Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Black Mafia Family - THE WORLD IS BMF'S!

61 replies to this topic

Black Mafia Family 72 18/12/2016 - 17:10

Black Mafia Family
  • Świeżak

*
POPULAR

FLUsnqf.png

Hej,

fakt, że kary za cheaty są niesłuszne jest oczywisty - wszystkie materiały, które zamieściliśmy w skardze dobitnie podkreśliły naszą racje. Ale nie o tym jest ten temat, chcę tutaj zebrać wszystkie materiały z tej odsłony BMF. Przez niecałe pół roku zrobiliśmy kupę majątku z narkotyków, porwań, uśmierciliśmy postać dyrektora FBI, gdy frakcja zaczęła robić nam koło dupy, zniszczyliśmy wiele organizacji, narzucając im swoje warunki, kosiliśmy hajs z każdego, z kogo się dało, mieliśmy swoich ludzi we frakcjach porządkowych, mieliśmy wpływy wszędzie. Przez cały czas załatwialiśmy wszystko in character, zostawialiśmy wszystko w grze, zawsze sobie radziliśmy.

Z tego wszystkiego chciałbym najbardziej podziękować ludziom, którzy razem ze mną tworzyli organizacje, wszystkim którzy mieli okazję nauczyć się u nas porządnej gry, na najwyższym poziomie. Tutaj już raczej nie wrócimy, tak to już jest gdy organizacja trzyma się zbyt długo, jest zbyt silna. Szczególne podziękowania dla Pixosa, za inspiracje.

Tak wyglądało Los Santos, przed usunięciem naszej grupy drogą OOC. Wątpię, że jakakolwiek organizacja na serwerze tyle osiągnęła.

AjVfhf1.png

Poniżej wstawiam zbiór wszystkich materiałów z naszej odsłony:

Jedyne o co proszę, to o nie usuwanie tego tematu. ;)

• Back to top
    • 66

Stulej99 205 18/12/2016 - 17:15

Stulej99
  • Zbanowani

kozacko sie grało dzięki za gre przez ten czas, fakt faktem niesłusznie zostalismy rozpracowani :)

• Back to top
    • 2

tajper 127 18/12/2016 - 17:16

tajper
  • Gracz

*
POPULAR

chyba bloods więcej od Was osiągnęło z tego co widzialem na forum ;p 

• Back to top
    • 5

Cann 262 18/12/2016 - 17:21

Cann
  • Gracz
Mi także w takowej organizacji dobrze się grało.
No cóż, dzięki za wszystkie niesamowite akcje!
  • Back to top
    • 1

Gruby Gekon2586 18/12/2016 - 17:21

Gruby Gekon
  • Gracz

Dzięki za grę. 

• Back to top
    • 0

Sagem609 18/12/2016 - 17:22

Sagem
  • Gracz

*
POPULAR

Mimo małych spinek między mną, a niektórymi członkami Waszej organizacji - zawsze miałem do Was szacunek za to, czego dokonaliście. various trzymał dobrą pieczę nad członkami i potrafił doprowadzić organizację do sukcesu. Często myślę, że gdybym mógł cofnąć czas, to chętnie grałbym na WannaBe od początku organizacji - bo zawsze chciałem pograć w takiej, która bądź co bądź kontrolowała wszystko i wszystkich na terenie całego miasta. Coś, co było już nie wróci - znam to uczucie na przykładzie WWA. Pamiętajcie, że mimo usunięcia organizacji wspomnienia i dobre słowo zostanie na zawsze, tak samo z filmami. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów gdziekolwiek, każdemu z osobna.

Edited by Sagem, 18/12/2016 - 17:45.

• Back to top
    • 3

C z e R E s N i A 4042 18/12/2016 - 17:25

C z e R E s N i A
  • Gracz

*
POPULAR

Mimo wszystko dzięki za grę Various, dzięki tobie po kilku latach przerwy wyciągnąłeś mnie z centrum i mogłem wrócić jeszcze do jednej z najbardziej ogarniętych organizacji. Jakby nie patrzeć dzięki BMF ludzie w końcu mogli sobie bezpiecznie bić duty na Idlewood nie bojąc się, że jakieś zwierze z doków wpadnie do lokalu i wbije mu bw i okradnie. Najlepsze jest to, że wszystkie pieniądze które szły w obieg w tej organizacji Various nie brał dla siebie, a kupował nam to o co prosiliśmy.

Edited by Milioner Czeresnia, 23/12/2016 - 22:55.

• Back to top
    • 11

Magnes Mob6871 18/12/2016 - 17:27

Magnes Mob
  • Gracz

*
POPULAR

• Back to top
    • 4

Przemek69817 18/12/2016 - 17:30

Przemek69
  • Gracz

szacunek w chuj za to co potrafiliście osiągnąć na tym serwerze, w czitowanie nie wierze.

swoją drogą Roucy Domin Celebryta nieźle tam daje hehe

Edited by przemQ^, 18/12/2016 - 17:30.

• Back to top
    • 0

Vernon2965 18/12/2016 - 17:42

Vernon
  • Gracz

Pierwsza organizacja w której grałem tak długo od wielu czasów, dzięki Various za szanse. W samej organizacji miodnie się grało, poznałem dzięki temu wiele ciekawych oraz wartościowych znajomości. Szkoda że tak wszystko się skończyło, bardzo szkoda. 

Miłego wieczorku.

• Back to top
    • 0

Biedak Kulpej 219 18/12/2016 - 17:44

Biedak Kulpej
  • Gracz

Ja kurwa unbana dostałem zeby z wami pograć i chuj. :( 

• Back to top
    • 1

kawujot 572 18/12/2016 - 18:14

kawujot
  • Gracz

Co mogę powiedzieć - w organizacji nie grałem, bo od dłuższego czasu gram w LSPD, ale mimo to miałem przyjemność do kilkunastu interakcji z Wami, które nie polegały na wyzwiskach, ani bezpodstawnym DM'ie, a ładnej grze IC. Kto grał ten wie. Szkoda, że sie tak skończyło. Jedyne co mi pozostało to życzyć Wam powodzenia na nowej drodze.

Edited by Ksenon, 18/12/2016 - 18:15.

• Back to top
    • 0

PROponujek 187 18/12/2016 - 18:21

PROponujek
  • Gracz

Szkoda, że brak czasu w tym roku nie pozwolił Mi grać u waszego boku. Tylko mogę was pochwalić za osiągnięcia jakie zdołaliście osiągnąć, podziwiam. :)

• Back to top
    • 0

BIG ROBBA 832 19/12/2016 - 02:09

BIG ROBBA
  • Gracz

*
POPULAR

Powiem tak. Gdy Various powrocil na serwer na SC wszystko zaczęło się kręcić na nowo i skończył się płacz o to że jest pusto i nie ma żadnych organizacji. Various po chwili wraz ze swoja niezawodna ekipą zaczął tworzyć coś fajnego i wyszło mu to bardzo fajnie. Stali się silni, nikt nie mógł im odskoczyć. Szkoda że mimo wszystko nie zostało to wszystko załatwione drogą IC. Mnie osobiście dowody przekazane przez chłopaków z tej sympatycznej paczki przekonały. Szkoda, wielka szkoda, wielka piąteczka za waszą robotę, robiliście fajną robotę na SC. 5!

• Back to top
    • 3

Erthub1092 19/12/2016 - 02:41

Erthub
  • Gracz
Spoiler

Pomimo tego, że przez większość gry traktowałem was jak przeciwników, to jednak szkoda że moja Tahoma już więcej nie przeżyje ostrzału od Was. Powodzenia i dzięki za pół roku gry!  

Edited by Erthub, 19/12/2016 - 04:32.

• Back to top
    • 0

YayamiOmatee459 19/12/2016 - 03:14

YayamiOmatee
  • Gracz
Pomimo tego że jakoś nie przepadałem, za całą organizacja to i tak miło wspominam interakcje które mieliśmy wtedy, gdy z Kondziem próbowaliśmy coś stworzyć. Powodzenia dalej panowie. ;)

Edited by YayamiOmatee, 19/12/2016 - 03:15.

• Back to top
    • 0

johnovskyy 4 19/12/2016 - 17:04

johnovskyy
  • Gracz

dlaczego was usunieto?? doszedlbym do black bmf mafia na mojej postaci Nicolas Ricone ok?

• Back to top
    • -7

Milioner Czyki 1034 19/12/2016 - 17:15

Milioner Czyki
  • Gracz

Trzymaliście wysoki poziom, widać było że zależało wam żeby sytuacja na S'C została poprawniona. Miałem przyjemność interakcji kilka razy między wami. Cóż, stało się, szkoda. 

• Back to top
    • 0

Pixos De Blood6626 19/12/2016 - 17:18

Pixos De Blood
  • Gracz

*
POPULAR

Jestem z Ciebie dumny Various ;-) Plus dla ekipy, ktora ze soba wspolgrala i wspolzyla. Jak na te czasy to mieliscie wszystko to, czego chcieliscie.
  • Back to top
    • 3

Black Mafia Family 72 19/12/2016 - 19:20

Black Mafia Family
  • Świeżak

Jestem z Ciebie dumny Various ;-) Plus dla ekipy, ktora ze soba wspolgrala i wspolzyla. Jak na te czasy to mieliscie wszystko to, czego chcieliscie.

:)

• Back to top
    • 1

MAJU z JEFFERSON4543 20/12/2016 - 08:54

MAJU z JEFFERSON
  • Gracz

chyba bloods więcej od Was osiągnęło z tego co widzialem na forum ;p 

też mi się tak wydaje. 

Szkoda to mi Amka najbardziej. Trzymajcie się tam. 

• Back to top
    • 1

Bloomfield67 20/12/2016 - 09:01

Bloomfield
  • Gracz
Było sztosik, szkoda... Ciekawe kto teraz idlewood postawi na nogi :)
  • Back to top
    • 0

Milioner Dziarasty340 20/12/2016 - 11:20

Milioner Dziarasty
  • Gracz

Jedyna chyba organizacja, która nie rzucała słowami na wiatr.;) Nawet z największej spiny IC po dogadaniu się można było liczyć na to, że chłopaki dotrzymają słowa. Powodzenia tam w świecie całej ekipie.

• Back to top
    • 2

Gomułka1015 20/12/2016 - 11:33

Gomułka
  • Gracz

*
POPULAR

To była piękna organizacja  :s  Powodzenia w dalszej grze panowie  ;)

• Back to top
    • 9

Black Mafia Family 72 20/12/2016 - 12:25

Black Mafia Family
  • Świeżak

To była piękna organizacja :s Powodzenia w dalszej grze panowie ;)

W dalszej grze w budowie czegoś zajebistego z poziomem dla tego serwera? Tylko po to, żeby na podstawie śmiesznych dowodów, na których spadek HP jest widoczny stracić coś, co budowało się przez pół roku? :P Nie prędko. Obecna ekipa lubi niszczyć dobrą robotę.

Poza tym, wszyscy którzy za nami nie przepadają przenoszą to na pryzmat OOC z gry, za zniszczone organizacje, które nie chciały nam się podporządkować lub się nam sprzeciwiały. Od początku mówiłem jaki cel ma organizacja, zawładnąć wszystkim. I się udało. A co do idlewood i south, macie 500 graczy z czego 400 to mahonki. Życzę poziomu w półświatku.

Edited by Black Mafia Family, 20/12/2016 - 12:31.

• Back to top
    • 1

Recover 9 22/12/2016 - 19:48

Recover
  • Gracz

Widać, że robiliście robotę na SC. Podziwiam i pozdrawiam.

• Back to top
    • 0

Stulej99 205 23/12/2016 - 18:27

Stulej99
  • Zbanowani

też mi się tak wydaje. 

Szkoda to mi Amka najbardziej. Trzymajcie się tam. 

co niby twoje bloods osiągło poza strefami ? nic Gang w dodatku biedny.

• Back to top
    • 0

Kamikaze veL Mateo 672 23/12/2016 - 18:44

Kamikaze veL Mateo
  • Gracz

Byłem w tej organizacji od początku i to, czego dokonała jest wielkie. Przez praktycznie 5 miesięcy zrobiliśmy więcej, niż co niektóre organizacje, które się tak dobrze zapowiadały.

Poza tym, widać też dokładnie to, że nie lubią tutaj takich, którzy w każdy możliwy sposób dochodzą do władzy, w tym przypadku na South Central. Jako organizacja byliśmy potęgą South, nie bez powodu były też wojny. Wszystko potrafiliśmy wyjaśnić i dokonać czegoś, czego po prostu nikt z nas nie żałuje. Niestety smutnym faktem jest to, że Administracja pozbywa się niewygodnych graczy i przez śmieszny brak dowodów usuwa organizację. Akurat to my od lipca w pewnym stopniu stworzyliśmy znów Idlewood, to dzięki nam ono nabrało życia i było tak, dopóki właśnie ADMINISTRACJA tego nie zniszczyła. Mówiąc wprost, nie dążą oni do poprawy sytuacji, a tylko całkowicie do zniszczenia jej.

Z wielkimi pozdrowieniami dla całej ekipy BMF. Zajebiście mi się z wami grało i szacunek w waszą stronę.

P.S. Nie, nie polegała tam gra tylko na DM'ach. Połowa graczy potrafiła wbić, pograć IC, zrobić wypady i później coś innego zacząć. Jak sami widzieliście, szło u nas w temacie wychwycić SS'ki. Nie wszystkim chciało się je robić, ale 1/4 tego wszystkiego mogliście ujrzeć.

• Back to top
    • 2

MAJU z JEFFERSON4543 23/12/2016 - 20:47

MAJU z JEFFERSON
  • Gracz

co niby twoje bloods osiągło poza strefami ? nic Gang w dodatku biedny.

a co osiągneło BMF takiego? cekneli migusia a My rendżiego - oczywiście w tym CK nie braliśmy sami udział, bo nie taki miał być zamiar. 

• Back to top
    • 0

Kamikaze veL Mateo 672 24/12/2016 - 07:26

Kamikaze veL Mateo
  • Gracz

a co osiągneło BMF takiego? cekneli migusia a My rendżiego - oczywiście w tym CK nie braliśmy sami udział, bo nie taki miał być zamiar. 

Szkoda tylko, że zamiast IC szukać sprawców, rozwiązano organizację OOC i zbanowano naprawdę świetnych graczy. Ale Administracja na własne życzenie psuje ten serwer. :)

• Back to top
    • 0

Szifu1291 24/12/2016 - 10:34

Szifu
  • Gracz

Ale świry  :lol:

• Back to top
    • 0

MAJU z JEFFERSON4543 24/12/2016 - 11:44

MAJU z JEFFERSON
  • Gracz

Szkoda tylko, że zamiast IC szukać sprawców, rozwiązano organizację OOC i zbanowano naprawdę świetnych graczy. Ale Administracja na własne życzenie psuje ten serwer. :)

no to już jest przesada ale sami wiecie jak to było zawsze - nie ma siły IC to zabawimy się OOC ;) 

Miguś był bardziej znienawidzony niż Rangy,

Zrobiliście to w pięć organizacji,

Mieliście mniej stref,

Mieliście koperty tysiąc na tydzień za które kupiłeś sobie huntleya, varius na wszystko sam zbierał.

1. Mało ważne kto był bardziej znienawidzony. 

2. o czym Ty mówisz? o tym, że Miguś dostał strzykawke na parkingu, bo innej opcji nie było a My musieliśmy porwać rendżiego, strzelać się z całym PD i chyba FBI, wywieźć go za miasto i dopiero ukarać. 

3. Mieliśmy 52 strefy. 

4. Koperty w gangu - Ty to masz łeb. Nigdy nie wydałem gangowego siana na swoje potrzeby geniuszu ;) ale co Ty możesz wiedzieć o zabijaniu. 

• Back to top
    • 1

Stulej99 205 24/12/2016 - 11:51

Stulej99
  • Zbanowani

52 strefy to i tak mniej mimo wszystko fajnie sie grało nie było tak mocnej organizacji na tym serwerze, reszta organizacji szła pod nasza dyktature renoma, kto się stawiał został w 3 dni utylizowany. Jak by nie neutral to na załączonym ss'sie zadnej strefy innego koloru prócz czarny byś nie widział :)

Edited by Stulej99, 24/12/2016 - 11:55.

• Back to top
    • 0

Family Guy3591 19/01/2017 - 00:48

Family Guy
  • Gracz

52 strefy to i tak mniej mimo wszystko fajnie sie grało nie było tak mocnej organizacji na tym serwerze, reszta organizacji szła pod nasza dyktature renoma, kto się stawiał został w 3 dni utylizowany. Jak by nie neutral to na załączonym ss'sie zadnej strefy innego koloru prócz czarny byś nie widział :)

W starym systemie przejmowania stref(data wprowadzenia nowego systemu to jakoś czerwiec chyba?) nie było by tak czarno, bowiem władzy nie budowało się na podstawie sokolego oka a umiejętności i cierpliwości, co za tym idzie śmiem twierdzić że kluczem do sukcesu bmf była aktualizacja magnesowa ;)

• Back to top
    • 2

Destory pokojowy 4 06/03/2017 - 18:51

Destory pokojowy
  • Gracz

Black mafia family - lider roleplay'a tego serwera w 2k16 :)

• Back to top
    • 0

Okekawe 187 06/03/2017 - 19:33

Okekawe
  • Gracz

Black mafia family - lider roleplay'a tego serwera w 2k16 :)

Brawo za odkopanie tematu.

@Edit

Zeby nie było offtopa, organizacja utrzymywała na SC' klimat którego brakuje dzisiaj w niektórych miejscach.

Edited by Poniatovsky, 06/03/2017 - 19:34.

• Back to top
    • 0

Jazor249 06/03/2017 - 20:57

Jazor
  • Gracz

Brakuje mi tego :( B)

• Back to top
    • 0

Sadysta183 16/03/2017 - 22:24

Sadysta
  • Gracz

Propsuje do dzisiaj!

• Back to top
    • 0

Boryniu 246 17/03/2017 - 10:57

Boryniu
  • Gracz
Propsy. Fajnie się grało IC.
  • Back to top
    • 0

TheLordixon 134 17/03/2017 - 12:06

TheLordixon
  • Gracz

Brawo za odkopanie tematu.

@Edit

Zeby nie było offtopa, organizacja utrzymywała na SC' klimat którego brakuje dzisiaj w niektórych miejscach.

We wszystkich miejscach.
  • Back to top
    • 2

0 user(s) are reading this topic