Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unAJ]Joey Walles

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joey_Melison 0 04/02/2010 - 14:12

Joey_Melison
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joey Walles

Administrator/moduł nadający karę:

gtamxenon     Dzisiaj, 00:12     Edycja postaci 16880     195.**.**.**

(( Ta informacja od administratora Enerv ))

Powód kary: AdminJail za /q podczas akcji RP. Jest to dożywotni AJ. (( Dostałem tą informację od administratora Dawida ))

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dziś gdzieś tak dziesięć minut po północy LSPD goniło mnie przez wioski Los Santos Jechałem z Tommym i jakąś ic kobietą jestem na tej postaci Taksówkarzem nie zatrzymałem sie do kontroli po czym dałem nogę jeździliśmy około 15 min , w czasie akcji ta kobieta dała /q co była w aucie i tommy wyskoczył z auta podczas jazdy ja byłem kierowcą lspd mnie złapało napisałem do jednego funkcjonariusza że koniec akcji ponieważ tamte osoby znikły dały /q i powysiadały . W tym momencię został mi odłączony internet po czym Z pewnością nie pisało /q Tylko Time Out.

Proszę o zdjęcie Admin Jaila z pewnoscią odegram akcję RP do końca.

Nie zrobiłem tego celowo albo po prostu LSPD zapomnij o tym z racji tego że tamci gracze uciekli mi z auta .
  • Do góry
    • 0

#2 Damian0 04/02/2010 - 15:13

Damian
  • Świeżak
http://yfrog.com/e0samp007pip jeszcze coś ? goniłem cię dobre 30min nikt z nas nie skosił lampy , zajebisty pościg a tu taka niespodzianka na koniec.
  • Do góry
    • 0

#3 Konrad Bartłomiejczak186 04/02/2010 - 17:04

Konrad Bartłomiejczak
  • Gracz
Twój poziom Role Play wskazuje tylko na bana - wiele razy goniłem Cię, jednak ty nie reagowałeś na pity, wypadki oraz inne sytuacje.
  • Do góry
    • 0

#4 Joey_Melison 0 04/02/2010 - 20:01

Joey_Melison
  • Zbanowani
Hmm czy tutaj jest apelacja czy twoje zażalenia jak coś ci nie pasuje to napisz skargę ? bo ja nic złego nie zrobiłem gościu chcę odegrać akcję lecz wcześniej utraciłem połączenie przez rodzicielstwo i to tylko gra nie skacz jak nie wiem kto i nie nabijaj postów . Jeśli myślisz że zrobiłem to celowo to się mylisz gościu jak nie wiesz jaką mam sytuację w domu to się nie udzielaj.
  • Do góry
    • 0

#5 Marcin Kamiński 1360 04/02/2010 - 20:09

Marcin Kamiński
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joey Walles

Administrator/moduł nadający karę:

gtamxenon     Dzisiaj, 00:12     Edycja postaci 16880     195.**.**.**

(( Ta informacja od administratora Enerv ))

Powód kary: AdminJail za /q podczas akcji RP. Jest to dożywotni AJ. (( Dostałem tą informację od administratora Dawida ))

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dziś gdzieś tak dziesięć minut po północy LSPD goniło mnie przez wioski Los Santos Jechałem z Tommym i jakąś ic kobietą jestem na tej postaci Taksówkarzem nie zatrzymałem sie do kontroli po czym dałem nogę jeździliśmy około 15 min , w czasie akcji ta kobieta dała /q co była w aucie i tommy wyskoczył z auta podczas jazdy ja byłem kierowcą lspd mnie złapało napisałem do jednego funkcjonariusza że koniec akcji ponieważ tamte osoby znikły dały /q i powysiadały . W tym momencię został mi odłączony internet po czym Z pewnością nie pisało /q Tylko Time Out.

Proszę o zdjęcie Admin Jaila z pewnoscią odegram akcję RP do końca.

Nie zrobiłem tego celowo albo po prostu LSPD zapomnij o tym z racji tego że tamci gracze uciekli mi z auta .

Ujawnij Nicki tamtych osób. Oni zasługują na karę.
  • Do góry
    • 0

#6 Joey_Melison 0 04/02/2010 - 20:15

Joey_Melison
  • Zbanowani
Nick tego dokładny to Samuel Thompson ale on wyskoczył z auta nie wiem co sie stało a tamta kobieta to nie wiem jakaś dziwna nowa była na serwerze bo chciała wsiąść w busa a ja chciałem ją podwieźć do centrum podczas ucieczki dała /q . ami kazano wyłączyć kompa eh. ale pidi nie rozumie tego że jeśli trzeba to można taką sprawę przełożyć na drugi dzień tymbardziej że to już północ a o 6 rano muszę wstać . Policjant który puścił się za mną miał skasowaną radiolkę nawet gdy nie zaczął mnie ścigać także sam pewnie gdzie niegdzie słupy ścinał. nie dodaję do tego że to tylko gra.
  • Do góry
    • 0

#7 Marcin Kamiński 1360 04/02/2010 - 20:32

Marcin Kamiński
  • Gracz
Czyli sprzeczne zeznania mamy. Pierw odłączono ci internet, a teraz kazano wyłączyć kompa.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych