Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

EVENT TEAM.

rekrutacja informacje event team

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

Kasiek4383 29/05/2017 - 17:35

Kasiek
  • Zarząd

*
POPULAR

Chcąc rozruszać troszkę rozgrywkę IC ponownie reaktywujemy grupę Event Team. Temat jest informacją dla osób bądź też całych grup, które chciałby zorganizować coś dla naszych graczy ale potrzebują do tego niewielkiej pomocy technicznej ze strony administracji. Bądź też tych którzy szukają informacji na temat tego czym konkretnie zajmuje się Event Team i jak dołączyć w jego szeregi. 

  • Organizacja wydarzeń i rozwój serwera:

Cały zespół ET ma za zadanie zajmować się promocją serwera, wspierać jego rozwój, organizować wydarzenia na większą oraz mniejszą skalę jak i urozmaicać codzienną grę poprzez realizacje projektów promujący ciekawą, kreatywną rozgrywkę i wysoki poziom Role Play. Innymi słowy zajmujemy się przede wszystkim urozmaicaniem jak i napędzaniem rozgrywki In Character. Ingerujemy w duże eventy na skalę całego serwera, jak i również te mniejsze organizowane przez was - graczy. Mowa tutaj m.in o wydarzeniach publicznych, zapowiadanych i ogłaszanych minimum tydzień przed na głównej stronie forum dla całej społeczności oraz tych mniejszych, "zamkniętych", które ukierunkowane są bezpośrednio na poszczególne grupy społecznościowe. Od niedawna każdy gracz ma możliwość zorganizowania wydarzenia- jednak nie każdy jest wstanie zrealizować swój pomysł bez pomocy technicznej administracji. Event Team służy pomocą jak i radą naprawdę doświadczonych osób w sferze organizacji wszelakich wydarzeń oraz rozrywki.

  • Projekty i postacie epizodyczne:

Dla urozmaicenia monotonnej, codziennej rozgrywki wprowadzamy wiele cyklicznych projektów o charakterze epizodycznym co wniesie jeszcze więcej ciekawych aspektów oraz inicjatyw do gry na serwerze. Przeważnie są to projektu ukierunkowane na poszczególne grupy społecznościowe w których największą rolę odgrywają postacie epizodyczne.  Za pomocą takich postaci wcielimy w życie serwera nowe osobistości, których celem będzie poprawa interakcji pomiędzy różnymi grupami społecznymi w grze, jak i dla przykładu umożliwienie czerpania środków z misji zarobkowych, czy też dostępu do unikatowych przedmiotów! Poszczególne postacie epizodyczne będą miały większe uprawnienia z racji na pełnioną rolę oraz większe lub mniejsze powiązania z organizacjami przestępczymi/frakcjami porządkowymi. Zaznaczam, że nie każdy gracz czy też członek Event Team będzie mógł kreować postać epizodyczną - taką funkcje można sprawować dopiero po spełnieniu odpowiednich kryteriów. Natomiast by wziąć udział w jednym z projektów należy dołączyć do ET zaznaczając w swoim podaniu chęć udziału w konkretnym projekcie. 

  • Wspieranie inicjatywy graczy:

Jednym z naszych głównych postanowień naszego zespołu jest przeznaczanie gotówki zdobytej po przez organizacje wydarzeń na kolejne wydarzenia jak i inne, ciekawe projekty IC które znacznie wyróżniające się w naszym wirtualnym środowisku. Robimy to poprzez organizacje wydarzeń charytatywnych, wspierania projektów zarobkowych organizacji przestępczych jak i organizowania profitu na rzecz osób podejmujących ryzyko i biorących udział w nielegalnych misjach organizowanych przez nasze postacie epizodyczne IC. Liczymy, że taki drobny gest z naszej strony będzie ciepło przyjęty przez was i pozwoli wam rozwijać swoje kreatywne projekty IC na jeszcze większym poziomie. 

 

Z racji tego, że stawiamy sobie poprzeczkę naprawdę wysoko zamierzamy organizować co najmniej jeden event w miesiącu! Póki co na bieżąco dokonujemy tego bez problemu realizując swoje, jak i wasze pomysły! Wszystkie propozycje na event, do którego potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy muszą zostać zamieszczone w wyznaczonym do tego celu dziale. To własnie tam znajdziecie wszystkie przydatne informacje odnośnie tworzenia wydarzeń. 

  • Główny skład i role:

bullet_star.png ShowTime - Opiekun ET. Techniczny support: artykuły, strefy, budynki, obiekty, przedmioty, pojazdy itp. Ocena eventów i przyjmowanie skarg tylko na zarząd ET.  Techniczny support, rekrutacja, weryfikowanie wydarzeń, wycena eventów, feedback, doradztwo i przekazywanie wszelkich potrzebnych próśb co do artykułów, stref, budynków itd.

 

Liderzy frakcji porządkowych - Możliwość korzystania z pomocy Event Team'u - Prowadzenie projektów dla frakcji porządkowych oraz umożliwianie realizacji wszelkich innych projektów/misji.

  • Rekrutacja:

Do tworzenia wszelkich wydarzeń dla społeczeństwa potrzeba nam pomysłowych i kreatywnych osób, najlepiej z różnych środowisk i z różnymi umiejętnościami jak na przykład grafik i movie-maker. Takie umiejętności nie są wymagane, aczkolwiek na pewno wyróżnią wsze podanie zwiększając szanse. Jak wiadomo zbieranie świeżej krwi jest podstawą do zbudowania naprawdę mocnej ekipy eventowej, która jest niezbędna jeżeli chodzi o sprawną organizacje wydarzeń czy też realizowania projektów na rzecz serwera. W związku z tym niewątpliwie ważną kwestią jest sama rekrutacja, którą postanowiliśmy zrobić w formie "on-going" co oznacza, że jest otwarta przez cały czas. Mimo to czasami pojawia się większe zapotrzebowanie na nowe osoby przez co informujemy Was o tym fakcie poprzez statusy na forum.

 

Podania związane z dołączeniem do naszej ekipy składacie na skrzynkę forumową Matełko , dodając mnie do wiadomości oraz zawierając w tytule "[Event-Team] Nick globala". W treści wiadomości uwzględnijcie wzmiankę o sobie jak i o swoje umiejętnościach/pomysłach w paru zdaniach, dając nam szansę poznania was. Dobrze by było gdybyście opisali co wniesiecie swoją osobą do naszego zespołu i czym tak naprawdę jesteście zainteresowani t.j udziałem w konkretnym projekcje co wiąże się z kreowaniem postaci epizodycznej lub/i współpracą wiążącą się w pomocy w organizacji wydarzeń na serwerze. Zaznaczam, że osoby "elastyczne" będą miały większe szanse. Życzymy powodzenia; Po weryfikacji i ewentualnym przyjęciu otrzymacie wiadomość zwrotną zawierającą dalsze instrukcje, powodzenia! ;)

 


  • Back to top
    • 36

0 user(s) are reading this topic