Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] UNBAN Lindon Reyben

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 noVka5 01/02/2010 - 21:40

noVka
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Lindon Reyben

Administrator/moduł nadający karę: H5N1 (Clyde Carey)

Powód kary:
Brak reakcji na wypadek.
Ban przez panel (cheat).
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc, dzisiaj wieczorem jechałem samochodem. Na skrzyżowaniu wchodziłem zakręt i ponieważ stał tam samochód gwałtownie hamowałem. Po zatrzymaniu się odruchowo nacisnąłem strzałkę w tył i skosiłem pobliską lampę i odjechałem dalej, ponieważ dojeżdżałem już do celu. Chwile później zobaczyłem, że dostałem 30 minut AJ, no więc ponieważ miałem duże lagi i obraz mi się nie zmienił, cały czas miałem widok z parkingu, dałem /qs, po czym ponownie się zalogowałem. 4 minuty później zostałem rozłączony z serwera, koledzy powiedzieli mi, że dostałem Bana. Przyznaje się, brak reakcji na wypadek, za to należy się kara, 30,60, czy 200 minut. Ale wydaje mi się, że Ban jest jednak troszeczkę surową karą. Nie rozumiem dlaczego najpierw dostałem AJ za "Brak reakcji na wypadek", a chwile później od tego samego admina Bana "ban przez panel (cheat)".

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
  • Do góry
    • 0

#2 Artur0 01/02/2010 - 21:48

Artur
  • Świeżak
Za pewne nie pojawiłeś się w AJ i H5N1 pomyślał, że uciekłeś cheatem.
  • Do góry
    • 0

#3 noVka5 01/02/2010 - 21:56

noVka
  • Gracz
No powiem szczerze, że pierwsze słyszę, tym bardziej, że mam bodajże 4 minuty pobytu w AJ. /qs dałem ponieważ obraz miałem normalnie z gry, zawiesiły mi się postacie, a na dole pisało mi tylko, że do końca AJ zostało 30min.
  • Do góry
    • 0

#4 Wilson* 0 01/02/2010 - 22:01

Wilson*
  • Zbanowani
Lindon jest dobrym graczem, dużo akcji RP z nim odgrywam i wiem że takiego czegoś by nie zrobił. Jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#5 Grypa 242 01/02/2010 - 22:08

Grypa
  • Świeżak
Dalem ci AJ za brak reakcji na wypadek. Zmienil ci sie virtual world ale pozycja nie (funkcja nonSetPlayerPosition w sobeicie). Na dodatek normalnie sobie chodziles i nie byles na esc wiec to nei byl tego powod. Gdy napisalem na OOC "cheat?" to dales odrazu /q. Nastepnie pojawiles sie w AJ. Chcialem to z toba wytlumaczyc no ale nie odpowiadales.
  • Do góry
    • 0

#6 noVka5 01/02/2010 - 22:19

noVka
  • Gracz
Więc, jak już mówiłem, miałem duże lagi. Gdy zaparkowałem auto, stoje, patrze, a tu wyskakuje mi, że do końca AJ zostało mi 30 minut, ale byłem normalnie w grze, chodziłem, jedynie inne postacie które stały obok, zawiesiły się. Dlatego dałem /qs. Włączyłem grę, byłem już w tym AJ, odszedłem od kompa coś zobaczyć. Jak podszedłem do kompa zobaczyłem, że bodajże GM dał chwile wcześniej /q, a po tym zobaczyłem napis " Served closed ... "
Możecie mi wierzyć, że na prawdę nawet nie mam pojęcia w jaki sposób mógłbym po przez cheaty uniknąć kary, poza tym dostająć 30 min. Aj nie ryzykowałbym z jakimiś cheatami.
Proszę, jeśli jest to możliwe o UNBana
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych