  • Back to top
    • 0

oleksyk 0 07/02/2010 - 12:19

oleksyk
  • Zbanowani

Dodam również, że osobnik na dzisiejszej akcji utrudniał wszystko wbiegając do kryjówki nie zważając na to, czy mamy broń, czy strzelamy, et cetera.

Bez mnie, oraz moich kolegów ta akcja w ogóle by się nie odbyła, więc powinniście być wdzięczni to raz. Było już po akcji - przynajmniej tak wydawało się Ninie (dużo rannych na zewnątrz, wszędzie policja Nina czuła się bezpiecznie) to dwa. Trzy - co to ma w ogóle do sprawy?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic