Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

South Central, where are you?

zawsze jest lepiej trzy lata wstecz gruba konferencja przedstawia

• Please log in to reply
165 replies to this topic

#41 Hrabia QuarK 279 08/01/2017 - 08:52

Hrabia QuarK
  • Gracz

Mega! Zielony zostawiony!

• Back to top
    • 1

#42 najprawdziwszy kamil182 08/01/2017 - 09:07

najprawdziwszy kamil
  • Gracz

fajne

• Back to top
    • 0

#43 Maafiozo270 08/01/2017 - 09:25

Maafiozo
  • Gracz

Zajebisty filmik ukazujący dzisiejszy problem, propsy!  >.<

• Back to top
    • 0

#44 Waxxy2661 08/01/2017 - 09:30

Waxxy
  • Gracz

*
POPULAR

kozak, gruba konfa to jednak ma najlepszych muwimejkeruw

xoxo

• Back to top
    • 4

#45 Milioner Czyki 1034 08/01/2017 - 10:24

Milioner Czyki
  • Gracz

Szotos! Zielony poleciał.

• Back to top
    • 2

#46 I STAYED 138 08/01/2017 - 10:44

I STAYED
  • Gracz

piękne <3

• Back to top
    • 0

#47 hondzix 345 08/01/2017 - 10:44

hondzix
  • Gracz

kozak, gruba konfa to jednak ma najlepszych muwimejkeruw

xoxo

heh

a co do filmu, no plan kozacki

Edited by hondzix, 08/01/2017 - 10:47.

• Back to top
    • 0

#48 Tikhomirov 3 08/01/2017 - 10:47

Tikhomirov
  • Gracz

heh

prócz ciebie hehe, grubas i waxi najlepsze

• Back to top
    • 1

#49 hondzix 345 08/01/2017 - 10:48

hondzix
  • Gracz

prócz ciebie hehe, grubas i waxi najlepsze

ojjjjj :((

nashi robił też

• Back to top
    • 0

#50 PROponujek 187 08/01/2017 - 10:53

PROponujek
  • Gracz
Pozostaje tylko wierzyć, że następne pokolenie utrzyma poziom i nie zamieni serwera całkowicie w RPG. Nie ukrywam, że serwer dąży do osiągnięcia powyższego celu.

Edited by PROponujek, 08/01/2017 - 10:54.

• Back to top
    • 1

#51 maczyk1253 08/01/2017 - 11:14

maczyk
  • Gracz

Film mega i leci zielony, ale zastanawia mnie tylko jedno. Czemu każdy pisze, że te czasy już nie wrócą? Skoro graliście kiedyś, wiecie jak było to ruszcie cztery litery i to odbudujcie, zbierzcie ekipę i do dzieła! A potem wszyscy rzućmy się na BM'a, aby oddał budynki biznesowe na SC, bo tutaj też jest troche winy, zamiast zarabiać na swojej strefie trzeba latać do centrum i dlatego nikogo nie ma na ośkach. 

Rozśmieszyła mnie Twoja wypowiedź. Kiedyś nie było biznesów na ośkach i każdy - jak było trzeba (a rzadko było trzeba), bił duty w biznesach na Idlewood, a gangów i graczy z poziomem w organizacjach było od groma. Tutaj na serio nie chodzi o jakieś śmieszne biznesy na strefach gangów, gościu. Co do filmiku, klasa sama w sobie, obejrzałem więcej niż raz, fajnie tak sobie powspominać.

Edited by maczyk, 08/01/2017 - 11:14.

• Back to top
    • 2

#52 Orchimaruu8 08/01/2017 - 11:19

Orchimaruu
  • Gracz
Propsik, ziomek oglądając to jak było kiedyś a teraz łza w oku zostaje. Oczywiście zielony dla Ciebie! Twórz więcej takich filmików.
  • Back to top
    • 1

#53 Famous Piter2040 08/01/2017 - 11:30

Famous Piter
  • Gracz

*
POPULAR

Gruba konfa to już nie konferencja, to kolektyw. Fajny filmik, szanuje gracza. 

• Back to top
    • 3

#54 MaRio45554 08/01/2017 - 11:39

MaRio45
  • Gracz

Czasy się zmieniły tak samo jak ludzie, groszki jeszcze się jakoś trzymają ale jak wiadomo nic nie może przecież wiecznie trwać a na SC pozostaną same taksówki. Fajny filmik. :)

• Back to top
    • 0

#55 Marcinovski1858 08/01/2017 - 11:41

Marcinovski
  • Gracz

*
POPULAR

Jakoś równy rok temu mieliśmy sporo organizacji na serwerze, m.in: Bloods Maja, Groves Nowusia, Zoe Młodego, Lordów (nie pamiętam kto prowadził), Jamajkę Klimata, Cripsów Akcjonusów, Sureno Czarka i resztę organizacji. Prawda jest taka, że większość tych organizacji padła przez te śmieszne rozpracowania Migusia, rozpracował na siłę: Bloods, Groves, Cripsów, oraz nieudana próba rozpracowania cripsów grubego, gdzie w raportach było sporo błędów, a w raporcie cripsów grubego to już w ogóle. Te błędy był zgłaszane Administracji, ale nie reagowali na to.

Administracja za późno się obudziła, wprowadziła zmiany już po fakcie - czyli jak już najmocniejsze organizacje zostały rozpracowane (mowa o wymogach do rozpracowania organizacji przestępczych). Teraz? To prawda, że jest wszędzie pusto prócz gtn, zamiast grać fajną wojnę IC (np; crips grubego <> bloods maja) to muszę się użerać z jakimiś organizacjami bez tematu na forum. Brakuje starych czasów, które nie wrócą. Pozdro.

Edited by Marcinovski, 08/01/2017 - 17:16.

• Back to top
    • 12

#56 Boxidro627 08/01/2017 - 11:43

Boxidro
  • Gracz

Brakuje tego wszystkiego, ale serio produkcja kozak! :)

• Back to top
    • 0

#57 * FlLKUS801 08/01/2017 - 11:54

FlLKUS
  • Gracz

Rozśmieszyła mnie Twoja wypowiedź. Kiedyś nie było biznesów na ośkach i każdy - jak było trzeba (a rzadko było trzeba), bił duty w biznesach na Idlewood, a gangów i graczy z poziomem w organizacjach było od groma. Tutaj na serio nie chodzi o jakieś śmieszne biznesy na strefach gangów, gościu. Co do filmiku, klasa sama w sobie, obejrzałem więcej niż raz, fajnie tak sobie powspominać.

Ty to jednak nie jesteś z tych czasów co reszta tutaj.

tak jak Ci maczyk wyjaśnił, tak Ja Ci dopowiem, że kiedyś to był klimat wejść na idlewood i spotkać po 5-10 osób w biznesie, nie było spania, nie było okradania bez przyczyny, zaczęło się niewinnie gdy pozwolono sie panoszyć organizacjom bez tematu, ludziom się kompletnie zaczęło odechciewać walczyć z tymi gównami i niektórzy grali dalej, niektórzy skończyli z banem za jakieś bzdurne zabronione określenie, niektórzy przeskoczyli gdzie indziej, inni pozostali, idlewood padło, umarło. 

Nie brakuje mi aktywności na ośce o tyle, co aktywności na idlewood, wszelkie próby przez Prostyqa i innych odbudowania SC to jedynie zajawka na chwile, bo było widać brak efektywności w tym. Musieliby wycofać wiele złego które wprowadzili na korzyść bądź niekorzyść, dla mnie to zupełna niekorzyść, wielu powie, że to serwer frakcyjny i z tym też się zgodzę, wielu ludzi którzy grali z nami w organizacjach, teraz mają kolorek i uważają się za kogoś ponad nami. Nie wiem, nie chce tu się rozpisywać, bo sentyment jest duży do tego co tutaj kiedyś grałem, a teraz to śmieje się w monitor widząc co poniektórych.

Nie, nie grałem kiedyś. I napisałem, że jedynie trochę winy leży to zablokowanie budynków biznesowych. Kiedyś było więcej organizacji, łatwiejszy zarobek przez handel czymś nielegalnym i duty bić nie trzeba było, teraz żeby mieć na amunicje i inne gówno niestety trzeba. Ile grup ma panel zamawiania i jeździ na paczki? Może 3 sie takie znajdą, więc odbicie paczki jest ciężkie, a co za tym idzie zarobek. Do tego na swojej strefie nie kupisz jedzenia, nie zrobisz siłki, nie kupisz leku, więc musisz tak czy inaczej wychodzić z niej często. Ludzie sie rozchodzą, znajdują nowe zaczepienie, organizacja się rozpada i tyle. Powtarzam - TROCHĘ. Zdaje sobie sprawę, że nie ma takiego klimatu jak kiedyś, ale tego Ci nowi bez pomocy starych nie osiągną, a Ci starzy zamiast pomagać to narzekają. Z chęcią posiedziałbym na S'C z innymi, z chęcią poszedłbym na słynne boisko na Jeff wiadomo po co, ale nie ma z kim. A z sytuacją bezpośrednio na Idlewood w pełni sie zgodzę, teraz tam jeżdżą jedynie postrzelać. 

Edited by FilkuSeK, 08/01/2017 - 11:56.

• Back to top
    • 0

#58 Tikhomirov 3 08/01/2017 - 12:01

Tikhomirov
  • Gracz

Nie, nie grałem kiedyś. I napisałem, że jedynie trochę winy leży to zablokowanie budynków biznesowych. Kiedyś było więcej organizacji, łatwiejszy zarobek przez handel czymś nielegalnym i duty bić nie trzeba było, teraz żeby mieć na amunicje i inne gówno niestety trzeba. Ile grup ma panel zamawiania i jeździ na paczki? Może 3 sie takie znajdą, więc odbicie paczki jest ciężkie, a co za tym idzie zarobek. Do tego na swojej strefie nie kupisz jedzenia, nie zrobisz siłki, nie kupisz leku, więc musisz tak czy inaczej wychodzić z niej często. Ludzie sie rozchodzą, znajdują nowe zaczepienie, organizacja się rozpada i tyle. Powtarzam - TROCHĘ. Zdaje sobie sprawę, że nie ma takiego klimatu jak kiedyś, ale tego Ci nowi bez pomocy starych nie osiągną, a Ci starzy zamiast pomagać to narzekają. Z chęcią posiedziałbym na S'C z innymi, z chęcią poszedłbym na słynne boisko na Jeff wiadomo po co, ale nie ma z kim. A z sytuacją bezpośrednio na Idlewood w pełni sie zgodzę, teraz tam jeżdżą jedynie postrzelać. 

Serwer się zatrzymał na poziomie old school'a, nikt nie potrafi konkretnie zagrać modernu, bo się oswoili z tym, co jest aktualnie, czyli bandany, dziary etc. niestety skoro serwer zatrzymał się w rozwoju, a połowa nie potrafi konkretnie pograć, tylko jeden nie odgrywa bandany a drugi aż musi wrzucić w opis "cały na niebiesko" no to sorry vinetou. Nie będę się tu rozpisywać, jak chcesz pogadać na takie tematy to stwórz odrębny temat, bo nie chcę grubemu zaśmiecać stron.

• Back to top
    • 0

#59 emuno ddl594 08/01/2017 - 12:28

emuno ddl
  • Gracz

piekne

• Back to top
    • 0

#60 MAJU z JEFFERSON4540 08/01/2017 - 12:47

MAJU z JEFFERSON
  • Gracz

*
POPULAR

Dziekuje Ci za ten filmik! Przypomniałeś mi stare dobre czasy za co oczywiście pozostawiam po sobie plusika. Czasami szkoda mi, że obecnie większość społeczności n4g preferuje narzekać na poziom a raczej jego brak, aniżeli próbować to zmienić. :s

Kasiu zaufaj mi, że próbowaliśmy to robić między innymi z Grubym i resztą chłopaków wiele razy - co wyszło? nic. Wiele razy prosiliśmy, pisaliśmy do administracji o zmianie w tworzeniu organizacji, systemie paczek i żadnej pomocy nie otrzymaliśmy więc nie da się zmienić POZIOMU gry jako zwykły gracz ponieważ cały czas przychodzą nowi ludzie którzy uczą się zachowań mahonków a GameMasterzy są ograniczeniu w karaniu - sama przynasz, że nie pamietasz kiedy dałaś blokade niechlujnego pisania, wymuszania odgrywaania akcji rp. Jeżeli Administracja a szczególnie Misiek będzie chciał zmienić serwer to czuje, że wiele osób bardzo chętnie wróci i pomoże w tym wszystim - nawet na nowych kontach. 

• Back to top
    • 9

#61 Maciej To Ziomal502 08/01/2017 - 12:55

Maciej To Ziomal
  • Gracz

Aż załuje że wtedy statsiłem w centrum ;(

• Back to top
    • 1

#62 Manowar372 08/01/2017 - 12:56

Manowar
  • Gracz

Dziekuje Ci za ten filmik! Przypomniałeś mi stare dobre czasy za co oczywiście pozostawiam po sobie plusika. Czasami szkoda mi, że obecnie większość społeczności n4g preferuje narzekać na poziom a raczej jego brak, aniżeli próbować to zmienić. :s

Gdy próbujesz to zmienić, zostajesz zjechany przez organizacje dla DM'u :/

• Back to top
    • 0

#63 DawidXXL 43 08/01/2017 - 13:16

DawidXXL
  • Gracz

Oprócz sześciu organizacji na sc Nic sie nie dzieje i to jest przykre - Kiedyś było tyle osób tyle organizacji a teraz prawie wogóle w centrum siędzą....

Mam nadzieje ze organizacje wrócą na swe miejsca i ludność na SC Wróci

• Back to top
    • 0

#64 Mjchal694 08/01/2017 - 13:26

Mjchal
  • Gracz
Do zmiany poziomu trzeba zmienić nastawienie graczy do robienia rozpierdolu, który tak bardzo sprawia im przyjemność. Zmienić można to jedynie wprowadzając kary, zmieniając skrypt. Czasem nawet jedna, prosta zmiana by wystarczyła. Iwood zaczęło pustoszec od kiedy /zabierz działało na całym SC, powoli pustoszec, ale jednak doprowadziło to do tego co mamy dzisiaj. Nawet widać było jak zadziałało wprowadzenie tipu odnośnie interakcji. *leje czarnucha po ryju* pro elo rp
  • Back to top
    • 1

#65 Nashi1790 08/01/2017 - 13:31

Nashi
  • Gracz

*
POPULAR

kłamałem, ty jesteś sprawdzona marka heeeee

gruba konfa to sprawdzona marka

a videomejkerzy z grubej też dobre ziomale, tak jak ten film

Edited by Nashi, 08/01/2017 - 13:31.

• Back to top
    • 5

#66 EARL ASHGAN1029 08/01/2017 - 14:18

EARL ASHGAN
  • Gracz

Zajebiste, szanuję.

• Back to top
    • 0

#67 Maaxy2126 08/01/2017 - 15:53

Maaxy
  • Gracz

szanuje, bo fajnie czasem wrocic do tego wszystkiego, powspominać. Genialny motyw też jazdy przez ośki i pojawiają się różne scenki, oryginalnie. Szkoda, że tu się tak spierdoliło, pozdro gruby.

• Back to top
    • 0

#68 charon 25 08/01/2017 - 16:04

charon
  • Gracz

Film mega i leci zielony, ale zastanawia mnie tylko jedno. Czemu każdy pisze, że te czasy już nie wrócą? Skoro graliście kiedyś, wiecie jak było to ruszcie cztery litery i to odbudujcie, zbierzcie ekipę i do dzieła! A potem wszyscy rzućmy się na BM'a, aby oddał budynki biznesowe na SC, bo tutaj też jest troche winy, zamiast zarabiać na swojej strefie trzeba latać do centrum i dlatego nikogo nie ma na ośkach. 

Nic tak nie zniszczyło south central jak błędne rozwiązania skryptu, który aż się wylewa. Narzuciło to graczom jeszcze większy nacisk na patrzenie w statystyki. Efekt tego to schemat podaj, jedzenie, joty, sąd zawarte w linijce /me kopsa. Czyli to już jest RPG.

Edited by charon, 08/01/2017 - 16:05.

• Back to top
    • 0

#69 Kondziu124721 08/01/2017 - 16:26

Kondziu124
  • Gracz

jeezu gruby aż się łezka w oku kręci.. :cry:  :cry: sztooooos! 

• Back to top
    • 0

#70 Shopa Mob679 08/01/2017 - 17:22

Shopa Mob
  • Gracz

*
POPULAR

Jeszcze połowy stycznia nie ma, a Gekon już wyjaśnił temat najlepszego filmu roku 2017.

Piękny.

• Back to top
    • 3

#71 Dyzio_520 08/01/2017 - 18:01

Dyzio_
  • Gracz

Łezka w oku się kręci, na prawdę mega wykonanie, przezajebiście to zrobiłeś, szanuje bardzo, brakuje tego.. Pozdrawiam. ;)

Żałuje, że tak to się między nami porobiło, przez jakiś głupi DM.  :-/  :sweat:

Edited by Karwo1234, 08/01/2017 - 18:07.

• Back to top
    • 1

#72 BlazeY957 08/01/2017 - 18:11

BlazeY
  • Gracz

Przyjemnie się ogląda ;)

• Back to top
    • 0

#73 Wayner459 08/01/2017 - 18:32

Wayner
  • GameMaster SA-MP

Łaaaaał <3

• Back to top
    • 1

#74 Tyskie_ 824 08/01/2017 - 18:37

Tyskie_
  • Gracz

Gruba produkcja, szkoda że te czasy nie wrócą. :<

• Back to top
    • 1

#75 C z e R E s N i A 4042 08/01/2017 - 22:49

C z e R E s N i A
  • Gracz

Na taką produkcje czekałem, oby więcej takich filmików w tym dziale. :thumbsup:

• Back to top
    • 0

#76 CinCin205 08/01/2017 - 23:10

CinCin
  • Gracz

*
POPULAR

Mamo nie sprzątaj, gruby pozamiatał.

• Back to top
    • 8

#77 NIKEN 874 08/01/2017 - 23:12

NIKEN
  • Gracz
Fajne czasy
  • Back to top
    • 0

#78 NieMamNiczego524 08/01/2017 - 23:29

NieMamNiczego
  • Gracz

Zajebista produkcja  gruby ;) Przypomniałeś mi stare czasy gdy biegaliśmy ekipami i klepaliśmy się po ryjach ;P Zostawiam lajka. 

• Back to top
    • 1

#79 kubiv 603 08/01/2017 - 23:36

kubiv
  • Gracz
szkoda, ze to nie wróci
  • Back to top
    • 0

#80 glad758 08/01/2017 - 23:38

glad
  • Gracz

props

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: zawsze, jest, lepiej, trzy, lata, wstecz, gruba, konferencja, przedstawia

0 user(s) are reading this topic