Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNBAN] Castillio_Ostavez

• Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szatan9 02/02/2010 - 19:41

Szatan
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Castillio_Ostavez

Administrator/moduł nadający karę: Numlock

Powód kary: brak chęci do oddania przedmiotów podczas okradania, /q podczas interwencji GameMastera.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Podczas na bloodz ucieka mi mieszkaniec z Sevilli sprintuje mi ze X razy dostał z baseball'a aż do kanału za grove gdy po gonitwie daje mu bw podjeżdża Tyrone wyskakuje z rowerku wyciąga De i wbija mi bw.Co ciekawe zaczyna mnie okradać woła Gm'ów ja pisze ze to niezgodne z GR a oni to maja że tak powiem w ... dodam cytaty z GR.

7. Podczas ataku na turf/teren gangu kategorycznie zabrania się zabierania broni, pałek, pieniędzy i innych dóbr materialnych.

11. Gdy wrogi gang wjedzie na terytorium gangu, wyjmując pałki, kastety bądź wystawiając pięści, gang broniący zobowiązany jest zrobić to samo (to nie jest ustawka).

/q dałem bo ojciec wpadł z zaskoczenia a mam szlaban :/
  • Do góry
    • 0

#2 Bartłomiej Sadowski 367 02/02/2010 - 19:43

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Kolego, te dwa punkty, dotyczą wjazdu na gang, na który wjechaliście - bloods. Lecz Tyrone jest z GBF, wbił Ci BW i okradł, pech. Ale jestem za UnBanem - niech odda przedmioty i dostanie jakiegoś AJ'a, dłuuugiego.
  • Do góry
    • 0

#3 Szatan9 02/02/2010 - 19:46

Szatan
  • Gracz
nie moja wina ze ten nobski mieszkaniec zamiast dać /ranny sprintowal aż do kanałów.
  • Do góry
    • 0

#4 Bartłomiej Sadowski 367 02/02/2010 - 19:47

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Twoja - widzisz, Tyrone napisał raport'a, a NumLock zjawił się w pięć sekund - mogłeś zrobić tak samo, a nie było by owej akcji. :)
  • Do góry
    • 0

#5 Szatan9 02/02/2010 - 19:48

Szatan
  • Gracz
UP: nie mam zwyczaju płaczu.
  • Do góry
    • 0

#6 Bartłomiej Sadowski 367 02/02/2010 - 19:49

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Jeżeli myślisz, że wysłanie na gracza raporta to płacz - nie wypowiadam się tutaj więcej i pozdrawiam Ciebie. :)
  • Do góry
    • 0

#7 Dawid4643 02/02/2010 - 19:53

Dawid
  • Gracz

/q dałem bo ojciec wpadł z zaskoczenia a mam szlaban :/

Samo to, co napisałeś do mnie na IC było żałosne.
Napisałeś coś w rodzaju "papa", następnie na //idz6 poszedłeś gdzieś daleko i /q. Jak dla mnie banicja powinna zostać.
  • Do góry
    • 0

#8 Bakusiovski339 03/02/2010 - 08:39

Bakusiovski
  • Gracz
Jeżeli chodzi o przedmioty. Bloodsi zrobili nam wjazd strzelaliśmy się z nimi jeden z nich dostał BW (z tym którym ja się strzelałem) pisałem /me że zabieram mu ak a ten do mnie na /w że nie mogę go okraść. To czemu Cast' ma oddawać przedmioty? To chyba nie jest uczciwe hm? Sądzę że Cast powinien dostać unbana jest on dobrym graczem.
  • Do góry
    • 0

#9 kenex.20 03/02/2010 - 08:59

kenex.
  • Świeżak
Jest to świetny gracz z wysokim poziomem Role Play, wczuwa się wspaniale w swoją postać gangstera, kiedy został zbanowany zdziwiłem się bardzo. Byliśmy wtedy na konferencji kiedy były u niego jakieś krzyki w mikrofonie, potem nagle konferencja została rozłączona. Wczoraj była również sprawa z GameMasterem co do tego zabierania przedmiotów, miał problem, że zabraliśmy - każdy z ekipy ma chyba jakieś inne informacje co do tego zabierania, zdecydujcie się wreszcie.
  • Do góry
    • 0

#10 Carlos_Alvarez2 03/02/2010 - 11:13

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
On na pewno nie zasługuje na unbana. Podczas najazdu na dzielnicę mafii (Los Flores) nie chciał oddać przedmiotów Bobiczowi a do tego jak dostał animkę wciskał esc tylko po to, żeby nie dostać bw. Jak dla mnie to wystarczy, ban powinien zostać.
  • Do góry
    • 0

#11 Damian0 04/02/2010 - 12:22

Damian
  • Świeżak
Jestem za UnBanem dobry gracz , ale może za to odwalanie 60min AJ
  • Do góry
    • 0

#12 Raitox411 04/02/2010 - 15:50

Raitox
  • Gracz
Również jestem za un-banem - jesteśmy tylko ludźmi, zawsze się coś może zdarzyć.
  • Do góry
    • 0

#13 Bronek1 04/02/2010 - 16:04

Bronek
  • Świeżak
Nie ogarniam jeszcze tego serwera, za airbreaky są AJ'oty, a za jedną nie odegraną akcję ban == Unbana mu dać i dłuuuuuuuugiego AJ'ota...
  • Do góry
    • 0

#14 Blood 347 04/02/2010 - 16:33

Blood
  • Świeżak

Jeżeli chodzi o przedmioty. Bloodsi zrobili nam wjazd strzelaliśmy się z nimi jeden z nich dostał BW (z tym którym ja się strzelałem) pisałem /me że zabieram mu ak a ten do mnie na /w że nie mogę go okraść. To czemu Cast' ma oddawać przedmioty? To chyba nie jest uczciwe hm? Sądzę że Cast powinien dostać unbana jest on dobrym graczem.

Barani łbie, Castillo odszedl od miejsca gangbangu, ja go tam zastrzeliłem, bo bil czarnego na dzielnicy gbf'u, a ty axonis nie mogłes go okraść, ponieważ byłeś w trakcie gangbangu.
  • Do góry
    • 0

#15 Damian0 04/02/2010 - 16:37

Damian
  • Świeżak
"Barani łbie" goniłem po kanałach bloodsa więc nie mogłeś go okraść psując mu "event" bo dla mnie każdy GB ustawka to mini event
  • Do góry
    • 0

#16 Blood 347 04/02/2010 - 16:57

Blood
  • Świeżak
Ale dla nie to nie był żaden mini-event ;>

Zauważyłem Castillio, który bije czarnego na Ganton. Zastrzelilem go, bo co, miałem go po głowie głaskać? Pomyśl, mialem dosyć duży powód do zastrzelenia go.
  • Do góry
    • 0

#17 Damian0 04/02/2010 - 17:03

Damian
  • Świeżak
to nie wiem jak wy traktujecie GB dla mnie to zawsze byłą frajda nawet jak miałem leżeć 30minut
  • Do góry
    • 0

#18 Konrad.121 05/02/2010 - 11:44

Konrad.
  • Gracz
Cwaniak to dobry gracz. Czasami odwala, ale można z nim dobrze pograć. Myślę, że można dać mu szansę i dać unbana.
  • Do góry
    • 0

#19 KsiążeKubuś0 05/02/2010 - 11:59

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Nie jestem za unBanem dla tego gracza. Wogóle co oni wyprawiają to się w pale nie mieści. Najpierw dla ganton robią GB na jedna osobe, potem jadą do nas i robią 2 GB na 2 osoby.
  • Do góry
    • 0

#20 Anthony_Petterson0 05/02/2010 - 12:42

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Jestem za odbanowanie, ponieważ mimo wielu jego przewinień wierze, że w końcu się zmieni. Koleś okazał skruchę, można mu zaufać. Dobra, sprostuje. Gość jest dowcipny, śmieszny i zawsze ma poczucie humoru - taki ludzi nam trzeba. Mimo tego, jest liderem org. latynoskie.
  • Do góry
    • 0

#21 Kamo0 05/02/2010 - 12:44

Kamo
  • Świeżak
Szatan jest dobrym graczem choć czasami działa pod wpływem emocji jak każdy, dlatego uważam że powinien dostać tego Unbana.
  • Do góry
    • 0

#22 skb5247 05/02/2010 - 14:56

skb
  • Gracz
Nie panujesz nad emocjami.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych