Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNBAN] "Łukasz"

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joino0 03/02/2010 - 19:17

Joino
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne Łukasz

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Mamy Cię.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie będę się dużo rozpisywał, napiszę po prostu szczerze jaka sytuacja dzięki, której moje konto globalne zostało zbanowane, miała miejsce. Otóż, jak niektórym wiadomo przez pewien okres czasu pełniłem funkcję administratora na tym serwerze (po stronie PRP). Przez błąd, który popełniłem zostałem zdegradowany. Po przedyskutowaniu tego z głównym administratorem serwera (po stronie PRP) postanowiłem najzwyklej w świecie odejść z administracji. Skończyłem tym samym z grą tutaj, bynajmniej nie z tego samego powodu. Piszę to tylko dlatego, żeby dać do Wam zrozumienia, że to nie ma żadnego związku z tym co zrobiłem później.
Po jakimś czasie, chociażby m.in. dlatego, że tak samo jak wszyscy inni użytkownicy tego forum, do rejestracji konta wykorzystałem swój e-mail i swoje hasło, postanowiłem sprawdzić w jak szybkim czasie administracja serwera upora się z prawdopodobnym atakiem.
Oczywiście nie był to żaden atak ani nic co mogłoby w chociaż najmniejszy sposób komukolwiek zaszkodzić. W 5 minut zrobiłem byle jaką stronkę, w której była nieprawdziwa zapowiedź ataku na ten serwer. Żeby pomysł i wykonanie nie poszło od razu na marne, postanowiłem to w jakiś sposób urealistycznić więc dodałem tam kilka pierdół. Pliki, które były tam do ściągnięcia to dwa *rar'y, w których były zwykłe pliki tekstowe przekształcone na rozszerzenie .sql. Okienko z widoczną stroną forum h-rp, nie było niczym innym jak zwykłą ramka, która wyświetlała adres forum. Zaś lista graczy, która znajdowała się po prawej stronie była listą losowo wybranych nicków z graczy online.

Reasumując:
  • to był tylko fake
  • żaden kawałek kodu strony ani plik do pobrania nie był nawet zarażony
  • żadne z haseł ani nicków, nawet adresów IP nie zostało nigdzie zapisane

Administracja h-rp poradziła sobie z tym niemalże natychmiastowo. Stronka została zablokowana przez host. A wszyscy Wy możecie teraz czuć się bardziej bezpieczni, bo jak widać, Oni trzymają rękę na pulsie.

[u]

To tyle z mojej strony. Standardowo.. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji :P
  • Do góry
    • 0

#2 Gabos 14 03/02/2010 - 19:40

Gabos
  • Gracz
Heh, wiadomo przynajmniej, że Administracja "trzyma rękę na pulsie". Jestem za odbanowaniem Łukasza, bo teraz będzie miał biznes pod swoją opieką [i nie tylko swoją] i nie będzie miał dostępu do panelu lidera.
  • Do góry
    • 0

#3 gruby141817 04/02/2010 - 16:02

gruby1418
  • Gracz
Myślę iż można go odbanować. A co do całej akcji ... hmmm... czy administracja nie powinna właśnie nawet OGŁASZAĆ KONKURSÓW. By jak najlepiej zabezpieczyć się ? Myślę iż to nie powód by go banować.
  • Do góry
    • 0

#4 Grzesiek 0 04/02/2010 - 18:00

Grzesiek
  • Zbanowani
Ja uważam osobiście, że należy się dla Łukasza odblokowanie konta. Nic nie chciał złego zrobić. Tak bynajmniej ja uważam. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 Olekx4179 04/02/2010 - 18:10

Olekx
  • Gracz
Łukasz jest dobrym graczem i jednocześnie odpowiedzialnym człowiekiem. Według mnie zasługuje na ściągnięcie banicji, gdyż nie miał zamiaru robić tego syfu.
  • Do góry
    • 0

#6 Soldier77 0 04/02/2010 - 18:15

Soldier77
  • Gracz
Łukasz nie chciał mi dać mapki pewnej, no, ale ogólnie Esta jest spoko. JESTEM ZA UNBANANEM!
  • Do góry
    • 0

#7 Radex a.k.a Roller29 04/02/2010 - 18:17

Radex a.k.a Roller
  • Gracz
Pracowałem w salonie, gdy Łukasz go prowadził - był to biznes na prawdę dobrze prowadzony. Jestem za tym, żeby go odbanować.
  • Do góry
    • 0

#8 Kodor1881 04/02/2010 - 18:25

Kodor
  • Gracz
Moja współpraca z nim w SF przy Gokartach nie była zła. Po prostu chciał się dowiedzieć jak nasze konta są bezpieczne. No i widać było jak to napisał:
"Administracja h-rp poradziła sobie z tym niemalże natychmiastowo. Stronka została zablokowana przez host. A wszyscy Wy możecie teraz czuć się bardziej bezpieczni, bo jak widać, Oni trzymają rękę na pulsie."

Myślę, że zasługuje na UnBan. To dobry gracz. (Ciekawe jakie by były ocenty, gdybym ja napisał o UnBan :P )
  • Do góry
    • 0

#9 Kowal1143 04/02/2010 - 18:40

Kowal
  • Gracz
Do odbanowania, przecież należy do elity.
I ogólnie zajawka z hackiem bardzo ciekawa, faktycznie sprawdzająca reakcje adminów.
Wszyscy go znają, nic tylko odbanować.
  • Do góry
    • 0

#10 Soldier77 0 04/02/2010 - 19:39

Soldier77
  • Gracz
Dobra dobra, czekamy na Franka...

Wkońcu złamał trzy zasady:

Gracz ma prawo do posiadania tylko jednego konta globalnego. - Regulamin Forum i Serwera
Apelacje o słuszne bany nagrodzimy permanentnym banem na IP. - Regulamin Apelacji od kar
W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona. - Regulamin Apelacji od kar.

Teraz, by nie spamować temat zostaje zamknięty.

//Kacper: Co Ty masz tutaj do zamykania? Czekamy na Frank'a, świadomie wiemy co zrobił. Od spamu tutaj jestem ja.
  • Do góry
    • 0

#11 Zatra 846 06/02/2010 - 13:27

Zatra
  • Gracz
No, dawna elita Eduardo, Marcel, Edwardo, Alex i Katheryn :P New World na zawsze ;]
Za unBan'em! To dobry gracz
  • Do góry
    • 0

#12 Kuras26 06/02/2010 - 13:34

Kuras
  • Gracz
Ostatnio o Tobię myślałem i przeglądałem twój profil, a teraz piszesz prośbę o UB xd.
Jestem za UnBanem... Był super administratorem jak i graczem.
  • Do góry
    • 0

#13 Strzaskany3324 06/02/2010 - 13:41

Strzaskany
  • Gracz
Było kilka pochwał na niego, ogólnie jego gra nie była zła. Nie wiadomo czy chciał po prostu przejąć serwer, czy sprowokować adminów czy zrobić aferę i raczej się nie dowiemy. Więc można mu dać drugą szansę chociażby żeby mógł grać na serwerze i przeglądać forum :P
Jestem za odbanowaniem tego gracza.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych