Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Blokada Czatów OOC

• Please log in to reply
6 replies to this topic

nizareq0 01/02/2010 - 18:08

nizareq
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Emily Stine

Administrator/moduł nadający karę:Voltage (Ethan Anderson)

Powód kary:Niby Metagaming na dzielnicy Ganton

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Wiec tak jechałem sobie na dzielnice ganton.Nikomu nie podawałem swoiego imienia oraz nazwiska pojechalem zmienic skin OOC a w IC była to operacja plastyczna wiec nie wiem jakim cudem pytali się że wcześniej byłem biały a potem czarny ((Skin)) przyszedł pan GameMaster i dał mi block na wszystkie czaty OOC

PS: Prosze o jak najszybsze rozpatrzenie mojej apelacji Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/02/2010 - 18:12

Blood
  • Świeżak
Płakałeś nam na " . " że robimy mg. Prawda jest taka, że najpierw byłeś biały, a potem czarny.

PS: Miałeś IC pieniądze POWYŻEJ dwóch milionów, że zrobiłeś sobie operacje plastyczną? NIE.

Nikomu nie podawałem swoiego imienia oraz nazwiska

No i co z tego? W RL też zmieniasz twarz?
  • Back to top
    • 0

nizareq0 01/02/2010 - 18:20

nizareq
  • Świeżak
Ale jak to moze byc MG ? Wczesniej przyjechalem do was na motorze potem bez to jak mnie rozpoznales po nicku ???? :) Jak nikomu nie mowiłem jak mam na imie i nazwisko
  • Back to top
    • 0

MorfusJarson4 01/02/2010 - 18:30

MorfusJarson
  • Gracz
Ktoś mówił do Ciebie po imieniu i nazwisku ? Nie ? Nie ma MG. Zmiana skinu ni daje Ci dyspozycji do tego, że inni gracze Cie nie rozpoznają. Każda postać ma swój rozpoznawalny indywidualny znak, jakim jest nick(Imie i Nazwisko) nad "glową". Nick nad głową jest tym, czom w RL jest twarz(nie da sie zmienić, tylko przez operację plastyczną), skin zaś to jest jak w RL ubranie, możesz zmieniać do woli a i tak Cie rozpoznają.
Operacja plastyczna? Jeżeli przeszłeś ją to zmieniają Ci nick a nie skin... Powinna trwać powyżej 5 godzin OOC i kosztuje około 200mln IC.

Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 01/02/2010 - 18:54

VOLTAGEE
  • Gracz
Pokaż mi ssy z tej operacji, kolego. Zresztą, nie mogłem patrzeć na te wiadomości OOC, nad Twoją głową.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 01/02/2010 - 19:00

Kobył
  • Gracz

Pokaż mi ssy z tej operacji, kolego. Zresztą, nie mogłem patrzeć na te wiadomości OOC, nad Twoją głową.

Przeczytałem apelację kolego i od razu pierwsza myśl która mi do głowy przyszła, była - noob.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 01/02/2010 - 19:02

Mickul
  • Gracz
Ban za operację plastyczną.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic