Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Mark Glow

• Please log in to reply
5 replies to this topic

RaydeX 1345 31/01/2010 - 18:23

RaydeX
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mark Glow

Administrator/moduł nadający karę: Frank (Frank Luccazzo)

Powód kary: Afk podczas akcji roleplay.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wyszedłem z pokoju po jedzenie, miałem BW i nie było żadnej akcji. Po przyjściu z kuchni dostałem blocka bo ktoś wezwał medyka i podobno leczył mnie. Nie wiedziałem nic o tym, że jest akcja RP, wtedy nie afkowałbym. Nie zasłużyłem na blocka, po prostu zapomniałem dać /afk bo wyszedłem z pokoju tylko na chwile. Żałuje tego i prosze o unblocka :). Dodam, że mogę przyjąć w zamian kare AdminJaila lub Warn. A i jeszcze jedno. To BW było OOC i bylo spowodowane lostem serwera. Medyk mnie uleczył, potem serwer lost i BW od nowa. Naprawdę zależy mi na grze na tej postaci, włożyłem w jej kreowanie wiele wysiłku. Pozdrawiam - RaydeX.
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 31/01/2010 - 19:36

0lefansy
  • Gracz
Jestem świadkiem, bw było po dziwnym restarcie serwera. Sam miałem niedaleko niego.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 31/01/2010 - 19:44

Rafał.
  • Gracz
Tak, był restart serwera i cofneły się staty. Oni mieli BW OOC, więc akcja IC nie powinna być nawet rozgrywana.
  • Back to top
    • 0

KsiążeKubuś0 31/01/2010 - 21:56

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Przed restartem skończyło się już bw. Wszedł na server i dziwnym trafem dalej je miał. Akcji IC nie powinno byc gdyż nadanie bw było powodem ooc. Jestem za UnBLock'iem.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 01/02/2010 - 10:43

Kobył
  • Gracz
Może i nie byłem przy tej owej sytuacji, ale również miałem cofnięte staty. Skończyło mi się BW, i na nowo miałem. Tak, że nie inaczej - za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Czaroslav777 01/02/2010 - 11:02

Czaroslav
  • Gracz
Miałem podobnie - za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic