Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Rafaello Roshe

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 elektryczny0 03/02/2010 - 22:38

elektryczny
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rafaello Roshe

Administrator/moduł nadający karę: Adaś.

Powód kary: Odwalanie

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wracałem z klubu Exotic do firmy, dla zabawy zacząłem wykrzykiwać teksty znanych piosenek. Wiem ze głupio postąpiłem lecz wydawało mi się że, na żywo tez jest takie cos spotykane.
Usprawiedliwienie postępowania IC jest następujące: Miałem zły dzień a na dodatek mieliśmy napad na klub w którym pracowałem jako ochroniarz.
Mam nadzieje że ban zostanie zdjęty lub zmiejszy się kara.
Bardzo żałuje i prosze o odbanowanie.
  • Do góry
    • 0

#2 szym11210 03/02/2010 - 23:03

szym1121
  • Świeżak
Bylem przy tym i muszę powiedzieć że bardzo mnie zdziwiła reakcja GMa. Widziałem sytuacje w których ta to pikuś i często kończyły się one upomnieniem/warnem. Uważam aczkolwiek jest to moje zdanie że admin postąpił zle.
  • Do góry
    • 0

#3 TopSecret1 03/02/2010 - 23:21

TopSecret
  • Świeżak
Byłem przy tym ponieważ wracałem własnie z pracy z klubu. Kare którą "zaoferował" Pan Mistrz Gry była zbyt surowa czemu tak myśle ?

A ponieważ dlatego iż to ma być gra RP z tego co wiem z regulaminów czyli Imitacja Realnego Życia czyżby ? Tyle że za śpiewanie na ulicy piosenek bez przeklinania jest na miejscu w realnym życiu i nie dostaje się bana [...] tylko policja może zgarnąć taką osobę no ale żeby od razu banem permanentnym wynagrodzić osobę która tylko spiewała panowie bez przesady bądźmy ludźmi. W grze powinno jeździć więcej policji po godzinach 22:00 bo wiadomo że jest po imprezkach a jak już to dać AJ albo Warna ale nie Bana. Jeżeli to ma być Real Life to niech tak będzie. A sam z siebie powiem że śpiewanie tego Pana nawet było śmieszne szkoda tylko że nikt z Administratorów nie zwrócił uwagi na ludzi którzy siedzieli w samochodzie po drugiej stronie i krzyczeli do ochroniarzy wracających z pracy słowa typu "Ch... wam w D.... , Spie....." itp. to niby dla was porządne a człowiek śpiewający nie ? hmm ciekawe. Nie wspomne juz o bieganiu a to niby czemu bieg zabroniony a jak ktoś sie śpieszy do pracy ? albo na busa ? co może biegnąc kogoś zabije ? czy realnie ktoś wam tego zabrania ? no raczej nie chyba że ktoś mieszka na "Marsie" to ma być RP a nie imitacja z narzuceniem praw. Znam wiele innych osób co zrobili coś gorszego niż śpiewanie i dostali słabsze kary co mnie wielce dziwiło.

To było pare słów od mnie i jestem za Nie Banowaniem tego Pana i ostrzegam że znam regulamin Forum i Gry czytałem 20 x razy zanim się Rejestrowałem i mam pojęcie w grach RP bo od dawna gram. Ale jak to mówie Regulamin Decyzja należy do was Panowie i nie mogę się z tym spierać. Proszę tylko o rozpatrzenie akurat tego Bana Dziękuje.

Pozdrawiam całą ekipe H-RP Kocham tu grać !
  • Do góry
    • 0

#4 Owroch1 03/02/2010 - 23:58

Owroch
  • Gracz
Mówię na starcie że nie było mnie przy tym zdarzeniu. Jeżeli wykrzykiwałeś te teksty/słowa IC to nie powinieneś zostać ukarany. W realnym świecie też widać pijaczków którzy spiewają. Jestem za od banowaniem kolegi ponieważ odgrywał postać RP.
Dziękuję i pozdrawiam Owroch.
  • Do góry
    • 0

#5 Doppler0 04/02/2010 - 00:14

Doppler
  • Świeżak
Byłem tam gdzie moi koledzy napisali wyżej, albowiem wracaliśmy z pracy po imprezie na której dostaliśmy podczas służby niezły "łomot" i dwóch moich znajomych zaczeło coś śpiewać po skączeniu pracy. A potem okazało się że dostali o dziwo po BANie.
Wg. GM strasznie przesadził dając BANa, zrozumiałbym jeżeli dostał by AJ albo warna, ale od razu BAN ? Coś tu jest nie halo. Widziałem ludzi którzy robili gorsze rzeczy niż ta tutaj, a dostawali po warnie albo AJ. Uważam że admin postąpił źle nadając TAKĄ kare.
  • Do góry
    • 0

#6 Mickul1638 04/02/2010 - 12:20

Mickul
  • Gracz

Mówię na starcie że nie było mnie przy tym zdarzeniu. Jeżeli wykrzykiwałeś te teksty/słowa IC to nie powinieneś zostać ukarany. W realnym świecie też widać pijaczków którzy spiewają.

Szczególnie jak "mówią" teksty z najlepszej 18-tki i jestem hardcorem, nie?
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 04/02/2010 - 12:23

skb
  • Gracz
Twoje konto jest zablokowane, a nie zbanowane.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych