Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Masao

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marvel169 0 02/02/2010 - 13:43

Marvel169
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie postacie + Globalne Masao

Administrator/moduł nadający karę: NumLock

Powód kary: Skarga na forum - http://h-rp.pl/threa...ighlight=Miguel

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Odnoszę się do niesłusznej skargi na mnie, która miała już miejsce jakieś dwa miesiące temu. Ja wraz z Martinem wjeżdżamy do garażu 'What'a ?'
Chcieliśmy pogadać co robią na naszym terenie, ale nagle jeden wyciąga baseballa, no to ja wyciągnąłem Deagla w razie, jakiś nieprzyjemności. Do garażu wjeżdża szybko czarne Buffalo kierowca, szybkim ruchem wychodzi z pojazdu nawet nie zamykając drzwi ( wiedział co się szykuje ? ) Ja, trzymając broń w ręce zostałem zaatakowany od tyłu pięściami ! Przez Matta, kierowca Buffalo okazał się być policjantem skorumpowanym i wyciągną Deagla po czym zaczął do Nas strzelać, Uniknąłem strzałów i postrzeliłem policjanta, po czym dostał freeza ( animkę ) Dalej próbowałem dogonić Matta, który biegał po garażu, jak poczepany... Ale nagle co ?! - Kulka w moje plecy od Pana policjanta, dobili Mnie, no to już była lekka przesada - Policjant trzymający z gangiem, po dostaniu ode-Mnie kulki wstał po kilkunastu sekundach i dalej strzelał, pomyślałem że to jest zabicie w sposób non-rp. Oczywiście tradycyjnie, dostaję wiadomość na pw - "Oddaj Deagla !!" Tłumaczę mu, że zostałem zabity niezgodnie z zasadami, to ten wzywa Sebe, potem GameMastera, który wysłuchał tylko wersji Matta, a potem kazał milczeć na ooc, bo inaczej AdminJail, chciałem Mu wytłumaczyć jak było, ale nie ! AJ to AJ. Następnego dnia ujrzałem skargę na forum, lecz czuję że NumLock nawet nie zwrócił uwagi na moją wypowiedź. Od blokady całego konta są jakieś dwa miesiące. Potem zbyt szybko zaapelowałem o UnBlocka i dostałem Blokadę konta globalnego. Grałem na innym koncie i wiele, wiele się nauczyłem. Chciałbym pograć na tej postaci: Miguel Coloutchi, miałem także długą przerwę od Gta i chciałbym jeszcze pograć na tym koncie, bo było na prawdę dużo świetnych eventów, jak i przygód. Proszę o tą szansę, którą niektórzy tutaj dostają ... Na prawdę się zmieniłem, miałem przerwę od gry. Teraz będę grać, jak przystało na porządnego gracza, nie chcę stracić takiego konta, jakim było Masao, mam tam wiele przegranych godzin, jak i napisanych postów. Jeszcze raz proszę o ostatnią szansę. :)

//Edit. To naprawdę bardzo przedawniona sprawa, tamte organizacje zostały usunięte dawno temu.
  • Do góry
    • 0

#2 Marvel169 0 02/02/2010 - 13:49

Marvel169
  • Zbanowani
To, jeszcze raz Ja. Gram aktualnie na tym koncie i miałem trochę przerwy od gry. Gdyby była taka możliwość, to prosiłbym tylko o przeniesienie konta Miguel Coloutchi, na globalne Amstaff, lub Konto Santiago Gabor, na globalne Masao, po odblokowaniu ...
  • Do góry
    • 0

#3 Gugel1 02/02/2010 - 16:05

Gugel
  • Świeżak
... Multikonta, sami wiecie czym to pachnie... Tyle mam na ten temat do powiedzenia
  • Do góry
    • 0

#4 Kosior_P.O174 02/02/2010 - 16:16

Kosior_P.O
  • Świeżak
Jesteś warty? Ze swoimi postaciami nijakami?
Sądzę, że nie...
  • Do góry
    • 0

#5 skb5249 02/02/2010 - 23:50

skb
  • Gracz
83.30.21.14 	Ostatnio używał tego IP: Amstaff
83.30.21.14 	Ostatnio używał tego IP: Masao
83.30.21.14 	Ostatnio używał tego IP: Marvel169
Chyba sobie żartujesz.
  • Do góry
    • 0