Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBAN] Ben_Craft

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Romek880 05/02/2010 - 10:08

Romek88
  • Świeżak
Opis sytuacji: Wchodzę dziś na serwer okolice godziny 10:00 - pokazuje się okienko do logowania, wpisuję hasło i nagle wyskakują mi warny które dostałem a nad nimi to, że moje konto zostało zbanowane permamentnie, nie pamiętam już od kogo ale to chyba nawet słyszałem od jakiegoś Game Master'a że można mieć nawet kilkanaście warnów - bo to jest tylko notka dla GM'ów czy coś w tym style. Wię jeśli mógłbym, chciałbym to jakoś wyjaśnić - chcę sę jeszcze pograć.
Pozdrawiam!

Screenshot:
Dołączona grafika
Aby powiększyć obrazek należy na niego kliknąć!
  • Do góry
    • 0

#2 Sukinkot1240 05/02/2010 - 10:14

Sukinkot
  • Gracz
http://h-rp.pl/showt...d.php?tid=28025
  • Do góry
    • 0

#3 Romek880 05/02/2010 - 10:18

Romek88
  • Świeżak
Aaa to się zgadza.
http://h-rp.pl/showt...d.php?tid=28025

Ale jak dla mnie to za surowa kara, ponieważ była godzina 00:00 - 01:00 (granice).
Po za tym, nie wiem dla czego od razu perm - przyznaje udeżyłem tego gracza 2 razy (Ale to kwalifikuje się do warna lub admin jaila). Zostałem nie mile zaskoczony tym permem - a bardzo chciałbym jeszcze pograć na tej postaci, da się to jakoś odkręcić?
  • Do góry
    • 0

#4 Bartłomiej Sadowski 367 05/02/2010 - 10:30

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Nie masz już o co prosić o UnBana - jeżeli go dostaniesz, wylecisz z HP, oczywiście z konsekwencjami In Character, od początku nie podobało mi się Twoje dziecinne zachowanie. Tyle - pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 Romek880 05/02/2010 - 10:33

Romek88
  • Świeżak
Ehh Gav co było w nim dziecinne? To że nie zachowywałem się jak czarnuch typu co każde słowo "pierdole" i takie tam?!
Grałem IC - nic nie odwalałem jak inni, nie wiem co Ci się w tej postaci nie podobało..
  • Do góry
    • 0

#6 Bartłomiej Sadowski 367 05/02/2010 - 10:38

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Chcesz wiedzieć? Ok - już Ci mówię. Wszyscy siedzą, klimat, podchodzę do Fatsa, która afczy - uderzam go i mówię - " Śpi grubasek ! ", ty podchodzisz i jak głupi go bijesz, oraz Twoje cholerne ".xD". To mnie denerwowało, my gramy IC, a ty cały czas ".xD". Proszę bardzo, dostaniesz UnBana, ale i tak lecisz, niestety - za tą skargę na forum. :P
  • Do góry
    • 0

#7 Romek880 05/02/2010 - 10:40

Romek88
  • Świeżak
Tak tylko zapewnie nie zauważyłeś że "xD" było poprzedzone znakiem "." - to było OOC
Po twoim tekście "Śpi grubasek!" - zrobiłem animke ":D" Ben Craft śmieje się. - więcej nie wiem o co Ci chodzi :/

A.. i z tym że bije go jak głupi - przesadziłeś! Udeżyłem go jeden jedyny raz 
A z resztą nie będe się kłócił nie to nie - żegnam!
  • Do góry
    • 0

#8 Bartłomiej Sadowski 367 05/02/2010 - 11:29

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Tak tylko zapewnie nie zauważyłeś że "xD" było poprzedzone znakiem "." - to było OOC
Po twoim tekście "Śpi grubasek!" - zrobiłem animke ":D" Ben Craft śmieje się. - więcej nie wiem o co Ci chodzi :/

A.. i z tym że bije go jak głupi - przesadziłeś! Udeżyłem go jeden jedyny raz 
A z resztą nie będe się kłócił nie to nie - żegnam!

Jedyny raz? Śmieszne, dziwne, że SS'y wskazują na to, że dałeś mu BW - nie kłam proszę.

Co do animek OOC - jakbyś dokładnie popatrzył co piszę, to zobaczyłbyś - ".xD ", jest przez "xD" kropka. Dobrze, odchodzisz, to wniosek raczej do odrzucenia, tak?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych