Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UnOOC]Peter VonVoigt

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Squir655 05/02/2010 - 20:45

Squir
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Peter VonVoigt

Administrator/moduł nadający karę: Ethan Andrerson (Volt)

Powód kary: "A to za Twoja gre OOC, podczas napadu."

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Zacznijmy od tego, że idę sobie od domciu pod stację Idlewood i gadam w tym czasie z Clarą Ferragmo (CreaLive) przez telefon. Patrzę się na ogromną liczbę mechazordów na stacji oraz zwykłych ludzi. Około 5 m za przystankiem autobusowym przed moimi nogami przejeżdża biały sultan ze spoilerem, nagle wyskakuje z niego pod czas jazdy facet i skacze do mnie z paralizatorem (później okazało się, że to zwykły colt). W tym samym momencie podchodzi do mnie 2 facetów i od przodu uderzają mnie pałką w tył głowy, gratz. Zapytałem tylko na OOC czy to jest paralizator, czy colt - brak odpowiedzi. Próbowałem im wyjaśnić, że paralizator jest tylko dla SP i mogą chcieć mnie po prostu oszukać. Nie odpowiedzieli. No to jak mnie już ogłuszył od przodu to nagle (zaraz nazwą mnie metagamerem) pojawił się radiowóz jadący z więźniem. W tym samym czasie 2 GNów zaczęło mnie kopać, nie ruszałem się nawet bo dostałem kulkę w nogę - nie ruszyłbym się. No to stoję tam, uderzyli mnie raz, dwa i nagle zaczynają uciekać. Z radiowozu wychodzi 2 policjantów i zaczyna strzelać do gangsterów którzy pr0 el0 lecą lewo>prawo i wbijają do sultana. Po chwili pojawia się GM, a jeden z GNów zaspamił całkowicie czat na /do. Jeden z GNów zaczął pisać na OOC, że płakałem (rotfl), przedłużałem akcję (chcąc zapytać się czy to colt czy paralizator i dowiedzieć, czemu atakują mnie na oczach cywili). Ponieważ nad głowami nie można było nic zrozumieć, przenieśliśmy wszystko na czat IC użwając '[[' i ']]' - prawda, hukowe jest to pisanie nad głowami. No i oczywiście nie dali mi dojść do słowa, bo przecie ich jest 4! No i 'hoy' (cytat Eda). Dostałem AJ za to, iż nie chciałem grać IC (ciekawe jak), oraz blokadę za grę OOC. Nie zgadzam się z tą blokadą, jak można wyjaśnić coś GMowi? IC? No gratz.
Czego oczekuję?
Sprawiedliwości, czyli zdjęcia mi blokady, lub nałożenie jej także członkom tej akcji (nicki mogę dopisać).

Tak podsumuję dla tych, którzy nie rozumieją:
*Zostałem napadnięty tuż obok stacji Idlewood pełnej ludzi.
*Nie jest to teren SH.
*Nie ma 21.
*Zostałem ogłuszony od przodu.
*GNi nie chcieli odpowiedzieć, czy mają colta czy paralizator - proszę o kontrolę.
*Zostałem oskarżony o zadzieranie z gangiem na terenie ganton (szkoda tylko, że mnie tam nie było)
*Popłakali kumplowi z GN (Voltowi) na /w i zarzucił mi blokadę, lól.
  • Do góry
    • 0

#2 Cougar594 05/02/2010 - 20:50

Cougar
  • Gracz
Kłamiesz jak z nut! Colt był od początku, bo nie upadłeś na ziemię. Nie odegrałeś RP gdy ustrzeliłem Ci w nogę, nie odegrałeś także, gdy Wyatt Cie uderzył. Pisałeś jakieś zią, co czego dowodem jest screen, który zamieściłem na dole. Po drugie odpowiedziałem Ci na twój płacz, że jest to paralizator, ale widzę, że jednak miałeś to w dupie.

http://fooh.pl/images/dcvqzxk1gn9l658ci8v.png

Nie odegrałeś akcji, płakałeś - jesteś słabym graczem, który nie potrafi odegrać żadnej dobrej akcji.

*Zostałem oskarżony o zadzieranie z gangiem na terenie ganton (szkoda tylko, że mnie tam nie było)

Lol? Zwykła napaść.

*GNi nie chcieli odpowiedzieć, czy mają colta czy paralizator - proszę o kontrolę.

Jak wyżej pisałem - kłamiesz, kłamiesz! Pisałem Ci, że po paralizatorze byś padł na ziemię, ale Ty musiałeś płakać.

*Nie jest to teren SH

SC - South Central, jest w pewnym stopniu na pograniczu.
  • Do góry
    • 0

#3 MnichRP 0 05/02/2010 - 20:51

MnichRP
  • Zbanowani
*Nie ma 21.
- napady można robić całodobowo.
  • Do góry
    • 0

#4 Squir655 05/02/2010 - 20:54

Squir
  • Gracz
Wyjaśnij mi proszę co rozumiesz pod pojęciem płacz - wg. mnie mówisz tak na wszystko co jest nie po Twojej myśli.

Nie odegrałeś RP gdy ustrzeliłem Ci w nogę

Nie latałem z opisem 'Postrzelony w nogę', nie?

Nie odegrałeś akcji, płakałeś - jesteś słabym graczem, który nie potrafi odegrać żadnej dobrej akcji.

Zanim zaczniesz być pr0 el0 gangsta to pomyśl, czy napadanie ludzi w publicznym miejscu to dobra myśl.

- napady można robić całodobowo.

Na terenie SH tak.

Gangi mają przywilej dokonywania napadów na mieszkańców miasta tylko i wyłącznie na terenie South Central.

(z regulaminu)
  • Do góry
    • 0

#5 xGame300 05/02/2010 - 20:54

xGame
  • Gracz
Peter, Peter.Ciekawe skąd przyjechał oddział policjantów i to z bronią odrazu ? Czyżby używane było /w (MG) ? Jeżeli tak, to blokada by mogła być chociażby za to.Po drugie przedłużałeś słowami "Pokaż przedmioty" , "To paralizator".Grałeś na zwłokę, do przyjazdu PD, odegrałeś dopiero jak przybył GM.

Zanim zaczniesz być pr0 el0 gangsta to pomyśl, czy napadanie ludzi w publicznym miejscu to dobra myśl.

Kevin to zrobił szybko, kazał ci wsiadać do samochodu , a ty "Ziom", "Pokaż Przedmioty", więc on zagrał dobrze.
  • Do góry
    • 0

#6 Kamilov2815 05/02/2010 - 20:55

Kamilov
  • Gracz

*Zostałem napadnięty tuż obok stacji Idlewood pełnej ludzi.

I co? Akcja miała być szybka, ale Twoje płacze na kropce ją przedłużyły - przez takich jak Ty, nie można odegrać akcji RolePlay.

Nie jest to teren SH.

SH? Co to w ogóle SH, bo nie wiem? Chyba miałeś na myśli South Central - jeżeli tak, to Cię zmartwię koleś, bo to było South Central, które jest aż do alhambry. :P

*Nie ma 21.

Na South Central można przed 21 - patrz wyżej, było SC.

*Zostałem ogłuszony od przodu.

No i co z tego, że od przodu?

*Popłakali kumplowi z GN (Voltowi) na /w i zarzucił mi blokadę, lól.

Logi powiedzą swoje - będę je miał, jak mi Paweł podeśle.
  • Do góry
    • 0

#7 Cougar594 05/02/2010 - 20:56

Cougar
  • Gracz

Wyjaśnij mi proszę co rozumiesz pod pojęciem płacz - wg. mnie mówisz tak na wszystko co jest nie po Twojej myśli.

1. - No i co? Ale nie upadłeś. Gdy do Ciebie celowałem z broni nawet do auta nie wsiadłeś, za dużo kozaczenia, koleś. Po drugie, zacząłeś płakać na OOC - 'wtf, elo!'.

2. W South Central, koleś - na pograniczu! Z resztą, miałem nałożoną bandanę, oraz okulary.

Dołączona grafika

• Do góry
    • 0

#8 Kamilov2815 05/02/2010 - 21:00

Kamilov
  • Gracz

1. - No i co? Ale nie upadłeś. Gdy do Ciebie celowałem z broni nawet do auta nie wsiadłeś, za dużo kozaczenia, koleś. Po drugie, zacząłeś płakać na OOC - 'wtf, elo!'.

2. W South Central, koleś - na pograniczu! Z resztą, miałem nałożoną bandanę, oraz okulary.

Squir mówi o zgrywaniu gangsterów, a sam zgrywał terminatora przed bandą uzbrojonych czarnuchów - ta', ta'. Komuś wyrzuca cechy, które sam posiada. Właśnie za to dostałeś tego bloka OOC - za rozpoczęcie płaczu na kanale Out Of Character.

Jedyne co mi się w tej akcji nie podobało to to, że zaczęliście akcje w sercu najbardziej tętniącej życiem okolicy.

To miała być szybka akcja (nikt by nawet nie zauważył) - kulka i do auta, ale Twoje OOC, ją przedłużyło.
  • Do góry
    • 0

#9 Squir655 05/02/2010 - 21:00

Squir
  • Gracz

Peter, Peter.Ciekawe skąd przyjechał oddział policjantów i to z bronią odrazu ? Czyżby używane było /w (MG) ? Jeżeli tak, to blokada by mogła być chociażby za to.Po drugie przedłużałeś słowami "Pokaż przedmioty" , "To paralizator".Grałeś na zwłokę, do przyjazdu PD, odegrałeś dopiero jak przybył GM.

To sprawdźcie logi. Nie wezwałem nikogo.

Btw. jak wyjaśnicie oskarżenia na OOC, że goniliście mnie od ganton, mimo iż wyszedłem z domu na idlewood? :X

Napisałem Zią w IC do Clary, ale niestety się rozłączyła... Pisałem także 'Joł joł' - żegnałem się z nią przez telefon (tak właściwie OOC to z nim).

Jedyne co mi się w tej akcji nie podobało to to, że zaczęliście akcje w sercu najbardziej tętniącej życiem okolicy. Potem tylko zapytałem, czy to colt czy tazer a Wy już płaczek... n/c.

@Add:
Ta, SH nazywam SC, nie będę rozwijał tego skrótu publicznie :P
  • Do góry
    • 0

#10 Cougar594 05/02/2010 - 21:04

Cougar
  • Gracz
Dziwne, że rozłączyłeś SAM telefon gdy my przyjechaliśmy. A my tam zawsze okradamy i jakoś nikt nie płacze, tylko ty musiałeś - to nasza sprawa gdzie to robimy. To chyba Ty płakałeś, ja Ci grzecznie odpowiedziałem, że to nie tazer, gdyż po owym strzale tazera - padłbyś, ale Ty dalej się upierałeś, grałeś na zwłokę. Celowałem do Ciebie, ale Ty nawet się nie bałeś - mówiłem "wsiądź do auta", ale nie - bo ty wolisz poczekać, aż ktoś przyjedzie i Cie uratuje. PS. Nie goniliśmy Cie od ganton, chyba chory jesteś - potwierdzą to członkowie, którzy brali w tym udział.

Widzę, że masz dobry kontakt z Kevinem Winteresem, który pojawił się tam jako policjant.
  • Do góry
    • 0

#11 Bartłomiej Sadowski 367 05/02/2010 - 21:06

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Zacznijmy od tego, że idę sobie od domciu pod stację Idlewood i gadam w tym czasie z Clarą Ferragmo (CreaLive) przez telefon.

Zacznijmy od Tego, że biegłeś, jak typowy noob. :P Kolego, chcieliśmy rozegrać super szybką akcję RP - nie dało się. Zaczęło się od Tego, że już od dawna chciałem Cię napaść, obserwowałem Cię. Podjeżdżamy pod Ciebie, wychodzi Cougar z Coltem, lecz ty na kropce piszesz teksty - ".Joł, joł ", " .Siema ziomki. ", " .Co tam? ". Od razu przedłużałeś, okay. Toni z nerwów wyszedł, zaciągnął do wozu - nie podziałało, niestety. No i się zaczyna Twój płacz na kropce - " .Pokaż przedmioty " x3-4. W tym czasie, NA PEWNO, wezwałeś PD na /ro, ponieważ dziwnym trafem, wpadło ich MNÓSTWO z Shotgunami na wierzchu, nie powiem nic o tym, że zachowali się jak nooby, mieli czołowe zderzenie, aż się w siebie wtopiły ( dwa auta ), że powinni odegrać, że wypadają przez szyby - nie, wyszli z brońmi, że tak powiem z pupy, którą mieli na rolce i ostrzelali mi wóz, chociaż w Nim siedział sam Toni, niestety. Teraz ja zacznę podsumować.

* Spamowałeś na kropce, aby nie stracić swoich itemków i nie odegrać odpowiedniej akcji, ponieważ Ci się zapewne nie chciało.

* Prosiłeś o pokazanie przedmiotów Cougara, aby pokazał Ci przedmioty, chociaż KAŻDY w owej akcji powiedział Ci, że ma Colta, a nie paralizator. Robiłeś to dlatego, abyś jak najszybciej wezwał kolegów na /ro.

Czego ja oczekuje?

Oczekuje pozostawienia kary Tobie i kontynuacji akcji, ponieważ wiemy, że masz na pewno dużo przedmiotów, których stracić nie chcesz.

Tyle ode mnie, pozdrawiam !
  • Do góry
    • 0

#12 Squir655 05/02/2010 - 21:06

Squir
  • Gracz

SAM telefon

Bind. Btw. po huk mam utrudniać akcję jak nie ma korzyści?

Oczekuje pozostawienia kary Tobie i kontynuacji akcji, ponieważ wiemy, że masz na pewno dużo przedmiotów, których stracić nie chcesz.

Why not? Jeżeli chcecie notes i pałkę to proszę, mi tam to do szczęścia nie potrzebne.

Resztę wyjaśnimy już IG.
  • Do góry
    • 0

#13 Cougar594 05/02/2010 - 21:09

Cougar
  • Gracz

SAM telefon

Bind. Btw. po huk mam utrudniać akcję jak nie ma korzyści?

Why not? Jeżeli chcecie notes i pałkę to proszę, mi tam to do szczęścia nie potrzebne.

Resztę wyjaśnimy już IG.

A ja widziałem w twoim ręku Deagle, kolego - nie próbuj nas tutaj okłamywać.
  • Do góry
    • 0

#14 xGame300 05/02/2010 - 21:11

xGame
  • Gracz

Resztę wyjaśnimy już IG.

Skoro nie są ci potrzebne do szczęścia, to po co ten cyrk był ?
  • Do góry
    • 0

#15 Simone_Frost0 05/02/2010 - 21:15

Simone_Frost
  • Świeżak
Ja nie byłem przy akcji, ale się wypowiem. Jak widać planowali szybką akcję, ty ją przeciągnełeś. I przyznaj się masz więcej itemków. Zawsze masz PO, shotgun. I mnóstwo hp( w sensie żarcia). Nie okłamuj chociaż tu wszystkich.
  • Do góry
    • 0

#16 Bartłomiej Sadowski 367 05/02/2010 - 21:23

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Squir, miałeś Deagle'a, nie pieprz mi tu głupot, za przeproszeniem. Pomińmy fakt, że jeżeli uderzył Cię pałką w głowę, powinieneś nie funkcjonować przez 15 minut, lecz jak zobaczyłeś kolegów z PD, wyjąłeś go i strzelałeś do Nas. Najs ! ;D
  • Do góry
    • 0

#17 Squir655 05/02/2010 - 21:38

Squir
  • Gracz

Squir, miałeś Deagle'a, nie pieprz mi tu głupot, za przeproszeniem. Pomińmy fakt, że jeżeli uderzył Cię pałką w głowę, powinieneś nie funkcjonować przez 15 minut, lecz jak zobaczyłeś kolegów z PD, wyjąłeś go i strzelałeś do Nas. Najs ! ;D

Pierdzieeelisz ;d Broniłem się. Btw. sytuacja została wyjaśniona.

to po co ten cyrk był ?

Bo nie lubię jak mnie napadają w publicznym miejscu ;d

Można to kicknąć do kosza. (Temat)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych