Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
- - - - -

Samson Seggio


 • Please log in to reply
2 replies to this topic

sherval4 16/09/2016 - 20:09

sherval
 • Gracz

*
POPULAR

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia.

XKvHtai.png

 

Samson Seggio, ur. 1983r, 30 letni były żołnierz amerykańskiej armii wojskowej w San Andreas. Jego historia jest bardzo długa, zarazem smutna. Od małego bardzo interesował się historią, a także wojną, właśnie wojną. Jego pasja poprowadziła go na drogę zniszczenia, na drogę którą trudno opisać słowami. Miał bardzo dobre kontakty z ojcem, który zaraził go pasją kolekcjonowania noży, broni, a także nauki obsługiwania ich. Pamięta to jak by było wczoraj - te niezapomniane chwile z ojcem, całe wieczory przegadane o broni, wojnie. Podczas gdy Seggio ukończył 13 lat, jego ojciec w prezencie ofiarował mu jego pierwszą broń czarno prochową, rewolwer. Rewolwer był bardzo ładnie wykończony złotymi wstawkami przypominający smoka. Cały był wykonany z srebrnego Inoxu. Wszystko było w porządku, do pewnego dnia. Ojciec Seggia był wtedy bardzo śpiący po pracy, ale Seggio nalegał aby postrzelali z broni, więc nie zważając na nic przeładował rewolwer prochem. Nie wiedział wtedy, że zasypał komorę zbyt dużą ilością prochu. Podczas pierwszego testowego strzału rewolwer Seggia nie wystrzelił, a po krótkim momencie wybuchł w dłoniach ojca. Samson przeżył traumę, widząc swojego ojca na podłodze całego w krwi. Ojciec zginął na miejscu.
 

veEbTPI.png

 

Po pięciu latach, gdy ukończył swoje 18 urodziny postanowił, że zapisze się do Żandarmerii Wojskowej, tak aby mieć potem szansę w prawdziwym wojsku. Poznał tam swoją miłość życia, Cristinę, która była szatynką, jasnej karnacji zawsze ubrana w styl bojowy. Samson dostrzegał w niej coś niesamowitego, Cristina nie była taka sama jak inne dziewczyny, była wyjątkowa. Dzielili swoje pasje, rozmawiali całe noce o tym i o niczym. Samson czuł coś więcej niż zwykłą koleżeńską relację. Koniec końcem zostali parą. 

 

Po trzech latach biernej służby w Żandarmerii ruszyła rekrutacja do wojska, Samson miał wtedy 21 lat, a z Cristiną dalej utrzymywał kontakt. Każdy chętny członek mógł spróbować swoich sił w teście ogólnym, w którym była sprawdzana celność strzałów z broni, reakcje, wzrok, kondycję. Samson nie robił sobie wielkich nadziei, ale w końcu Cristina go przekonała bo próby. Koniec końcem jego wyniki testu wyszły zaskakująco dobre mimo tego, że Samson nie czuł się jakoś wybitnie utalentowany. 2 miesiące po testach przyszły wyniki egzaminów, które wybrały 3 z ponad 100 osób. Średnio zainteresowany Samson tym faktem postanowił zostać w namiocie i zająć się czytaniem książki, ponieważ wiedział, że pośród 100 osób są wybitne przynajmniej 15 osób, które nadają się do wojska idealnie. Jak sami możecie się domyśleć, Samson został wybrany wraz z dwiema osobami na E-1. Podczas gdy Samson czytał książkę, nie spodziewał się, że do namiotu wbiegnie ponad 20 osób i zacznie mu śpiewać, oraz gratulować nowej posady w Armi Krajowej. Na początku myślał, że to jakiś żart, ale gdy generał Żandarmerii wszedł do namiotu i osobiście mu pogratulował, jego dusza wypełniła się determinacją. Został oznaczony odznaką wysokiego zaangażowania, oraz został zapisany w liście zasłużonych. Cristina niestety dalej została w żandarmerii, ale po 4 miesiącach zrezygnowała z niej aby zająć się pracą.

 

55VycxI.png

 

 

Pierwsze dni w wojsku były dla Seggia nową przygodą, ale także wielkim wyzwaniem które musiał przełknąć mimo stresu oraz strachu. Zostały mu wyjaśnione zasady wojska, zwyczaje oraz wszelakie informacje które przydadzą mu się w przyszłości. Na początku Seggio wraz z innymi kandydatami do wojska nie byli zbyt zaangażowani w sprawę wojska, ale to się zmieniło z czasem. Po roku ciężkiej pracy, brania udziału w życie wojska wraz z jedną osobą został on awansowany na rangę E-2, która jednoznacznie oznaczała możliwość udziału w lekcjach strzelania z poszczególnych broni palnych. Samson nigdy nie spodziewałby się, że dzięki swojej pasji zajdzie tak daleko. Zawsze dziękuję ojcu za to, że zaraził go pasją do wojska. Wytrenowany, sprawdzony oraz zdeterminowany Samson miał 23 lata, kiedy został uhonorowany rangą E-3, która pozwalała mu już pełnoprawnie brać udział w nagłych wypadkach wojny. Mógł wrócić już do domu, do swojej kobiety Cristine, która czekała już na niego w nowym domu. Wszystko przebiegało świetnie, Cristina i Seggio pobrali się, aż do momentu kiedy wybuchła wojna w Fierro. Rosyjska władza postanowiła przejąć złoże cennych minerałów, podczas gdy należały one do USA. Samson dostał wiadomość od wojska, że ma 24 godziny na przygotowanie się do wojny, jego żona Cristine była zdruzgotana, niesamowicie bała się o swojego męża. Podczas gdy Samson spakował najpotrzebniejsze rzeczy, Cristine wręczyła mu list, który przeczytał w drodze do bazy wojskowej, a było tam napisane

 

"Uważaj na siebie, nie wiem czy ja bez ciebie przeżyje" 

 

Samson miał w oczach łzy, martwił się a co jak nie wróci? W liście też było zdjęcie, które schował i bacznie pilnował jak oczka w głowie.

 

6WDqGsC.png

 

 

Po 7 godzinach jazdy wypoczęty, zdeterminowany a także pełen stresu Seggio otrzymał rację wojskową, w którą się ubrał i przygotował do jazdy. Samson był w oddziale piechoty, bronili terytorium od zachodu. Samson nigdy nie przypuszczał, że będzie na prawdziwej wojnie, czasami się zastanawiał dlaczego poszedł w tym kierunku - przecież to niebezpieczne, ale pocieszał się myślą, że działał na rzecz państwa, stawał w jego obronie co napełniało go determinacją do walki. Na początku Samson siedział w namiotach i czekał na rozkazy Generała Armii. Wszystko przebiegało łagodnie, do póki rosyjskie odrzutowce nie zrzuciły ładunków wybuchowych na opancerzone jednostki wojskowe, zabijając przy tym około 100 osób. Samson był zdruzgotany, niesamowicie się bał, szybko wyciągnął zdjęcie Cristiny i je pocałował. Po rozkazie generała o wejściu na polu bitwy jednostek piechoty, Samson spojrzał jeszcze raz na owe zdjęcie, i się przeżegnał.

Wyruszyli na wojne. Walka była okrutna, ginący sojusznicy przypominały mu ojca, który oddał życie dla pasji. Dwa dni później, akcja przenosi się do zniszczonego miasta przez Rosyjskie jednostki powietrzne. Seggio wraz z swoją grupą udali się w stronę miasta opancerzonym czołgiem najnowszej generacji Shermanem, który posiadał haubice penetrującą wrogie jednostki. Po kolejnych trzech dniach Samson wraz z ekipą został wysadzony od wschodniej strony miasta, tak aby wykonać punkt medyczny. Pewnego wieczoru, gdy Samson stał na warcie zdziwiły go dzwięki dochodzące w północy, natychmiast obudził swoich towarzyszy, a po zauważeniu wroga natychmiast oddał strzał, szybki a także celny strzał położył jednego żołnierza armi rosyjskiej, ale to nie koniec problemów. Samson szybko zbiegł na dół do radia i natychmiast wezwał jednostki do pomocy. Celny rzut rosyjskiego żołnieża granatem w budynek punktu medycznego USA spowodował coś, przez co historia powoli dobiega końca. Samson podczas gdy próbował się skontaktować z stacją, usłyszał tylko dziki krzyk "Granat!" po odwróceniu się w strone kolegów chowających się za ścianą granat wybuchł. Koniec końcem Rosyjskie oddziały wycofały się na północną część miasta, ale Seggio doznał poważnych uszkodzeń, jego twarz była zmasakrowana, krew tryskała na wszystkie strony, koledzy szybko podbiegli do Seggia i udzielili mu pomocy. Po 6 minutach przyleciała jednostka powietrzna, zabrała ekipę oraz Seggia i polecieli do wojskowego szpitala.

Wkrótce jego żona wpadła w depresję, oraz popełniła samobójstwo. Wojna się skończyła. Koniec końcem Seggio przeżył, ale do końca życia pozostanie ten ból psychiczny który doznał, tracąc ojca, a także swoją żonę Cristinę.

 

Minęło 5 lat, Seggio teraz przeprowadził się do Los Santos, aby zacząć swoje życie od nowa, i tak kończy się jego historia, bynajmniej na razie.

 

 

 

Oczywiście historia jest zmyślona, tak samo jak bohater tego opowiadania, nikt nie ucierpiał!


 • Back to top
  • 4

Chmurka2940 17/09/2016 - 16:36

Chmurka
 • Gracz

Mmm podoba mi się. 


 • Back to top
  • 0

Galaret 0 27/06/2018 - 19:12

Galaret
 • Zbanowani

Czemu tam są użyte zdjęcia z FALLOUT 4 ??


 • Back to top
  • 0
0 user(s) are reading this topic