Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock oraz unpojazd] Vito Angelo

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chance 0 01/02/2010 - 19:23

Chance
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Vito Angelo

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Block, że niby nubek a zablokowanie wozu bo jeździłem szybko i trochę nie tak jak powinienem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc ta rzecz stała się bardzo dawno temu. Przez ten czas wszystko przemyślałem, co zrobiłem, źle i zmieniłem swoją postawę. Lecz teraz nie umiem odgrywać nowej postaci. Bardzo prosiłbym o przeniesienie jej na moje konto tej postaci i unblocka oraz odblokowanie pojazdów. Chodzi o to, że zżyłem się z tą postacią. Umiałem ją odgrywać, a po tych 3 bodajże miesiącach po prostu straciłem tą wenę dla odgrywania postaci. Tamta postać była dla mnie wszystkim bardzo prosiłbym o przywrócenie jej. Ostatnio dostałem unbana na Enzo Scozzeri`ego, lecz to nie to samo.

Bardzo proszę o unblocka i unblocka pojazdów.

Pozdrawiam
.Chance
  • Do góry
    • 0

#2 Piecho22 02/02/2010 - 03:15

Piecho
  • Gracz
Cholera, nie rozumiem Cię. Możesz po polsku jeszcze raz?
Najpierw piszesz o jednej postaci, potem przerzucasz się w połowie na drugą, potem znów na pierwszą, potem trzecią - klękajcie narody!
  • Do góry
    • 0

#3 Czaroslav777 02/02/2010 - 08:55

Czaroslav
  • Gracz
Chodzi o to, że na swojej ulubionej postaci dostał blocka, próbował grać na nowej, ale mu to niezbyt wychodzi. Niedawno odblokowali mu jego trzecią postać, której też nie lubi. :) Coś w tym rodzaju - prosi o unblocka dla postaci numer 1.

A ja jestem przeciw, ponieważ niejasno to opisałeś.

PS: Zmniejsz proszę sygnaturkę, zajmuje mi pół monitora. ;)
  • Do góry
    • 0

#4 Chance 0 02/02/2010 - 12:23

Chance
  • Zbanowani
Chodzi o to, że dostałem blocka na postać. Następnie założyłem nową, lecz nie umiem na niej grać.

PS : Co do sygny, to co ty masz za monitor?
  • Do góry
    • 0

#5 Czaroslav777 02/02/2010 - 17:41

Czaroslav
  • Gracz
Jakbym zmierzył "wysokość" ekranu to twoja sygna zajmuje 60% tejże. :)
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 03/02/2010 - 01:47

skb
  • Gracz
Mam rozumieć, że masz dwa konta globalne i prosisz o przeniesienie jednej z postaci na konto .Chance?
  • Do góry
    • 0

#7 Chance 0 03/02/2010 - 14:09

Chance
  • Zbanowani
Mam dwa konta globalne, iż na jednym nie mogę tworzyć postaci iż mam blocka na jednej z nich. Prosiłbym o unblocka i przeniesienie postaci na to konto.
  • Do góry
    • 0

#8 * B M61465 03/02/2010 - 14:16

B M
  • Zarząd
http://www.sjp.pl/i%BF
Masz multikonto, chłopie :P
  • Do góry
    • 0

#9 Chance 0 03/02/2010 - 14:49

Chance
  • Zbanowani
Nie mam multikonta, dlatego, że nie korzystam z niego od dawna. A chciałbym grać na tej postaci na tym koncie.
  • Do góry
    • 0

#10 Kobył1180 03/02/2010 - 17:01

Kobył
  • Gracz

§ 1 – Zasady generalne

* Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.
* Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Oczywiście.. Ty nie masz, choć w regulaminie jest jasno napisane.
  • Do góry
    • 0

#11 skb5247 03/02/2010 - 17:05

skb
  • Gracz
Zostajesz zbanowany, powodem jest posiadanie dwóch kont globalnych. To bez znaczenia, czy używasz drugiego konta, czy też nie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych