Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unblock]Adam Stevenson

• Please log in to reply
7 replies to this topic

6660 06/02/2010 - 16:40

666
  • Świeżak
Bobicz prosił o napisanie nowej apelacji

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Adam Stevenson
Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem ktoś z FBI

Powód kary: Pewnie /q podczas akcji która była pod nazwą "PG i NON RP "

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc tak sprzedawałem broń kolesiowi okazało się że to FBI... uciekłem wyszstko okey schowałem się w barze... zamknąłem z kumplem... nie wiadomo skąd pewnie przez /recon pan GM czy admin z FBI sobie mnie zlookał i wbili... jEden dał bez żadnego /me czy skucia mnie wcześniej /przeszukaj i /me zabiera broń :P... śmieszne... dał sobie /skuj bez żadnego /me tak samo i wyszedł ze mną z baru miałem tego dosyć dałem /q bo nie dało się z nimi grac potem wbijam owy Pan James dał do mnie Tp i coś tam gada... nagle TP przed baze FBI oczywiście następne /skuj bez /me i mówi sobie gramy dalej i idzie już do celi... znów nie wyrobiłem z tej śmiesznej sytuacji dałem /q bo to jakieś żarty i mam blocka...

Dobra myślę że akcja była trochę zamieszana. Sorry za to wszystko co wynikło ale już nie ogarniałem... Proszę o unblocka.
  • Back to top
    • 0

Tomo50498 06/02/2010 - 17:00

Tomo504
  • Gracz
Tak się składa, że SP może robić PG podczas przeszukiwania, skucia itp.
  • Back to top
    • 0

6660 06/02/2010 - 17:01

666
  • Świeżak
Wszystko wytlumaczylem z paroma moderatorami i administratorami... zamieszanie w akcji bylo takie że szok mimo to broń i tak oddałem... więc proszę o unblock
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 06/02/2010 - 17:37

Turkus
  • Gracz
Dałeś dwa razy /q podczas akcji roleplay. Co do PG - w Twoim interesie leży to, czy komuś się coś udało zrobić "na" tobie.
  • Back to top
    • 0

StybiPL 1 06/02/2010 - 17:41

StybiPL
  • Gracz
Śmieszny jesteś. Zachowujesz się jak jakiś nieśmiertelny terminator, do tego robisz straszne NON-RP. Nie wiem, ty się chyba nie mieścisz w windzie z własnym ego.

CHŁOPIE, obudź się, to jest życie, nie chcemy tutaj takich.
  • Back to top
    • 0

6660 06/02/2010 - 18:09

666
  • Świeżak
Serwer to gra... życie masz na około. Rozejrzyj się.
  • Back to top
    • 0

Czaroslav777 06/02/2010 - 18:13

Czaroslav
  • Gracz
Jeżeli chodzi o 666 to niestety poznałem go w niezbyt miłych okolicznościach. :P To zwykły odwalacz... Sory, ale powinieneś wtedy dostać tę karę, którą wyznaczył administrator, ale udało Ci się wypłakać unbana i CK na postać. Mam nadzieję, ze tym razem nie.

http://h-rp.pl/showt...id=26739&page=1

PRZECIW.
  • Back to top
    • 0

6660 06/02/2010 - 22:51

666
  • Świeżak

Jeżeli chodzi o 666 to niestety poznałem go w niezbyt miłych okolicznościach. :P To zwykły odwalacz... Sory, ale powinieneś wtedy dostać tę karę, którą wyznaczył administrator, ale udało Ci się wypłakać unbana i CK na postać. Mam nadzieję, ze tym razem nie.

http://h-rp.pl/showthread.php?tid=26739&page=1

PRZECIW.

Rozmawiałem z bobiczem i innymi którzy mówili bym zrobił CK na Adamie Kopie. Enerv Daria Bobicz powiedzieli że sami w tej sprawie połapać się nie mogą. Oczywiście oni nic nie mogą zrobić w tej sprawie mam czekać na frankiego... kazali mi do niego zadzwonić ale mówili że i tak nie odbierze ;X... Bobicz mi co najwyżej odblokował konto na forum bo pan stybi zablokował je sobie tak O
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic