Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBan]Jurij Lebiediew

• Please log in to reply
3 replies to this topic

aikonovsky0 05/02/2010 - 18:17

aikonovsky
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jurij Lebiediew

Administrator/moduł nadający karę: Nie pamiętam, było to dawno (jeszcze z SF)

Powód kary:
Blokada konta, za odwalanie w mafii. Była to moja pierwsza postać i pierwsza poważniejsza organizacja. Nie znałem regulaminu i robiłem co chciałem. Teraz gdy patrzyłem na grę brata postanowiłem wrócić.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dowód tu chyba nie potrzebny. Przeczytałem regulamin dwa razy i wziąłem się za pisanie wniosku. Bardzo proszę administracje o danie mi drugiej szansy, obiecuje że nie będę takim noobem jak byłem kiedyś. Skoro lider mafii który pisał na pytanie /do Co znalazł? /do Gówno. Dostał unBloka. To chyba mi osobie która złamała parę razy regulamin (co widać w logach) można dać drugą szansę, o która bardzo proszę.
(Nie wiem czemu moja postać jest skreślona jak bym miała CK. Jest to nie możliwe bo ona została zablokowana)
  • Back to top
    • 0

Skowron. 78 05/02/2010 - 18:23

Skowron.
  • Gracz
Niektórzy zaczynają od H-RP, i nie wiedzą zabardzo o co kaman, myślą a umiem grać RP, ale nie jest tak. Długi czas miał tą karę, jak już wszystko przemyślał i się nauczył grać RP, to powinna mu się należeć druga szansa.
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 05/02/2010 - 18:33

Gabos
  • Gracz
Hmm, widać, że przemyślał to. Skoro lider dostał drugą szansę to jemu też się ona należy. Jestem za unBANEM.

PS. Ona jest skreślona na czarno jakby miała CK, bo dostałeś blocka od NumLocka przez skargę. :P
  • Back to top
    • 0

skb5267 05/02/2010 - 20:33

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/showt...11212#pid111212 Graj na nowej postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic