Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] UnBan [Martin Jackson] Całe konto racerq

• Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blunts n Bongs0 03/02/2010 - 18:31

Blunts n Bongs
  • Gracz
Imię i Nazwisko ukaranej postaci: Martin Jackson
PowóD: Skarga na Forum.
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak. Wszystko zaczeło się od tego jak zapytałem się mojej koleżanki Bella_Getway. IC Czy nie wie gdzie mogę zabrać moją dziewczynę. A tu kolega mechanik obok, zaczął się śmiać. Podszedłem i powiedziałem: Czemu się śmiejesz? A on odpowiada: Bo nie wiesz gdzie zabrać dziewczyne. Powiedziałem: a Ty jej nie masz, mechanik. A on na to: Fajnie że tak masz na imię. Czy tak mówi dorosły człowiek w RL? Nie piszę na niego skargi, ignoruję to, a on mówi że dzwoni po kumpla. No i przyjechał David. Normalnie wpada autem, wysiada i wyjmuje Paralizator. Zaczyna strzelać. Więc odjechałem kawałek pojazdem i policja przyjechała, no to zaczekałem. I gdy już siedziałem w radiowozie, napisałem Jack_Castle na /w Muszę iść bo mi Babcia każe, nie moja wina że musiałem iść z nią do sklepu, ale jak powiedziała tak zrobiłem. To nie moja wina że PD jest tak bardzo mądre że nie da wysłuchać świadków. Jest post przez Jack'a że już zdałem zeznania, a tu właśnie nie. Nie dali nic powiedzieć.
  • Do góry
    • 0

#2 Blunts n Bongs0 04/02/2010 - 08:19

Blunts n Bongs
  • Gracz
Chcę jeszcze dodać że to nie było celowe /q bo boje się że pójdę do więzienia albo coś innego. Po prostu to moja babcia kazała mi iść z psem do weterynarza po zastrzyk, może i to mój problem OOC ale mój pies ma chory kręgosłup i bez tego zastrzyku dostaje paraliżu, jeśli myślicie że nie jestem u babci, to możecie z nią porozmawiać na skype.
  • Do góry
    • 0

#3 Lipton18918 04/02/2010 - 08:41

Lipton189
  • Gracz
Czekaj czekaj...W pierwszym poście piszesz, że babcia każe ci iść do sklepu a w drugim coś o psie gadasz. Hę?
  • Do góry
    • 0

#4 gryfunios 0 04/02/2010 - 09:02

gryfunios
  • Zbanowani

Imię i Nazwisko ukaranej postaci: Martin Jackson
PowóD: Skarga na Forum.
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak. Wszystko zaczeło się od tego jak zapytałem się mojej koleżanki Bella_Getway. IC Czy nie wie gdzie mogę zabrać moją dziewczynę. A tu kolega mechanik obok, zaczął się śmiać. Podszedłem i powiedziałem: Czemu się śmiejesz? A on odpowiada: Bo nie wiesz gdzie zabrać dziewczyne. Powiedziałem: a Ty jej nie masz, mechanik. A on na to: Fajnie że tak masz na imię. Czy tak mówi dorosły człowiek w RL? Nie piszę na niego skargi, ignoruję to, a on mówi że dzwoni po kumpla. No i przyjechał David. Normalnie wpada autem, wysiada i wyjmuje Paralizator. Zaczyna strzelać. Więc odjechałem kawałek pojazdem i policja przyjechała, no to zaczekałem. I gdy już siedziałem w radiowozie, napisałem Jack_Castle na /w Muszę iść bo mi Babcia każe, nie moja wina że musiałem iść z nią do sklepu, ale jak powiedziała tak zrobiłem. To nie moja wina że PD jest tak bardzo mądre że nie da wysłuchać świadków. Jest post przez Jack'a że już zdałem zeznania, a tu właśnie nie. Nie dali nic powiedzieć.

Dokładnie, już się z tego nie wywiniesz. Grałeś mało RP przy tej akcji, nie musiałeś dawać /q. A co do tego cytatu, nie powiedziałeś czemu się śmiejesz, tylko "Morda Kurwo", ale to już jest najmniej ważne. Tak naprawdę przekręciłeś całą rozmowę.
  • Do góry
    • 0

#5 Blunts n Bongs0 04/02/2010 - 09:09

Blunts n Bongs
  • Gracz
Sklep to jedno, ale później był pies, kiedy wszedłem na serwer ponownie, pojechałem na komendę policji, żeby wyjaśnić tą sprawę. Nikogo nie było na komisariacie, więc poszedłem sobie i tak dostałem bana, i nie powiedziałem "Morda kurwo" tylko zapytałem się właśnie dlaczego się śmiejesz.
  • Do góry
    • 0

#6 Chris170 04/02/2010 - 09:10

Chris17
  • Świeżak
Historia z babcią jest najlepsza. Najpierw sklep, potem pies. Nawet tej wymówki nie przemyślałeś. A zresztą gdzie jakieś screeny na dowód, że mechanik tak do ciebie mówił i że przyjechał David z paralizatorem i zaczął strzelać? Policjanci grali bardzo dobre RP, a ty wziąłeś /q. Takie zachowanie nie jest tolerowane przez innych graczy. Kiedy policja chciała się coś spytać to ty krzyczałeś i nie dałeś im dojść do głosu. Wyjechałeś z tekstem, cytuję : "Zamknąć mordy, ja mówię". Czy tak człowiek w rzeczywistości by powiedział do policjanta na służbie? Chyba nie. A zresztą jak patrze na twoje konto globalne i te zbanowane postacie, to sądzę, że te zachowanie nie było przypadkiem, po prostu nie umiesz grać w to konsekwentnie. Następnym razem przemyśl to co chcesz napisać i jakie będą tego konsekwencje.
  • Do góry
    • 0

#7 Blunts n Bongs0 04/02/2010 - 09:12

Blunts n Bongs
  • Gracz
Mówił że już powiedziałem zeznania. A tu właśnie policja ma RP jak nie wiem kto, jeśli nie wierzysz że jestem u babci na ferie to zapraszam skype. lukaszek1160 :P Porozmawiamy. I jest osoba która wie że David strzelał. I nie mówiłem tego do policjanta, tylko do tych innych obrońców Davida..
  • Do góry
    • 0

#8 gryfunios 0 04/02/2010 - 09:34

gryfunios
  • Zbanowani
Co do zeznać, to jeszcze my je składaliśmy, tak? Czyli funkcjonariusz miał zapisane zeznania nasze.
  • Do góry
    • 0

#9 Damian0 04/02/2010 - 11:50

Damian
  • Świeżak
Teraz zgonisz wszystko na to że Pd nie grało RP ? Mi się wydaje że z Jackiem zagraliśmy to ładnie ja przesłuchałem świadków którzy to widzieli , i mając ich zeznania postanowiliśmy ciebie i davida zabrać na komendę żeby tam spisać wasze zeznania i napisać pozew do sądu , ale najlepiej zgonić na PD ;x
  • Do góry
    • 0

#10 Blunts n Bongs0 04/02/2010 - 12:33

Blunts n Bongs
  • Gracz
Nie, nie odegraliście ładnie. I na prawdę to nie było celowe /q!!! Nie boję się w grze tego co może się stać, ale na prawdę. Miałem 2 godzinną przerwę, ale gdy wszedłem na serwer od razu pojechałem na komendę ale tam nikogo nie było. Proszę Was, nie kończcie mojej kariery na h-rp. Na prawdę, zależy mi na grze tutaj. :P
  • Do góry
    • 0

#11 gryfunios 0 04/02/2010 - 12:35

gryfunios
  • Zbanowani
Gdybyś się przyznał, że celowo to zrobiłeś byłbym za odbanowaniem z kilkugodzinnym AdminJailem. Niestety cały czas kłamiesz :P
  • Do góry
    • 0

#12 Kobył1180 04/02/2010 - 12:48

Kobył
  • Gracz
Jak wyjaśnisz to?

http://img526.imageshack.us/i/samp478w.png/
http://img526.imageshack.us/i/samp477.png/
http://img191.imageshack.us/i/samp479f.png/
http://img704.imageshack.us/i/samp480.png/

Jesteś jednym wielkim "kozakiem", który nie potrafi odegrać żadnej akcji Role Play.

Pomyłka, przepraszam. Zwracam honor.
  • Do góry
    • 0

#13 Blunts n Bongs0 04/02/2010 - 12:53

Blunts n Bongs
  • Gracz
Wiesz co Kobył? Zrobiłeś błąd, bo pokazujesz nick Lucas_Bron. Dokładnie zobacz sobie i nick mojej postaci to: LuKas_Bron przez K.
Poza tym nigdy nie robiłem w RC. :P 
Kobył, ależ nic się nie stało :D Każdy robi błąd, i ja właśnie go zrobiłem w grze :P 
Proszę o odpowiedź jakiegoś administratora, i proszę też o to żebyście nie kończyli mojej kariery na h-rp :D Mogę dostać Admin Jaila. Ale proszę o odblokowanie
  • Do góry
    • 0

#14 Damian0 04/02/2010 - 14:26

Damian
  • Świeżak
jestem za unbanem w zamian za 600min AJ ,Próba oszustwa /q ,podczas akcji , noobienie , kłamstwa
  • Do góry
    • 0

#15 Blunts n Bongs0 04/02/2010 - 17:08

Blunts n Bongs
  • Gracz
No, Damian dziękuję Ci za to, ale proszę - Nie używaj na mnie słowa Noob. :P No i może tak 300 minut Admin Jaila? :D
  • Do góry
    • 0

#16 Blunts n Bongs0 05/02/2010 - 07:49

Blunts n Bongs
  • Gracz
Obiecuję, z ręką na sercu. Że nigdy ale to nigdy nie przypuszczę się takiego błędu, nie kończcie mojej kariery na h-rp, teraz ostatnio dobrze mi idzie. :P
  • Do góry
    • 0

#17 Lipton18918 05/02/2010 - 07:58

Lipton189
  • Gracz
Teraz? Czemu nie myślałeś wcześniej? Wybacz, ale administracja Ci tego nie podaruje i jestem po ich stronie. Za błędy trzeba płacić.

300 min AJ? To może być najwyżej za nieodpowiednią jazdę...Phi.
  • Do góry
    • 0

#18 Blunts n Bongs0 05/02/2010 - 08:51

Blunts n Bongs
  • Gracz
Dobra tam, może być 500. I u mnie nie było nieodpowiedniej jazdy - Jak u Ciebie.
Proszę o nie wypowiadanie się, Teraz czekam tylko na odpowiedź Administracji.
  • Do góry
    • 0

#19 Blunts n Bongs0 05/02/2010 - 16:09

Blunts n Bongs
  • Gracz
Na prawdę proszę niech wypowie się jakiś Administrator.
  • Do góry
    • 0

#20 Cintulek 180 06/02/2010 - 22:31

Cintulek
  • Gracz

Dobra tam, może być 500. I u mnie nie było nieodpowiedniej jazdy - Jak u Ciebie.
Proszę o nie wypowiadanie się, Teraz czekam tylko na odpowiedź Administracji.

Proszę o nie wypowiadanie się' date=' Teraz czekam tylko na odpowiedź Administracji.[/b']

A ja się jednak wypowiem :P . Znam [b]racerq
już jakiś czas. Często rozmawiam z nim przez Skype'a, fajnie się z nim gra na H-RP, robi także interesujące akcje RolePlay.((SS dodam później bo nie jestem u siebie na kompie :D )) Wiem że często musi robić ,,/q", ponieważ np. mama zawoła żeby ,,coś tam" zrobił, musi wyjść z psem na spacer itp. Jest naprawdę bardzo dobrym graczem. Jestem oczywiście za UnBanem, nie tylko dlatego że znam go OOC, ale także dlatego że po prostu bardzo fajnie się z nim gra i naprawdę wiem że już więcej takiego czegoś nie zrobi.
Proszę o Odbanowanie
RACERQ.
  • Do góry
    • 0

#21 Lipton18918 06/02/2010 - 22:37

Lipton189
  • Gracz
A co pomyślą sobie inni którzy dostali bana za to natomiast on nie? Oni nie mieli szansy wypowiedzi.
  • Do góry
    • 0

#22 Blunts n Bongs0 07/02/2010 - 08:13

Blunts n Bongs
  • Gracz
Chyba Ty też nie potrafisz czytać... Niech się nie wypowiadają w moim wątku tylko napiszą własny. Proszę żebyś nie odpisywał na tą wiadomość.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych