Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Blokada OOC]Isoshi Tokaiji

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

Cassid 3 04/02/2010 - 21:48

Cassid
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Isoshi Tokaiji

Administrator/moduł nadający karę: Przez to całe zamieszanie, nie pamiętam.

Powód kary: "Nie odpowiadasz? Idzie skarga".

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Po raz enty wysyłałem /report na gracza/graczkę Alice Inverson podczas gry na serwerze, gdyż była akcja w De La Rosa. Graczka ta, PERFIDNIE wyjęła broń z... pośladków, celując i strzelając do mnie. Reporty nie dawały, jak i zapytania na '.' skąd wyjęła broń, napisałem "Nie odpowiadasz? Idzie skarga" - i tutaj tekst. Przepraszam, coś mnie ruszyło do napisania tego, wiedząc, że źle robie. Miałem zamieszanie, ta cała atmosfera w De La Rosie - to jest moje wytłumaczenie, nie ja tutaj zawiniłem, lecz po raz kolejny FBI i PD - takie jest moje twierdzenie, ale nie o tym mowa.
  • Back to top
    • 0

filo2020 0 04/02/2010 - 21:52

filo2020
  • Zbanowani
Fakt, org. porządkowe robią wielkie non-rp, ostatnio jadę obok urzędu, ni z tąd, ni z owąd bach koleś wysiada wypisuje czek daje i jedzie dalej.

P.S:
Za takie coś to ja bym dał tylko warna...
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 04/02/2010 - 21:56

Turkus
  • Gracz

Za takie coś to ja bym dał tylko warna...

Pan dostał wcześniej warna, jednak i to nie poskutkowało.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 04/02/2010 - 22:00

Cassid
  • Świeżak
No rzeczywiście, bo przecież dalej splamiłem tym samym! Jak to nie poskutkowało? Daliście mi i blokade i warna!
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 04/02/2010 - 22:01

Turkus
  • Gracz
Dostałeś warna za "/w leci skarga, bejbe"?
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 04/02/2010 - 22:02

Cassid
  • Świeżak
A nie? Po warnie, dostałem też blokadę! Nic nie pisałem dalej! Poza tym, gdyby nie zachowanie Alice, nie doszło by do tego. Tak, obwiniam ją.
  • Back to top
    • 0

osa0 04/02/2010 - 22:03

osa
  • Gracz
A potem dalej umyślnie nadużywałeś czatu OOC i groziłeś. Moim zdaniem raczej słuszna ta blokada. Spróbuj później.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 04/02/2010 - 22:04

Cassid
  • Świeżak
@UP: Rzeczywiście, bo Ty tam byłeś! Nic nie pisałem, NIC!
  • Back to top
    • 0

osa0 04/02/2010 - 22:05

osa
  • Gracz
Gdybyś nic nie pisał, to byś nie dostał blokady OOC...
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 04/02/2010 - 22:06

Turkus
  • Gracz
Nie wiem czy wiesz, ale agent zachował się prawidłowo. Naszym problemem nie jest, że zgrywasz twardziela, celującego do 3 agentów przy kawiarni pełnej klientów. Blokada jak najbardziej słuszna.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 04/02/2010 - 22:07

Cassid
  • Świeżak
Wiesz co? Nie pisz już nic więcej. Nie jesteś powiązany z blokadą a piszesz i tylko mnie wkurw..sz.

Nie pisałem nic, rozumiesz? Napisałem raz, dostałem warna po tym blokadę.

Nie wiedziałem nic o żadnych agentach, wzieliście się z dupy i nagle mnie zatrzymujecie - na jakich podstawach?
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 04/02/2010 - 22:07

Carmella
  • Gracz
Z dupy? Oj, biedny. I jesteś w błędzie. ;x broń miałam na wierzchu, a Ty przy 3 agentach celujesz jednemu w nos.
'Leci skarga, bejbe'. - pokazać Ci ssy? :>
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 04/02/2010 - 22:08

Turkus
  • Gracz
Byłem przy całej akcji, wybacz. Blokadę dostałeś słusznie, bo sapałeś do Alice na /w. W dodatku nie chciałeś oddać broni bo wymyślałeś historyjki na /do. Nie wspominając już o OOC na /do.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 04/02/2010 - 22:08

Cassid
  • Świeżak
Nie musisz, wiem dobrze co napisałem. Nie miałaś jej na wierzchu, dobrze to wiem - sam widziałem, byłaś obok.

OOC na /do? Nie doszło by do tego, gdyby nie głupia blokada, wraz z którą dostałem warna w cenie jednego - to jest normalne?

@UP: PS, o tym, że nie jesteś powiązany z blokadą pisałem nie do Ciebie, tylko do osy.
  • Back to top
    • 0

Weronika.455 04/02/2010 - 22:11

Weronika.
  • Gracz
"Nie tolerujemy grożenia w jakiejkolwiek postaci, również gróźb zapowiadających wysłanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja."

Ciesz się, że to tylko Blokada OOC. Moim zdaniem blokada słuszna. Będziesz miał nauczkę. :P
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 04/02/2010 - 22:12

Carmella
  • Gracz
Cassid, blokada słuszna. Pisałeś OOC na /do, nie mówię już o niechęci do oddania broni. Z mojego punktu widzenia na za dużo sobie pozwoliłeś w obecności 3 agentów.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 04/02/2010 - 22:13

Cassid
  • Świeżak
Nie, nie chcę tej blokady ani tego warna - rozumiesz? Nie ja tutaj zawiniłem.

PS. To moja pierwsza kara i w dodatku taka surowa za coś takiego? No-way.

Broń oddałem - o co chodzi? Skąd mogłem wiedzieć, że jesteście agentami? Zatrzymujecie mnie, to tak zagrałem. OOC pisałem po blokadzie, bo nie mogłem dostać un - sorry, a musiałem wyjaśnić. Celowałem bronią, bo miałem taką okazję - nikt inny wtedy nie miał broni wyjętej :P[/php]
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 04/02/2010 - 22:14

Turkus
  • Gracz

Nie, nie chcę tej blokady ani tego warna - rozumiesz? Nie ja tutaj zawiniłem.

Najwidoczniej Ty, skoro dostałeś blokadę, tylko blokadę. Groziłeś skargą i umieszczałeś treść OOC na /do.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 04/02/2010 - 22:16

Enerv
  • Gracz
Odrzucam i blokuję konto, "nie ma takiego grożenia skargą - dziękuje, dobranoc".
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic