Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [Unblock] Diasu_Hisigati

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shiaky 0 02/07/2009 - 12:53

Shiaky
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Diasu Hisigati
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Peter Bridge
Powód uznany przez administratora: Płacz OOC, do wyjaśnienia na forum
Wyjaśnienie poszkodowanego:A więc tak wiem że to jest już drugi block tej postaci ale chce się wytłumaczyć.Jechałem sobie moim motorem po ulicy zjechałem trochę na lewy pas i policjant samochodem zaczął mnie gonić więc postanowiłem uciekać byliśmy już dość daleko od stacji skręciłem w prawo,a policjant wjechał swoim autem z tako siło że wyleciałem z motoru poleciałem w sumie to trochę daleko miałem końcówkę życia i mi BW za chwile zobaczyłem ze mnie teleportowało samo do szpitala.Jak wyszedłem z szpitala to reloglem żeby swój motor zdobyć a tu admin Peter Bridge nadał mi BW i teleportował na komisariat,a ja pisałem na /b ze co to ma być jak ten policjant uderzył we mnie z taką siłą to ze mi BW nadało i mnie TP do szpitala i nic innego nie mówiłem poza tym a Peter'a Bridge'ra tam nie było chyba ze specował kogoś chyba mnie nikogo poza tym nie wyzywałem ani nic też nie przeklinałem jak to było ostatnim razem bardzo proszę o zdjęcie mi blocka i możecie mi dać nawet aj albo ten areszt co niby miał być.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Mam ino ten screen co wtedy ale go wsadzę żeby nie było

Dołączona grafika

BARDZO PROSZĘ O ZDJĘCIE MI TEGO BLOCKA BO NIE MAM NIC INNEGO DO ROBIENIA PROSZĘ !?
  • Do góry
    • 0

#2 Seba30 02/07/2009 - 14:58

Seba
  • Gracz
Powód blocka był następujący:
"Płacz OOC, do wyjaśnienia na forum".
  • Do góry
    • 0

#3 Shiaky 0 02/07/2009 - 15:12

Shiaky
  • Zbanowani
Ja po prostu napisałem na /b że mnie samo TP jak on we mnie uderzył tym autem bo to jest prawda a mnie samo tp do szpitala ja nie wyszedłem z servera !!!
  • Do góry
    • 0

#4 Jen165 02/07/2009 - 16:49

Jen
  • Gracz
No tak napisal. Ale czy on plakal jezeli chcial powiedziec ze go samo teleportowalo do szpitala ? Peter odrazu po jego relogu teleportowal do siebie, on powiedzial prawde, nic nie plakal. Gdyby nie bylo tego teleportu to by pewnie i tak czy tak siedzial w wiezieniu wiec czemu block?
  • Do góry
    • 0

#5 Gość (Gaides) 03/07/2009 - 09:26

Gość (Gaides)
  • Goście
Dokładnie Jen poco Diasu miałby kłamać ??? na /b powiedział ino samą prawdę więc poco Block ??????
  • Do góry
    • 0

#6 Seba30 03/07/2009 - 18:18

Seba
  • Gracz
Niech to będzie dla Ciebie przestrogą. Miej na uwadze również innych graczy, którzy być może nie mają intencji czytać informacji, które ich nie interesują.
Jeżeli chcesz już coś koniecznie, słusznego przedstawić komuś, rób to tak, żeby nie psuć gry innym.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych