Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Unban] Tyrone Cline - błędny ban.

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Blood 347 04/02/2010 - 19:41

Blood
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tyrone Cline ( także Thomas Whyte, Roberto Cortez, Michael Kimberly i Amy Cortez)

Administrator/moduł nadający karę: Frank.

Powód kary: Uczestniczenie w ustawce na stacji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam serdecznie administracje, wnoszę apelacje o unbana, ponieważ wogóle w tej "ustawce" nie uczestniczyłem, nawet mnie tam wogóle nie bylobyłem, lecz przyjechałem tam, gdy było po tej całej sytuacji. W temacie z tym non-rp dalem komentarz, w ktorym był cytat "hahaha wygraliśmy kurwa!" - to były słowa mechanika, które ja zacytowałem na forum, z ss'ów. Prosze o unbana, ponieważ ja w tym wogóle nie uczestniczyłem Oo.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 04/02/2010 - 19:44

Grypa
  • Świeżak
http://www.iv.pl/ima...qjiu02ftsvj.png
/k sparta!!!
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 19:46

Blood
  • Świeżak
A no tak, zauważyłem to, kolega mi podesłał. Niestety, krzyknąłem to, ale w ogóle tego nie pamiętam, ponieważ było to dawno. NIGDY, ale to NIGDY nie zrobiłbym takiego glupstwa, bijąc się z nimi. Krzyknąłem, bo chyba rzeczywiście byłem na stacji, ale prawdopodobnie naprawialem wóz, ja tam nie wiem. Jeżeli zrobiłem jakiś wielki błąd, to z góry przepraszam.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 04/02/2010 - 19:47

Kapiszon
  • Gracz

http://www.iv.pl/images/fkmr9lliaqjiu02ftsvj.png
/k sparta!!!

To nie znaczy, że w niej uczestniczył.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 19:49

Blood
  • Świeżak
Przypomniałem sobie jedną rzecz, nie pamiętam ktora to byla godzina, ale chyba późna. Zobaczyłem policjantów, którzy stali przy rannych bloods i mechanikach. Wtedy przejeżdżałem obok, sultkiem. Widać na screenie, że stoje obok stacji na motorze. Krzyknąłem to, no tak, lecz przepraszam. :P
  • Back to top
    • 0

Soldier77 0 04/02/2010 - 19:55

Soldier77
  • Gracz

... nawet mnie tam wogóle nie bylo...

Przykro mi, okłamałeś Administrację, według mnie, ban słuszny.

Mówiłeś, że Cię nie było, lecz krzyczałeś 'Sparta'.

Aj, wkopałeś się.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 19:55

Blood
  • Świeżak
Wytłumaczylem wyżej, było to dawno, kolega pokazal mi skrina, przypomniało mi się, w 2-3 poście napisalem.
  • Back to top
    • 0

skb5267 04/02/2010 - 20:18

skb
  • Gracz
Może wyjdę na rasistę, ale nie chcemy tutaj spartan. Po przejrzeniu twoich logów widzę ciągłe odpieprzanie, grę ooc i idiotyczne teksty.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 20:21

Blood
  • Świeżak
Moge powiedzieć tak - od pewnego czasu mi obija, ponieważ nic się nie dzieje, chce coś zrobić, ale nie moge. Wyrażam skruchę, Frank, na prawde odwalilem, ale chcialbym się zmienić, na prawdę. Jak byłem na tej stacji, była to dość późna godzina, nie wiem, pierwsza, czy któraś tam. Obiecuje i przysięgam, że te odwalanie, czy inne głupie teksty znikną z mojego głupiego zachowania. Popełniłem błąd krzycząc to idiotyczne "sparta", jeszcze raz przepraszam, ale zależy mi na graniu tutaj, i nie "liże dupy", ponieważ nigdzie indziej gra nie dawała mi takiej przyjemności.

PS: Jak możesz, zaakceptuj na skype zaproszenie od "bloodtkc", chcialbym porozmawiać.
  • Back to top
    • 0

skb5267 04/02/2010 - 20:43

skb
  • Gracz
Napisz charakterystykę oraz biografię postaci Tyrone Cline.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 04/02/2010 - 20:46

Carmella
  • Gracz
Frank, myślę, że Blood po takim banie uspokoi się. ;d
.. Bo wiem, że potrafi :>
  • Back to top
    • 0

Eran0 04/02/2010 - 20:52

Eran
  • Świeżak
Tak, Daria ma rację. Blood nie kiedy odwala - ale wiem że potrafi się zmienić. Oczywiście jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Szatan9 04/02/2010 - 20:53

Szatan
  • Gracz
UP: Jakoś w to nie wierze... próbował mnie okraść podczas GB.
  • Back to top
    • 0

Eran0 04/02/2010 - 20:56

Eran
  • Świeżak
No to może kiedyś - przeczytaj treść jego apelacji dokładnie pisze że chce się on zmienić. :P
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 20:59

Blood
  • Świeżak

Nie chcialem cię okraść. Frank: Już piszę charakterystyke i biografie, powinno być wszystko na 21.30.
  • Back to top
    • 0

Spicy166 04/02/2010 - 21:00

Spicy
  • Gracz
Blood umie grać. Może czasami sobie poodwala, jak każdy :P Lecz to dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

Szatan9 04/02/2010 - 21:02

Szatan
  • Gracz

Nie chcialem cię okraść. Frank: Już piszę charakterystyke i biografie, powinno być wszystko na 21.30.

skoro nie chciałeś to po co to wkręciłeś mnie w ban'a co ? http://h-rp.pl/showt...d.php?tid=27640
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 21:09

Blood
  • Świeżak
A, to ty. Okradłem cię, ale nie podczas gb. Nie uczesniczyłem w żadnym gangbangu, a ty byleś poza seville i biłeś na GANTON czarnego, to musialem zareagować.
  • Back to top
    • 0

Szatan9 04/02/2010 - 21:16

Szatan
  • Gracz

A, to ty. Okradłem cię, ale nie podczas gb. Nie uczesniczyłem w żadnym gangbangu, a ty byleś poza seville i biłeś na GANTON czarnego, to musialem zareagować.

To teraz posłuchaj mojej opowiastki

Robimy GB z kijami na Bloodz (Sevilla) zaczynam gonić jakiegoś mieszkańca Chris jakiś tam dostaje X razy pałką ale zero reakcji z jego strony,ziomek wpada do kanału i dopiero tam dostaje Bw (cudem).Ale nagle pojawiasz się ty zeskakujesz z rowerku wyciągasz w mgnieniu oka Deagle i wbijasz mi BW.

Jaki jest morał z tego bełkotu ?
-Gdyby nie znobiały mieszkaniec akcji by nie było ale nie załatwiłes mi blokadę

-Byłem w gb tylko ten noob sprintował i się rozciagnęło OOC i nie dałeś mi tego wytłumaczyć.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 21:40

Blood
  • Świeżak
Charakterystyka

Tyrone Cline to członek zorganizowanej grupy przestępczej, która zwie się Ganton Boulevard Families. Ma dwadzieścia-cztery lata. Wychowywał się w bardzo biednej dzielnicy południowego Bronx'u.
Outlaw po ucieczce z San Fierro zapuścił dredy, lecz je potem ściął. Jest łysy, posiada niebieskie oczy. Charakteryzuje się lekką blizną przy prawym oku, lecz jest ona prawie, że niewidoczna. Często nosi zieloną kurtkę adidasa, długie spodnie khaki i trampki, lub białe buty nike. Jest chudy, waży około osiemdziesięciu kilogramów. Jak wiadomo, jest czarnoskóry.
W różnych sytuacjach zachowuje się brutalnie, ponieważ sporo ludzi "odwdzięczało" się tym samym. Kiedyś był bardzo miły dla ludzi, lecz dużo sytuacji w jego życiu zmieniły go. Stał się agresywny. Tyrone ma różne umiejętności. Między innymi jest zręczny. Świadczy o tym szybkie wspinanie się na dachy różnych budynków, lecz mało kiedy to robi. Często wyjeżdża na tak zwany "offroad" sultanem Gavin'a Shelley'a, kształci swoje umiejętności jazdy.
Interesuje się bronią. Jego ulubioną jest Desert Eagle 50.AE.

Biografia

2 Styczeń 1985 roku, Szpital św. Patryka w Bronx'ie, Miasto Nowy Jork.

O godzinie 20:27 urodził się afro-amerykanin, syn Mark'a i Jennifer Cline'ów. Poród był długi i skomplikowany. Młody Cline był jak zwykły, prosty noworodek. Nie stwarzał zbytnio problemów w szpitalu. Rodzice nazwali go Tyrone.

7 Czerwca 1989 roku, Dom Cline'ów, Bronx, Miasto Nowy Jork.

Tyrone ma już pięć lat. Rodzice go wychowali tak, jak powinni. Umiał już bardzo dobrze mówić, chodził znakomicie. Jego ojciec dostał prace w bardzo znanej firmie budowlanej, przez co Mark zarobił duże pieniądze. Jedną czwartą zarobionych pieniędzy wydał na Tyrone'a. Dostał zabawki, nowe łóżko i telewizor. Radość Tyrone'a nie dało się opisać. Podskakiwał, był uśmiechnięty, piszczał z radości.

Dwa dni później, Dom Cline'ów, Miasto Nowy Jork.

O godzinie 23.00 stała się bardzo straszna rzecz. Do domu rodziny wkradło się dwóch zamaskowanych ludzi, którzy grozili zabiciem ich wszystkich, jeżeli nie dadzą im pieniędzy. Mark i Jennifer robili wszystko, co każą. Dwie minuty później Tyrone obudził się, usłyszał piski i płacz. Spojrzał przez dziurkę od klucza, co się dzieje. Ujrzał złodzieji i swoich rodziców. Przestraszył się, nie wiedzial co robić. Kiedy wpadł w drzwi, ruszył klamke, przez co drzwi się otworzyly. Bandyci zwrócili swoją uwage na dziecko. Szybkim ruchem Mark podciął jednego z nich, ogłuszył go. Wziął jego glocka i wycelował w drugiego. Młody Cline uciekł do swojego pokoju, był zszokowany. Kiedy już wszedł do salonu, złodzieja nie było, a rodzice siedzieli na kanapie, zdenerwowani. Wszystko trafiło na policję, bandyci zostali umieszczeni w więzieniu.

27 Sierpnia 1999 roku, Rest Avenue, Bronx, Miasto Nowy Jork.

Tyrone miał 15 lat. Chodził już do szkoły, miał bardzo dobre oceny. Wygrał dwa konkursy, w których zajął trzecie miejsca. W drodze do szkoły, idąc ulicą spotkał białoskórego mężczyznę, który go popchnął. Zaczął go kopać. Tyrone stracił przytomność. Mężczyzna przeszukał go i zabrał jego wszystkie pieniądze. Miał złamany nos i nogę. Zauważyła go starsza pani, która akurat tamtędy przechodziła. Szybko wezwała pogotowie i policje. Dziecko trafiło do szpitala.

Rok później, Bronx, Miasto Nowy Jork.

Chłopakowi naprawiła się noga, wyglądał wreszcie jak przeciętny człowiek. Jedynie została mu blizna przy prawym oku. W tym dniu rodzice chłopca rozwiedli się. Tyrone został z ojcem. Był to bardzo duży cios zadany w stronę młodego Cline'a. Od tamtej pory był bardzo agresywny, nie chciał z nikim rozmawiać, był samotny.

26 Kwietnia 2008 roku, Bronx, Miasto Nowy Jork.

Tyrone jest już dorosły. Wstąpił do zorganizowanej grupy przestępczej, zwała się "South Bronx Rest Avenue Group". Jak nazwa wskazuje, działała w południowym Bronx'ie. Zajmowali się między innymi sprzedażą kokainy. Pare dni później była dosyć ważna akcja - przemyt koki do San Fierro. Na początku wydawało się to proste, lecz potem było trudniej i trudniej. W samolocie zaczepili Outlaw'a i innych. Przeszukiwali ich, lecz nic nie znaleźli. "SBRAG" schowało wszystko do bagażu jakiegoś starca, który pomógł przy całej operacji. W 'Fierro nie było już tak miło. Kiedy jechali taksówką, zaczęła gonić ich dwa radiowozy departamentu policji. Nie mieli broni - nic. Przestraszony taksówkarz wpadł taksówką do pobliskiej rzeki. Outlaw uciekł stamtąd, lecz pozostali udusili się. Tyrone mieszkał przez rok na wsi Red County, lecz prawie w ogóle się nie pokazywał. Zapuścił dredy. Kiedy się stamtąd wyprowadził, zamieszkał na Ganton. Po jakimś czasie został członkiem Ganton Boulevard Families. Teraz ciągle tam przesiaduje, ma dom i rodzinę.
  • Back to top
    • 0

Szatan9 04/02/2010 - 21:44

Szatan
  • Gracz
UP: Nawet ładnie napisane :P
  • Back to top
    • 0

Lucas4 04/02/2010 - 21:46

Lucas
  • Gracz
Moim zdaniem uczestniczył on w ustawce ale można mu dac chyba szanse i unban ..
  • Back to top
    • 0

Blood 347 04/02/2010 - 21:48

Blood
  • Świeżak

uczestniczył on w ustawce

/k sparta!!" oznacza, ze brałem w tym udział? Pomyśl gościu, nie jestem takim idiotą, by takie rzeczy robić.
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 04/02/2010 - 22:17

MuertosRulez
  • Gracz
Dać mu unbana. Ma trochę na bani, ale tego się nie da zmienić. ;]
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 04/02/2010 - 22:20

Kosior_P.O
  • Świeżak
Taaaak, na pewno członek innego gangu ładowałby się aby pomóc wrogiemu gangowi z mechanikami...

Bloodek dobry gracz - wiele godzin przegranych mam z nim ;f

Unbana mu...
  • Back to top
    • 0

Cougar596 04/02/2010 - 22:25

Cougar
  • Gracz
Hm, Blood gra dobrze, jeśli tego bardzo chce. Ja dałbym mu unbana, ze względu, iż nic tam wielkiego raczej nie zrobił, gra dobrze - chociaż z tą spartą mógł się zatrzymać!
  • Back to top
    • 0

Rysześ172 05/02/2010 - 14:23

Rysześ
  • Gracz
Znam Blood'a troszkę no i jestem za unbanem dla niego. Bardzo dobrze mi się z nim gra.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic