Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBan] Lazare Lacetti

• This topic is locked This topic is locked
65 replies to this topic

root2 03/02/2010 - 20:44

root
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lazare Lacetti

Administrator/moduł nadający karę: NumLock - Henry Felucii

Powód kary: Banicja przez WWW. ( Płacz OOC )

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dostałem blokade na czat ooc, /bron, 500minut AJ +ban... Ban za płacz ooc? Jak w każdej akcji tłumaczyłem sie ooc bo wiadomo kochane PD lubi robić mg i każdy i tym dobrze wie... Co tu dużo pisać, zaraz zleci sie tu całe PD i napiszą jacy oni nie winni są... Proszę o unbana, blokada ooc i /broni okej dam rade, niech zostanie. Rozumiem PD nie umie przegrywać (tak Mahony wiem że zaraz napiszesz że to ja nie umiem przegrywać i znowu płacze, ale ja panuje nad swoimi emocjami, a nie bluzgam kogo popadnie), no ale nawet z mg sobie nie radzą... Oskarżono mnie też o podszywanie się pod FBI, czego nie robie.
Proszę o unbana, aj już odsiedziałem za placz ooc... ale jeżeli mam dostać unbana i ma zostać nadany aj to zrozumiem to.

Jeżeli to możliwe, prosze administracje o sprawdzenie powiązań GameMaster_BE5 z Jack Mahony
  • Back to top
    • 0

Devon8 03/02/2010 - 20:50

Devon
  • Świeżak

Oskarżono mnie też o podszywanie się pod FBI, czego nie robie.

To powiedz mi proszę skąd miałeś skin FBI? I nie pierdziel mi że na /u miałeś bo to nie możliwe. Oczywiście pro elo akcja. Odwożę z Mahonym więźnia do stanowego. Chcemy go wsadzić... Oczywiście strażników nie ma. Ty się pojawiasz w skinie FBI i od razu mówisz że ty ze służby więziennej i że sprawe przejmuje FBI. My Ci nie wierzymy i wracamy do radiolki(razem ze skazańcem). Podczas wychodzenia ty nas napadasz z M4... No mądre. Przed WIĘZIENIEM STANOWYM gdzie jest mnóstwo policjantów i kamer w IC. Przytoczę jeszcze nick skazańca którego "ratował" Lazar. Janusz Berdych
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 20:50

root
  • Świeżak

Oskarżono mnie też o podszywanie się pod FBI, czego nie robie.

To powiedz mi proszę skąd miałeś skin FBI?

Skin mam na /u , moge pokazać screena.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 03/02/2010 - 20:51

blackmigogang
  • Gracz
Tłumaczyłeś się, że M4 jest w aucie, chociaż miałeś je w /u. Masz przedmiot w /u? Masz go przy sobie IC. Po chwili powiedziałeś, że IC on tam jest i ktoś wsiadł, a następnie go zabrał. No ludzie. Pół godziny Ci to tłumaczyliśmy, a Ty dalej się upierałeś na swoim jak małe dziecko. Skoro Ty tak, no to dostałeś odpowiednią karę.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 03/02/2010 - 20:51

Cazzy
  • Świeżak
Jako iż jestem związany z tematem to się wypowiem. Przeszukaliśmy cię.
-Było /do i te inne z zapytaniem czy posiadasz broń a miałeś ją przy sobie. Powiedziałeś nie i że w aucie jest. Auto przeszukaliśmy i też na /do nie potwierdziłeś że jest w aucie. Gdy masz m4 przy sobie to masz przy sobie a nie gdzie indziej. Jeśli dla ciebie obraza to teksty w stylu "pacan czy idiota" to lepiej tu nie graj. To codzienność. Póżniej bodajże spamowałeś na skejpie że "Nie wiedziałem że za takie coś ban jest, oddam broń!!" Czyli jej oddać nie chciałeś.
  • Back to top
    • 0

Soldier77 0 03/02/2010 - 20:51

Soldier77
  • Gracz

Jeżeli to możliwe, prosze administracje o sprawdzenie powiązań GameMaster_BE5 z Jack Mahony

Aj, CreaLive to nie Mouruder. Przyczepiasz się, bo on sprawdza twoje powiązania. Myślę, że on ma MK.

Pozdrawiam...
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 03/02/2010 - 20:52

Mouruder
  • Gracz
Gościu ty powinieneś pierw grać na GF'ach i nauczyć się podstawowej rozgrywki, tutaj nie możesz ciągłego DM robić i wyciągać m4 skuty z dopiskiem, że nie znalazłem tej broni podczas przesłuchania...
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 20:53

root
  • Świeżak

Tłumaczyłeś się, że M4 jest w aucie, chociaż miałeś je w /u. Masz przedmiot w /u? Masz go przy sobie IC.

Było /do Lazare Lacetti chowa M4 do auta. Nie odłożyłem jej bo pd wystartowało za mną. Więc? Miałem to M4 przy sobie ooc. Miałem też magazynki do M4 które oddałem, M4 zabrano mi już przez panel.
  • Back to top
    • 0

Kroku4 03/02/2010 - 20:53

Kroku
  • Świeżak
To że PD zawsze szuka dziury w całym, nie znają prawa a teraz co się okazuje zasad role play to wiedziałem, ale AJ to myślę rozsądna kara, ban to przesada.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 03/02/2010 - 21:00

WiicherS
  • Gracz
Co za rambo nosi M4 przy sobie, hah.

Co do PD - nie mam żadnych przeciw skazań od kiedy się połączyli ich gra wygląda wyśmienicie.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 03/02/2010 - 21:09

blackmigogang
  • Gracz

Tłumaczyłeś się, że M4 jest w aucie, chociaż miałeś je w /u. Masz przedmiot w /u? Masz go przy sobie IC.

Było /do Lazare Lacetti chowa M4 do auta. Nie odłożyłem jej bo pd wystartowało za mną. Więc? Miałem to M4 przy sobie ooc. Miałem też magazynki do M4 które oddałem, M4 zabrano mi już przez panel.

Nie zmienia to faktu, że pisałeś, iż broń została skradziona z auta, chociaż nikt do niego nie wsiadł.
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 21:13

root
  • Świeżak

Nie zmienia to faktu, że pisałeś, iż broń została skradziona z auta, chociaż nikt do niego nie wsiadł.

Pisałem że może jest taka możliwość, a nie że ktoś ukradł.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 03/02/2010 - 21:37

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Jestem za pozostawieniem bana dla tego gracza.
Kiedyś pobiłem jednego gracza (oczywiście RP), a ten o to delikwent, czyt. Lazare Lacetti podjechał w skinie FBI cheeatchem, ja widząc że to FBI wsiadłem do wozu i odjechałem, a ten rozpędzony jak błyskawica zajechał mi droge, wysiadł, wyjął M4 (nie wpisywał przy tym np. czegoś takiego /ja wciaga m4 z tylnego siedzenia, czy coś.) i zaczął pruć w auto w którym siedziałem, wbił mi BW poprzez M4 i zaczął mnie przeszukiwać w celu zabrania mi przedmiotów, ja nie dałem mu przedmiotów, bo domyślałem się, że on nie jest z FBI (FBI ma dobre RP i tak się nie zachowuje) i nie wiedziałem też czy jest w org.przestepczej. Gdy leżałem na środmu ulicy z BW, po 10 minutach zobaczyłem, jak ten Lazare biega z M4 i pruje do kogoś, był tam też jakiś rusek i chyba ktoś z PD. Poza tym widziałem sytuacje, jak wyjmuje M4 z POD SAMOCHODU, a później jak niby nigdy nic schował M4 i wszedł do klubu Exotic, a nie miał żadnego opisu, że ma przy sobie M4 czy coś (i nie wydaje mi się, że ten samochód z którego wyjął m4 był jego ; ) )
Tyle w temacie.
  • Back to top
    • 0

Tomo50498 03/02/2010 - 21:37

Tomo504
  • Gracz
UnBan? Żartujesz chyba, mój kalkulator ma lepsze RP aniżeli postać Lazare ...
Mój kolega ma server RP/DM jeśli chcesz tam możesz pograć, jak trafisz do mafii to dostaniesz M4 na start.
A wracając do rzeczy, mam nadzieję, że administracja nie weźmie sobie poważnie tego płaczu, czy tam prośby o UnBana.
Taki gracz jak Ty zasłużył jak najbardziej na taką karę i to nie jedną, czy dwie "akcje RP" bo na pewno nie zraziłeś się tylko mi.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 03/02/2010 - 21:49

blackmigogang
  • Gracz

Wręcz wypierałeś się, nie chciałeś oddać M4.
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 21:57

root
  • Świeżak

Jestem za pozostawieniem bana dla tego gracza.
Kiedyś pobiłem jednego gracza (oczywiście RP), a ten o to delikwent, czyt. Lazare Lacetti podjechał w skinie FBI cheeatchem, ja widząc że to FBI wsiadłem do wozu i odjechałem, a ten rozpędzony jak błyskawica zajechał mi droge, wysiadł, wyjął M4 (nie wpisywał przy tym np. czegoś takiego /ja wciaga m4 z tylnego siedzenia, czy coś.) i zaczął pruć w auto w którym siedziałem, wbił mi BW poprzez M4 i zaczął mnie przeszukiwać w celu zabrania mi przedmiotów, ja nie dałem mu przedmiotów, bo domyślałem się, że on nie jest z FBI (FBI ma dobre RP i tak się nie zachowuje) i nie wiedziałem też czy jest w org.przestepczej. Gdy leżałem na środmu ulicy z BW, po 10 minutach zobaczyłem, jak ten Lazare biega z M4 i pruje do kogoś, był tam też jakiś rusek i chyba ktoś z PD. Poza tym widziałem sytuacje, jak wyjmuje M4 z POD SAMOCHODU, a później jak niby nigdy nic schował M4 i wszedł do klubu Exotic, a nie miał żadnego opisu, że ma przy sobie M4 czy coś (i nie wydaje mi się, że ten samochód z którego wyjął m4 był jego ; ) )
Tyle w temacie.

Poprosze screena jak niby Cie przeszukiwałem. ( Szkoda że nie zrobiłem screenów jak powiązujesz dwie postacie, lecz mam świadka - Bruce Belushi ) + Te niby AFK, na moje pisanie zero reakcji a z bruce na /w pisałeś cały czas.

Wręcz wypierałeś się, nie chciałeś oddać M4.

Już jej nie mam.
  • Back to top
    • 0

Sheler 5 03/02/2010 - 21:59

Sheler
  • Gracz
Niech ban zostanie, on do mnie pisał OOC żeby zostawił czarnuchów bo udzielałem im pomocy, napisałem mu po co to mnie z ak rozdupcył.
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 22:03

root
  • Świeżak

Niech ban zostanie, on do mnie pisał OOC żeby zostawił czarnuchów bo udzielałem im pomocy, napisałem mu po co to mnie z ak rozdupcył.

1. Nie posiadam ak.
2. To nie ja Cie "rozdupcył'em"
  • Back to top
    • 0

Sheler 5 03/02/2010 - 22:06

Sheler
  • Gracz
No dobrze masz m4, ale to ty mnie zabiłeś.

Dziwi mnie jeszcze jedno
Data rejestracji: 27-01-2010
i już masz Cheetacha, hmm?
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 22:08

root
  • Świeżak

Przez te losty, mam wszystkie dane pomieszane w profilu. ;O

Czytaj stopke, wszystko sie powaliło.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 03/02/2010 - 22:17

Michael_Angelo
  • Zbanowani
zero reakcji na twoje ''pisanie'' ? haha : D To powiedz co to było za ''pisanie", hm ?
Te "pisanie" to właśnie było takie, że mnie przeszukiwałeś i nie trzeba tu SS, chociaż żałuje, że ich nie zrobiłem?
A nie reagowałem, bo nie reaguje na takie ''pisanie'' n00bów, którzy chodzą z M4 w miejscach publicznych i nie mają żadnego "/opis" na ten temat. Poza tym, to wyjmowanie M4 z pod auta nie twojego itp. Ahhh.
Banik słuszny, nie ma już o czym rozmawiać.
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 22:19

root
  • Świeżak

zero reakcji na twoje ''pisanie'' ? haha : D To powiedz co to było za ''pisanie", hm ?
Te "pisanie" to właśnie było takie, że mnie przeszukiwałeś i nie trzeba tu SS, chociaż żałuje, że ich nie zrobiłem?
A nie reagowałem, bo nie reaguje na takie ''pisanie'' n00bów, którzy chodzą z M4 w miejscach publicznych i nie mają żadnego "/opis" na ten temat. Poza tym, to wyjmowanie M4 z pod auta nie twojego itp. Ahhh.
Banik słuszny, nie ma już o czym rozmawiać.

Haha, człowieku ogarnij sie, Bruce by napisał co ma Ci do powiedzenia "n00ku" lecz ma 40% ;((( - ciesz się.
  • Back to top
    • 0

Olszak11 03/02/2010 - 22:37

Olszak
  • Gracz
Ale zrozumcie on już dostał Blokade ooc i broni plus 500min AJ to chyba już dość surowa kara i na koniec BAN za płacz OOC - za co inni dostają AJ(?). Przyznał się do błędu, zabrali mu to M4. Podszywanie, ma skin FBI na /u bo sam mi go dał na jakiś czas, a co do tego to PD pewnie zobaczyła że nie ma niebieskiego nicku nad głową to mhm nie jesteś z FBI - MG. Akcja pod Exotic, byłem tam i przed akcją która miała się odbyć Lazare schował M4 pod auto kumpla by nie chodzić jak Rambo z M4,a wy macie do tego pretensje. Lazare kogoś tam gonił w skinie FBI złapał cię i chciał przeszukać to chyba powinieneś mu dać to zrobić aa ale nie wolałeś zrobić Mg i spojrzeć na jego głową czy ma nick niebieski.... Powiem tyle Ban to jest surowa kara skoro przyznał się do błędu i miał już kary przed tym banem za tą samą akcję to chyba już nie powinien mieć bana na dokładkę. Zgadza się na AJ zamiast Bana to powinniście dać mu tą szansę i wlepić to AJ. Ja kiedyś dostałem Blocka za AFk.... te kary to jakieś porażki... Jestem za UnBanem i wlepieniem tego AJ jak kiedyś Spicy - patrząc na niego to po Unbanie ludzie się inaczej zachowują i widać poprawę z Rootem na pewno też tak będzie.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 03/02/2010 - 23:03

Michael_Angelo
  • Zbanowani
żeby kogoś przeszukać i okraść musi być w org.przestępczej, nie patrze czy ktoś ma niebieski czy zielony nick.
FBI ma dobre RP i tak nie odwala... Gdyby ktoś go przyjął do FBI, to by musiał to chyba być jego najlepszy kumpel z OOC, tyle w temacie.
  • Back to top
    • 0

root2 03/02/2010 - 23:38

root
  • Świeżak

żeby kogoś przeszukać i okraść musi być w org.przestępczej, nie patrze czy ktoś ma niebieski czy zielony nick.
FBI ma dobre RP i tak nie odwala... Gdyby ktoś go przyjął do FBI, to by musiał to chyba być jego najlepszy kumpel z OOC, tyle w temacie.

Ciesze się razem z tobą. :P Przeszukania nie było - ss nie ma ;(

Proszę administracje o drugą szanse - chyba każdy ją ma.
  • Back to top
    • 0

Damian0 04/02/2010 - 01:07

Damian
  • Świeżak

Ale nie ty. Za te co akcja z tobą to pół godziny płaczu , byłem z kolegą na patrolu zatrzymałem rusków przyjeżdża lazzar czitachem wyciąga m4 z bagażnika i uwalania kolegów jesteś pro ziooom, dziś udało mi się cię złapać ale oczywiście jeden wielki płacz, niechęć do oddania przedmiotów , ehh szkoda słów.

Mam nadzieje że nie dostaniesz unbana
  • Back to top
    • 0

root2 04/02/2010 - 07:37

root
  • Świeżak

Ale nie ty. Za te co akcja z tobą to pół godziny płaczu , byłem z kolegą na patrolu zatrzymałem rusków przyjeżdża lazzar czitachem wyciąga m4 z bagażnika i uwalania kolegów jesteś pro ziooom, dziś udało mi się cię złapać ale oczywiście jeden wielki płacz, niechęć do oddania przedmiotów , ehh szkoda słów.

Mam nadzieje że nie dostaniesz unbana

A ja mam nadzieje że ktoś wkońcu ogarnie to MG w PD.
  • Back to top
    • 0

Crea63 04/02/2010 - 09:34

Crea
  • Świeżak
Jestem przeciwny, dlaczego?

Przed wczoraj jak i wczoraj były z nim kłopoty, bo to broni nie chce oddać (gdy mu zabrano). Bo Policja robi MG - najczęstsze wytłumaczenie, bez kropli prawdy. Jego godzinny płacz na ooc wjeżdża każdemu na psychikę, z tym graczem nie idzie grać.

A ten swoje, masz jakieś DOWODY? bo my na Ciebie mieliśmy.

W dodatku skąd masz Cheetaha, na postaci z 40godzinami online ? http://h-rp.pl/membe...rofile&uid=8638 Twój nick na skype to D4v!dx. Zbieg okoliczności ?

//edit:

No dobrze masz m4, ale to ty mnie zabiłeś.

Dziwi mnie jeszcze jedno
Data rejestracji: 27-01-2010
i już masz Cheetacha, hmm?

Przez te losty, mam wszystkie dane pomieszane w profilu. ;O

Czytaj stopke, wszystko sie powaliło.

Ja na swojego pierwszego Cheetacha zarobiłem po KILKU miesiącach.
  • Back to top
    • 0

Damian0 04/02/2010 - 09:46

Damian
  • Świeżak
nie możliwe że że przez losty zepsuł ci się staty , nie wkręcaj nas . Przelewałeś kasę z inny konto właśnie z tego Davixa i masz i czitacha i m4 powodzenia.

Co do MG Pd nawet mnie nie denerwuj myślisz że jak cie złapaliśmy to już zrobiliśmy MG , jakbyś chciał wiedzieć znaliśmy twoją twarz twój , jak zmieniasz skin to twarzy nie zmieniasz nie zapomnij o tym.
  • Back to top
    • 0

Sheler 5 04/02/2010 - 09:49

Sheler
  • Gracz
To jest zapewne Dave Lacento i przerzucił sobie tego Cheetacha :P
  • Back to top
    • 0

Soldier77 0 04/02/2010 - 10:06

Soldier77
  • Gracz
Wysłałem prośbę do XenoN'a i Szybkiego o logi, przekonamy się, czy ma MK. :>
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 04/02/2010 - 10:56

Cazzy
  • Świeżak
Żadne MG ani inne śmieci. Bałeś się o swoje m4. Gdy już dostałeś bana zacząłeś przepraszać na skejpie numlocka z tekstem że nie wiedziałeś że za to jest ban. I wyjaśnione. Taki terminator, jeżdzi czitahem i strzela z m4 do każdego który mu się nie podoba.
  • Back to top
    • 0

Termit 2394 04/02/2010 - 11:15

Termit
  • Gracz
Nadal nie wiemy co z tym multikontem, aczkolwiek jeśli się okaże, że to nie jest ta sama osoba (w co szczerze mówiąc wątpie) to jestem za ściągnięciem bana z gracza. Dlaczego? Otóż byłem przy całej sytuacji i popieram wszystkich, którzy mówią, że zrobił źle. Ciągły płacz OOC, M4 prawie zawsze z nikąd (wchodził na serwer, wyciągał i chował kółkiem myszy zapewne) oraz to, że pruł do każdego, kogo uważał za podejrzanego, podszywania i inne "wybryki". Nadal jednak mam nadzieje, że ten ban niejako wpłynie na jego grę RP i zacznie troche myśleć nad tym, co robi. Drugą propozycją jest całkowita blokada broni, na "okres próbny". Jeśli jego gra się poprawi - może liczyć na odblokowanie broni, jeżeli nie - blokada permamentna. To jest tylko moja propozycja.
  • Back to top
    • 0

root2 04/02/2010 - 13:57

root
  • Świeżak

Nadal jednak mam nadzieje, że ten ban niejako wpłynie na jego grę RP i zacznie troche myśleć nad tym, co robi. Drugą propozycją jest całkowita blokada broni, na "okres próbny". Jeśli jego gra się poprawi - może liczyć na odblokowanie broni, jeżeli nie - blokada permamentna. To jest tylko moja propozycja.

Dokładnie.
  • Back to top
    • 0

Styper152 04/02/2010 - 14:30

Styper
  • Gracz

...bo wiadomo kochane PD lubi robić mg...

Udowodnij.

Oskarżono mnie też o podszywanie się pod FBI, czego nie robiłem...

Noszenie skina FBI i rzucanie rozkazami o wypuszczenie więźnia w celu jego przesłuchania faktycznie nie jest podszywaniem się.

Miałem to M4 przy sobie ooc.

Skrypt pozwala na odłożenie przedmiotów. Było to wałkowane miliardy razy.

Na /do? Na /do nie powinno być żadnych niedomówień.

Patrz wyżej. Najlepiej screenem jeśli tak je lubisz.
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 04/02/2010 - 14:37

Marcin Kamiński
  • Gracz

W imieniu zarządu LSPD, dziękuje ci za twoją opinię o frakcji LSPD - twoje dowody są bardzo treściwe i rzeczowe. Z nieba nam spadłeś. Jednocześnie doceniamy twój wkład w zbieranie dowodów przeciwko naszym Funkcjonariuszom, napewno posypią się głowy!

Console:
toggle irony mode - off

• Back to top
    • 0

root2 04/02/2010 - 14:43

root
  • Świeżak

...bo wiadomo kochane PD lubi robić mg...

Udowodnij.

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/aa6a31c4.png - ścigał mnie wcześniej. Przebrałem się, został odmontowany tuning z auta, auto zostało przemalowane. Widział mnie jadąc szybko autem?, miałem okulary. Na screenie widać ze przebrałem się drugi raz.

Na /do? Na /do nie powinno być żadnych niedomówień.

Wtedy była rozmowa OOC, po zakończeniu jej odegrał bym to IC.

Patrz wyżej. Najlepiej screenem jeśli tak je lubisz.

To jedna z wielu akcji.

W imieniu zarządu LSPD, dziękuje ci za twoją opinię o frakcji LSPD - twoje dowody są bardzo treściwe i rzeczowe. Z nieba nam spadłeś. Jednocześnie doceniamy twój wkład w zbieranie dowodów przeciwko naszym Funkcjonariuszom, napewno posypią się głowy!

Console:
toggle irony mode - off

Ależ nie ma za co.
  • Back to top
    • 0

Damian0 04/02/2010 - 14:54

Damian
  • Świeżak
i gdzie na tym SS co podałeś jest MG ?
  • Back to top
    • 0

root2 04/02/2010 - 14:55

root
  • Świeżak

i gdzie na tym SS co podałeś jest MG ?

A wiesz co oznacza to pojęcie?
  • Back to top
    • 0

Styper152 04/02/2010 - 15:02

Styper
  • Gracz
Pokaż mi skąd masz okulary. Widziałem je jako przedmiot, a zakładam ze ty nie miałeś.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic