Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan]czak

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aikon 0 04/02/2010 - 16:27

Aikon
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Konto globalne czak

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem (było to za czasów SF)

Powód kary:
Napisze krótko lecz na temat, tak jak poprosił mnie czak. Nie został on zbanowany za czitowanie, jest to niemożliwe bo on parę dni nie grał i jego hasło zostało zmienione, zależało mu na tym aby grać na h-rp więc nigdy nie odważył by się czitować (jak on nie umie się sobietem obsługiwać). Dziś postanowił wrócić do gry, i poprosił mnie o napisanie wniosku za niego. Jest on dobrym graczem mimo popełnionych przez niego dawno błędów. Skoro inni dostali szanse za inne gorsze wybryki czemu on ma jej nie dostać? Bardzo proszę w swoim i jego imieniu o unBana konto globalnego czak i postaci Borys Lebiediew (tylko tej)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Czak nie jest noobem, jest to dobry gracz dzięki któremu ja nauczyłem sie grac RP (to on polecił mi h-rp). Należy mu się unBan. I bardzo prosi administracje o jeszcze jedną szanse (mimo że on nie czitował).

((Pisze za czaka))
  • Do góry
    • 0

#2 Skowron. 78 04/02/2010 - 16:33

Skowron.
  • Gracz
Znam trochę czaka i nie pomyślałbym, że mógłby czitować, myślałem, że dostał z innego powodu bana, jestem za unbanem
  • Do góry
    • 0

#3 Mouse.0 04/02/2010 - 16:48

Mouse.
  • Gracz
Przepraszam, że się wtrącę do tego tematu, ale mam chyba dość mocne dowody na to, iż jest to MultiKonto.

SS'y http://img197.images...php?g=aikon.png

Spójrzcie na Identyfikator Skype: - coś mi się wydaje, że kolega nie ma razem z Tobą jednego skype, ani nie wpisał go przez przypadek. Więc lepiej szykuj się do mocnego tłumaczenia tego administracji.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 04/02/2010 - 17:56

skb
  • Gracz
83.XX.XXX.113 	Ostatnio używał tego IP: Aikon

83.XX.XXX.113 	Ostatnio używał tego IP: czak

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych