Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] UnBlock Prowadzenia pojazdow

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 HarciarB0 06/02/2010 - 22:48

HarciarB
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nina Harvard

Administrator/moduł nadający karę: gtamxenon (Tony Pitt)

Powód kary: Carkilling

Wyjaśnienie wraz z dowodami: piątego lutego przyjechałem na farme moim Solairem, Harry Evans i Eva Evans nie przywitali mnie zbyt milo i zaczęli mi wymachiwać widłami przed szybą a ja tylko przyjechałem po mleko,przez przypadek rozwaliłem kawałek płotu, lecz przez ich nadmierną gościnność nie mogłem niczego wytłumaczyć. Postanowiłem ze trochę ich podenerwuje i zacząłem kręcić kołeczka wokół nich. Oni w tej sytuacji również postąpili Non-Rp ponieważ zaczęli sprintować i okładać pięściami mój samochód. Kiedy potraciłem Eve Evans wyszedłem z samochodu, wyciągnąłem pałkę dla bezpieczeństwa a Harry Evans znów zaczął wymachiwać mi widłami wiec raz go uderzyłem i uciekłem do samochodu. Wiem że proszę o wiele ale proszę o ściągniecie blocka prowadzenia pojazdów , admin dal mi blocka nie znając w pełni tej sytuacji, dalsze rozwijanie sie postacią z blockiem jest możliwe ale trudne.

Jeżeli dacie mi następną szanse obiecuje że już się nie naraże żadnemu graczowi ani adminowi.

• Do góry
    • 0

#2 qwerty120 07/02/2010 - 09:12

qwerty12
  • Świeżak
ze 2 tyg blokady by cie nauczylo poprawnej jady
  • Do góry
    • 0

#3 KacperNiwczyk0 07/02/2010 - 11:36

KacperNiwczyk
  • Świeżak
Wcale tak nie było . Powiem tyle ze wpadłeś bez słowa rozwaliłeś płot i tak się zaczęło ;) . W dodatku jak przyjechałeś to wideł nawet nie miałem w reku ( dopiero później ) . Jak nas "Rozjeżdżałeś" to potem wysiadłeś i zacząłeś okładać pałką Eve i ja ani razu nie uderzyłem cie w auto i nie sprint-owałem bo pomagałem Evie i robiłem SS potem jeszcze chciałeś mi ukraść świnie .

Pozdrawiam Harry Evans
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych