Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unAJ]Joey Walles

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joey_Melison 0 04/02/2010 - 23:00

Joey_Melison
  • Zbanowani
mię i nazwisko ukaranej postaci: Joey Walles

Administrator/moduł nadający karę: gtamxenon

Kod:

gtamxenon Dzisiaj, 00:12 Edycja postaci 16880 195.**.**.**

(( Ta informacja od administratora Enerv ))

Powód kary: AdminJail za /q podczas akcji RP. Jest to dożywotni AJ. (( Dostałem tą informację od administratora Dawida ))

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dziś gdzieś tak dziesięć minut po północy LSPD goniło mnie przez wioski Los Santos Jechałem z Tommym i jakąś ic kobietą jestem na tej postaci Taksówkarzem nie zatrzymałem sie do kontroli po czym dałem nogę jeździliśmy około 15 min , w czasie akcji ta kobieta dała /q co była w aucie i tommy wyskoczył z auta podczas jazdy ja byłem kierowcą lspd mnie złapało napisałem do jednego funkcjonariusza że koniec akcji ponieważ tamte osoby znikły dały /q i powysiadały . W tym momencię został mi odłączony internet po czym Z pewnością nie pisało /q Tylko Time Out.

Proszę o zdjęcie Admin Jaila z pewnoscią odegram akcję RP do końca.

Nie zrobiłem tego celowo albo po prostu LSPD zapomnij o tym z racji tego że tamci gracze uciekli mi z auta .

Pojawiło się wcześniej takie zdanie .

Czyli sprzeczne zeznania mamy. Pierw odłączono ci internet, a teraz kazano wyłączyć kompa.

Tak dokładnie miałem wyłączyć o 0,00 komputer jak zawsze jest rok szkolny ferie się skończyły i w dni normalne od pn do pt mam do 00 , 00 czas więc odmówiłem wyłączenia komputera i chciałem to odegrać normalnie ale nie pozwoliło mi na to rodzicielstwo to tylko gra proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zależy mi bym mógł na tej postaci grać i nie rozumiem powodu powiedziałem że odegram wszystko przecież nigdy jeszcze nie zwiewałem celowo z akcji proszę o uwierzenie .
  • Do góry
    • 0

#2 Gajdek0 05/02/2010 - 02:13

Gajdek
  • Świeżak
Jestem za unAj, Joey to bardzo dobry gracz rp, odegrałem z nim już nie jedna akcje w 100% rp. Moim zdaniem na takiego gracza jak on, to nigdy by nie dał /q celowo podczas akcji.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 05/02/2010 - 14:37

skb
  • Gracz
Nie znasz różnicy pomiędzy out of character, a in character, a prosisz o unaj?
  • Do góry
    • 0

#4 Joey_Melison 0 05/02/2010 - 20:05

Joey_Melison
  • Zbanowani
Znam różnicę dobrze ja tylko proszę o zdjęcie ponieważ chcę grać to takie złe :P ? W celu z zapoznaniem się tego co Frank napisałeś dla pewności przeczytałem nawet ponownie poradnik lecz to nie jest żadna interwencja pomiędzy tym tylko o odłączeniu mi kompa przepraszam za ten incydent następnym razem nie rozpocznę pościgu lub inne jakcji ic jeśli będe musiał o tej godzinie spać.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych