Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] William Lang

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lang0 02/02/2010 - 19:15

Lang
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
William Lang
Administrator/moduł nadający karę:
SYSTEM
Powód kary:
Wpychanie sie do pojazdu mino upomnień.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam,
z góry chciałbym uprzedzić że nie miałem pojęcia że za kilkukrotne wciśnięci "'F", przy pojeździe jest karane banem. Jestem nowym graczem na waszym serwerze,nie przypuszczałem że system banuje za takie rzeczy. Uważam że zostałem niesłusznie zbanowany przez niego, przecież tylko stałem koło pojazdu, próbując zobaczyć czy jest zamknięty, o ile dobrze pamiętam 3 razy wcisnąłem "wejście". A od razu otrzymałem komunikat o tym że zostałem zbanowany. Wcześniej miałem problemy z GUI, nic mi się nie chciało otwierać, działał poprawnie jedynie czat do rozmów IC. Tak więc proszę o odbanowanie.

Chciałem dodać że żadnych upomnień nie otrzymałem. Tego momentu były ogromne lagi.

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61465 03/02/2010 - 00:17

B M
  • Zarząd
"Wpychanie" jest od GameMastera. Widocznie masz nawyk wchodzenia do cudzych pojazdów, hm?
  • Do góry
    • 0

#3 Lang0 03/02/2010 - 16:23

Lang
  • Świeżak
Czyli najprawdopodobniej pomylił się, można sprawdzić w logach, tą postacią jeszcze nie byłem kierowcą żadnego pojazdu. Aczkolwiek mogło go zmylić to, że na centrum handlowym stałem blisko kilku rowerów, zapewne z jego perspektywy wyglądało to jakby próba kradzieży, ale niestety, tylko czekałem aż przyjdzie właściciel aby się dowiedzieć czy jest na sprzedaż.
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61465 03/02/2010 - 17:29

B M
  • Zarząd
Łżesz.
Mam odrzucić apelację, czy masz coś prawdziwego do powiedzenia?
  • Do góry
    • 0

#5 Lang0 03/02/2010 - 17:32

Lang
  • Świeżak
Wydaje mi się że nie kłamię. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wsiadał do pojazdu jako kierowca i prowadził go.

Oraz nigdy nie otrzymałem upomnień od GM czy administratora. Więc powód banicji też jest nie słuszny.

Zależy mi na odbanowaniu tej postaci, miałem co do niej plany. I przez małą wtopę, GM'a czy moją lecz nie wiem z jakiego powodu. Mam przestać na niej grać?
  • Do góry
    • 0

#6 iPaweł 6904 03/02/2010 - 17:35

iPaweł
  • Gracz
Misiek - mówi prawdę. Znam go z innych serwerów i wiem, że bardzo chciał grać na H-RP. Jego poziom jest bardzo duży i nie próbował zapewne wchodzić do aut. A dobrze wiesz, że w centrum handlowym lagi są nieziemskie (u mnie 8-9 klatek /sek, do tego ping nie zawsze jest niski ).
  • Do góry
    • 0

#7 Kobył1180 03/02/2010 - 17:41

Kobył
  • Gracz
Tyle, że Misiek nawiązuje tutaj do funkcji cheata, za co system Cię zbanował.
  • Do góry
    • 0

#8 Lang0 03/02/2010 - 17:43

Lang
  • Świeżak
Okazuje się że do był GameMaster.
  • Do góry
    • 0

#9 bert1166 03/02/2010 - 18:03

bert
  • Gracz

Okazuje się że do był GameMaster.

Tam są dwie kary - jedna od systemu, duga od GMa. GM nie ma nawet komendy /ban - zbanował Cię system.

Misiek - mówi prawdę. Znam go z innych serwerów i wiem, że bardzo chciał grać na H-RP. Jego poziom jest bardzo duży i nie próbował zapewne wchodzić do aut. A dobrze wiesz, że w centrum handlowym lagi są nieziemskie (u mnie 8-9 klatek /sek, do tego ping nie zawsze jest niski ).

Ping miał niski.
  • Do góry
    • 0

#10 Lang0 03/02/2010 - 18:11

Lang
  • Świeżak

"Wpychanie" jest od GameMastera.

Dlaczego Misiek mnie o tym nie poinformował..
  • Do góry
    • 0

#11 * B M61465 03/02/2010 - 19:32

B M
  • Zarząd
Bo: http://h-rp.pl/index...d=18857&do=logs
  • Do góry
    • 0

#12 Lang0 03/02/2010 - 20:24

Lang
  • Świeżak
Mhm, czyli z jakiego powodu zostałem zbanowany?

http://h-rp.pl/showt...d.php?tid=27656 ----> Ten sam powód banicji przez system w podobnym czasie.
  • Do góry
    • 0

#13 Lang0 07/02/2010 - 17:59

Lang
  • Świeżak
Poprosze o unban z tego powodu UID: 3124 (Faggio); Owner 9:18403, Z, Fotel 0, Ping 89

Inni gracze z tego powodu otrzymali już unabany, a tamten AJ to był kilka dni wczesnij, przepraszam za pomyłke
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych