Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Sonny Monachino

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kamilov2815 04/02/2010 - 17:04

Kamilov
  • Gracz
Wysłam tą apelację, na prośbę Sonnyego, z racji tej, że ma bana.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sonny Monachino + konto forum dzemfan

Administrator/moduł nadający karę: Nadanie Blokady pisania od Volt'a , Ban ? Niewiadomo

Powód kary: "LS RP smierdzi"Ban zostanie zniesiony: nigdy

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Około trzech miesięcy temu czytając forum natknąłem się na propozycje na organizacje , propozycja była skopiowana słowo w słowo z *reklama*. Wszyscy byli nią zachwyceni , tak wiec ja napisalem post "tak troche smierdzi (reklama)" Przyznam błąd nie postawiłem przecinka, Volt nadał mi blokade pisania, Wyjasniałem to z nim na pw. Później poprosił mnie by zalatwić to na skypie , ale nie mialem mikrofonu i sprawa zostala uznana za nieważną , do tej pory myślalem ze ban został nadany przez niego, lecz dzis dowiedziałem się ze to nei jego sprawa , on aby nadal block pisania. W moim poscie przesłanie miało byc takie ze post jest skopiowany z innego forum, a nie ze gracze i serwer ls rp ma brzydki zapach. na postaci bylo przegrane ok 250h, jako iż byłem bylym gangsterem , nie prowadzilem zadnej oficjalnej pracy a żyłem z oszczędności. Chciał bym na niej jeszcze pograć i wyjaśnić tą sprawe. Dziekuje Voltowi za pomoc w dniu dzisiejszym. Chciałem porozmawiać o tym z Miskiem na skajpie, lecz ten nie odpisywał . Wszystko mogę wyjaśnić nawet na skypie ( posiadam już mikrofon)

• Do góry
    • 0

#2 skb5247 04/02/2010 - 18:11

skb
  • Gracz

TAK LS RP SMIERDZI ;]

Nie ma innej możliwości interpretacji tego zdania.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych