Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNAJ]Jacob Whyte.

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafał.40 05/02/2010 - 17:10

Rafał.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jacob Whyte

Administrator/moduł nadający karę: Anti cheat.

Powód kary: Gun cheat.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wbiło nam PD na dzielnice, wyciognołem DE i mi zlagowało grę. Wszyscy biegli w ścianę, wkońcu pojawił mi się napis: Server closed to connection. AJ za Gun Cheata, 65k minut. Członkowie Bloods jak i PD mogą potwierdzić. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej apelacji.
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 05/02/2010 - 20:37

skb
  • Gracz
Nie widzę abyś miał Desert Eagle w ekwipunku.
  • Do góry
    • 0

#3 Rafał.40 05/02/2010 - 20:44

Rafał.
  • Gracz
Tak, bo teraz mi Go zabrało PiDi. Pomógł mi GameMaster, potem zostałem okradziony z DE.
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61465 06/02/2010 - 03:25

B M
  • Zarząd
Nie mogło Ci niczego zabrać, jeżeli go nie schowałeś.
  • Do góry
    • 0

#5 KsiążeKubuś0 06/02/2010 - 09:06

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Przecież mówi, że mu policja zabrała. To prawda, zachodziłem z nim pd od tyłu kiedy nagle po strzela pobiegł w ściane i ujawił się napis o GunCHeacie.
  • Do góry
    • 0

#6 Rafał.40 06/02/2010 - 12:17

Rafał.
  • Gracz

Nie mogło Ci niczego zabrać, jeżeli go nie schowałeś.

Widzę, że mnie nie zrozumiałeś, opowiem Ci od początku. Siedzimy na dzielnicy, wbija PD wyciągam glocka i zaczynamy się strzelać. Mimo, że miałem mały ping zlagowało mi grę, wszyscy biegli w ścianę itp. Po paru sekundach laga pojawił mi się napis Server closed to connection. Wylogowałem się z gry za pomocą /q, poszedłem na forum i napisałem apelacje od kary. Wszedłem na serwer, wpisałem /a, napisałem do GameMastera wyjaśniając całą sytuacje na /w, on mnie wypuścił z Admin Jaila. Wyszedłem z domku, a akcja z PD trwała dalej, po kilku strzałach dostałem BW, XenoN dał mi unbw, aby mógl oddać DE PiDi, wszystko.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych